Skocz do zawartości

Ranking najlepszych systemów wymiany linków 2009


matkro

Ranking najlepszych systemów wymiany linków 2009  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ranking najlepszych systemów wymiany linków 2009

    • e-weblink.com
      121
    • seo.net.pl
      26
    • gotlink.pl
      126
    • statlink.pl
      90
    • linkme.pl
      90
    • linkujpro.pl
      16
    • livelink.pl
      14
    • linkorn.pl
      23
    • seodopalacz.pl
      33


Rekomendowane odpowiedzi

Może niech sonda będzie jawna? Bo Xann ze swoimi multikontami zawsze wygra...
Dochodzi jeszcze rozróżnienie pojęcie "popularność, a puste głosy"...

Nie rozumie jednego. Każdy z systemów ma xxxx użytkowników, do tego ma bazę emaili nie widzę problemy żeby właściciele wysłali do swoich użytkowników wiadomość o takiej ankiecie.

Wiele osób korzystających z systemów nawet nie wie ze istnieje taki watek.

Myślę ze takie posuniecie zwiększy ilość glosujących, a przez to zmniejszy się możliwość "manipulowania" wynikami jak niektórzy tu sugerują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

manipulacja by sie skończyła, gdyby każdy głos był oddany w poście i podpisany imieniem i nazwiskiem, a tak to jest kolejna ciekawostka, która będzie wykorzystywana markeingowo by złapać "kilku" co to wierzą że patex fixem można sie przykleić do sufitu :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankiety w prasie czy TV tym się różnią od tej, że są wykonywane przez firmy, które sie tym zajmują i nie polegają na zamieszczaniu listy na jakimś drzewie czy tablicy z pytankami i odpowiedziami tak, że kto chce to może sobie tyle razy odfajkować daną odpowiedź ile razy mu sie zechce to zrobić. :)

edit: co do sond typu: wyslij sms na: tak lub nie, to sie nie wypowiem, bo nie wiem na jakich zasadach są robione, czy zliczany jest każdy sms, czy tylko te z jednego nr tel, czy brane jest nasilenie w jednostce czasu (w przypadku głosowania na jakąs osobe w jakims konkursie) itp :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creator: pomyśl dlaczego wybory nie są robione na zasadzie ankiet lub sondy, przecież taniej by było udostępnić głosującym np. ankietę na stronie internetowej sejmu.

[dodane]

A te są prawdziwe czy fałszywe ?
mało wiarygodne.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony na jakim świecie Ty żyjesz ? otwóż oczy do okola wszędzie zakłamanie i fałsz

- media to jedna wielka machina do manipulacji to ona Ci mówi jaki proszek najlepiej pierze,

- a na forach ? jak można opiniować z anonimowego konta ? takie głosy od razu powinne przecież być kasowane i to nie do kosza bo przecież każdy ma tu multi konta

- czyli nie warto wierzyć w to co jest napisane jeżeli konto(login) nie jest zweryfikowany linkiem do naszej klasy to śmiało można wywalać do kosza

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann ja doskonale sobie zdaję sprawę z tego w jakim swiecie żyję ;)

Natomiast Ty jakoś dziwnie podchodzisz do niektórych spraw, są tematy, w których piszesz, że jak ktoś jest anonimowy, to jest niewiarygodny, a są takie jak ten, gdzie nabijasz się z wiarygodności pisząc, że tylko link do profilu nk może uwiarygodnić kogoś :)

edit: no chyba, że z tą weryfikacją i wywalaniem do kosza opinii bez linku do profilu na nk to Ty tak poważnie ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak udowodnisz że nie jesteś moim drugim kontem ?

Nie no Tomek, ja robię jednak mniej błędów, robie je, ale znacznie mniej :)

I by było jasne, mi nie chodzi o to, że są takie ankiety, nawet one coś tam mówią. Chodzi o to, że potem na bazie tych mało wiarygodnych ankiet buduje się mega wiarygodność jakiegoś produktu ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony nie sądzisz że dobry produkt sam się broni ? w sumie masz racje ankieta jest tendencyjna bo nie ma tam innych systemów takich jak linkor.pl czy linki24.pl mega wypaśne systemy.

ps. czyli wystarczy robić mniej błędów zeby nie kapnąć się ze to pisze xann, licząc posty z błedami na forum faktycznie mam z ponad 1000 kont :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dobry produkt sam się obroni i ankieta tego nie jest wstanie zmienić, może nadszarpnąć zaufanie lub je wzmocnić, choc może nie tyle zaufanie, co parcie na bycie w "najbardziej popularnym", ale nic więcej... ;)

ps. czyli wystarczy robić mniej błędów zeby nie kapnąć się ze to pisze xann, licząc posty z błedami na forum faktycznie mam z ponad 1000 kont :)

Tomek ja jestem wstanie postawić swoją firmę, że mam tu jedno konto, a Ty jesteś w stanie postawic swoją, że masz na PiO tylko jedno konto?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności