Skocz do zawartości

Jesteśmy mistrzami europy :)


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

bo piłka nożna jest jak SEO Adder :)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie jestem fanem siatkówki, ale ten mecz był naprawdę świetny.

Polska drużyna pokazała co potrafi!

Wytwórnia Kadrów to profesjonalny fotograf ślubny który może Wam towarzyszyć podczas tego pięknego dnia. Fotografujemy przygotowania ślubne, ceremonię oraz zabawę aż do oczepin - sprawdź nasze portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nikt chyba się nie spodziewał takiego finału :P

Powiem tak, cieszyłem się jak Francja wygrała półfinał z Rosją, ponieważ myślę, że gdyby finał przyszło nam grać z Rosjanami mogło by nie być tak różowo.

Nie chodzi tu o umiejętności bo tych na pewno nie brakuje naszym siatkarzom, ale ten dodatkowy smaczek spotkania i chęć rewanżu za mecz sprzed 26 lat mógłby nas zgubić.

Oczywiście to i tak się nie liczy. Jesteśmy nowymi Mistrzami Europy i to zasłużenie! Brak porażki mówi sam za siebie :)

Gratuluje chłopakom z reprezentacji i pozdrawiam wszystkich zawodników oraz fanów polskiej i zagranicznej "siatki".

Moonstuff.

– Whose motorcycle is this?

– It's a chopper, baby.

– Whose chopper is this?

– Zed's.

– Who's Zed?

– Zed's dead, baby, Zed's dead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem prawie wszystkie meczyki naszych, może nie od dechy do dechy, ale mecz z hiszpanią, mecz ze słowacją, gdzie w 5 setach się to rozstrzygało to serce zostawiałem w innym pokoju by o zawał się nie zaczepić...

mecz o finał nie ogladałem z Bułgarami, w pociągu byłem

a wczoraj ten finał, coś pięknego... 3 set był nijaki, wypadek, może chcieli dać więcej emocji kibicom, a może jak to bywa po pierwszych 2 wygranych jest rozluźnienie... ale seciki 1, 2 i 4 od pierwszej piłki do ostatniej był prawie punkt za punkt, jak pierwsza część piły, jak top1 w G... no wyszedł im turniej jak mało co :P

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności