Skocz do zawartości

[prywata] kowerter doc -> html


SirZooro

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzebałem kilka dokumentów wordowskich które miałem okazję popełnić jeszcze na studiach, i postanowiłem wrzucić je w internet jako zaplecze. Niestety opcja "zapisz jako" w MS Word pozwala tylko na zapisanie całości jako jeden duży plik html, a ja chciałbym to mieć podzielone na podstrony, tak jak są zrobione rozdziały i podrozdziały. Każdy nagłówek ma przypisany odpowiedni styl, więc powinno dać się to zrobić automatycznie. Czy znacie może jakiś program (albo inny sposób ), który pozwoli zapisać każdy rozdział jako osobny plik html? Ręcznie nie chce mi się tego zbytnio robić.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności