Skocz do zawartości

Statystyki dla serwisu Rządąwa inwigilacja


pies

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może potwierdzić informację którą przypadkiem usłyszałem w radiu dziś . Dotyczącą wprowadzenia ustawy* i nakazu prowadzenia statystyk , w ramach posiadanych stron , chodziło między innymi o sława które są wyszukiwane w internecie ( podobno będzie nakaz dla wszystkich posiadaczy witryn ) i nie jest to nowy pomysł a polepszenie i wprowadzenie w życie pomysłu już wcześniej przeznaczonego do poprawki ... wiecie coś o tym ?

Tam padały jakieś instytucje dla mądrych i inwigilujących ... Nie pamiętam dokładnie .

/ zgodne z prawem jest wymuszenie prawem informacji na temat usera w jaki sposób dociera na nasze strony ?

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się, zapewne wystarczy hosting u ruskich ;) internet jest wolny i pozostanie wolny

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zarejestrowałeś swoje strony jako gazety? ;-)

Kolejne martwe prawo, które zapewne ma pokazać jaki to nasz Rząd jest obeznany z Siecią.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah - a właśnie niby mamy przetrzymywać te dane na własny koszt :) u siebie ! Ok zakończmy ten temat puki się sytuacja nie nagłośni i rzeczywiście będą szli w tym kierunku .

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najcenniejsza na świecie jest informacja , mało kto się nad tym zastanawia a jak już sie zastanowi to jest za późno, tylko garstka ludzi postępuje odpowiedzialnie i weryfikuje z kim współpracuje komu powierza swoje tajemnice

Swój sukces osiągnąłem dzięki ludziom (przyjaciołom znajomym) którym można zaufać, powierzyć informacje czy podpisać zdrową jasną współpracę , za pieć lat prowadzenie firmy na ponad 800 klientów mam podpisane dwie umowy które ktoś tam wymagał ze wzgledów formalnych - w życiu najważniejsze jest zaufanie - na tym można zbudować wszystko - a macie zaufanie do tych którym powierzacie dane ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości... jakby mieli weryfikować oryginalność i poprawność statystyk? nie mogą narzucic jakichkolwiek skryptów ( : zakrawałoby to na cenzurę...

takie nasze polskie wszystko wiedzące google, lecz nie umiejace niczego zrobić :)

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej nie mają na myśli tego typu statystyk (reklamy) ja to zrozumiałem jako rozliczenie się z własnych stron i słów kluczowych po jakich trafiają użytkownicy na nasze strony . Nie realne będzie trzymanie tego na własnych serwerach .

(Mogli by wynająć firmy SEO ;) do wychwytywania różnych niecnych stron ... z pewnością nie jeden użytkownik PIO może odnaleźć więcej i szybciej informacje w Google niż przeciętny informatyk z Policji czy tam z rządu =] )

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie zaufanie do tych którym powierzacie dane ?
Powierzenie danych każdemu, nawet najgorszemu oszustowi jest lepsze niż odgórnie narzucona państwowa kontrola. Bo w pierwszym wypadku swój błąd zawsze można naprawić. W drugim wypadku można tylko liczyć na to, że synek ministra za skrypt nie zaśpiewa zbyt wiele a kumple synka ministra choć trochę się do tego przyłożą... i tureckie pokemony albo sam skrypt nie rozłoży serwera.
nie widze w tym nic dziwnego, juz dziś oddajeciie gratis te dane instalujac statystyki u siebie na stronie
Jeśli nie widzisz różnicy między instalacją _wybranego_ skryptu na stronie a przymusem instalacji jakiegoś śmiecia wydanego pewnie na szybko, z mnóstwem bugów i luk... to ja nie mam pytań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze w tym nic dziwnego, juz dziś oddajeciie gratis te dane instalujac statystyki u siebie na stronie
Jeśli nie widzisz różnicy między instalacją _wybranego_ skryptu na stronie a przymusem instalacji jakiegoś śmiecia wydanego pewnie na szybko, z mnóstwem bugów i luk... to ja nie mam pytań.

jeżeli dla ciebie jest to tylko problem bugów i luk to ja nie mam pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdźmy odrazu do ofensywy obalmy rząd... :dirol::lol:

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności