Skocz do zawartości

Ranking najlepszych systemów wymiany linków 2009


matkro

Ranking najlepszych systemów wymiany linków 2009  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ranking najlepszych systemów wymiany linków 2009

    • e-weblink.com
      121
    • seo.net.pl
      26
    • gotlink.pl
      126
    • statlink.pl
      90
    • linkme.pl
      90
    • linkujpro.pl
      16
    • livelink.pl
      14
    • linkorn.pl
      23
    • seodopalacz.pl
      33


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Liczysz na jakiś zaskakujący debiut ? :)

Fajnie wiedzieć z czego ludzie korzystają. Ciekawe tylko ile w tych głosach jest obiektywności, a ile rzeczywistej skuteczności. Mi się wydaje, że może być tak, że tam gdzie ludzie mają najwięcej punktów mają największą skuteczność i dużo osób pod tym kontem patrzy, a nie pod kątem skuteczności samego w sobie systemu.

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wiedzieć z czego ludzie korzystają.

Ciekawe gdyby na onecie pojawiła się ankieta o najlepszy portal informacyjny (onet, wp, interia) i zapodaliby takiego newsa jak zapodał Xann w swoim systemie:

...został uruchomiony Ranking najlepszych portali informacyjnych 2009, mamy nadzieje ze wyrazicie w nim swój głos, jednocześnie bardzo dziękujemy wszyskim którzy zagłosowali na onet.pl
;D
Ciekawe tylko ile w tych głosach jest obiektywności

Tyle samo co wiarygodności?

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ciekawe gdyby na onecie pojawiła się ankieta o najlepszy portal informacyjny (onet, wp, interia) i zapodaliby takiego newsa jak zapodał Xann w swoim systemie:
...został uruchomiony Ranking najlepszych portali informacyjnych 2009, mamy nadzieje ze wyrazicie w nim swój głos, jednocześnie bardzo dziękujemy wszyskim którzy zagłosowali na onet.pl
;D

Będąc obiektywnym... :)

Ale ankieta nie jest na ewebie, a na PiO i nikt nie broni zamieszczać informacji o ankiecie na innych systemach... ;)

edit:

moze budowe wiarygodności zacznij od siebie ? bo jako anonim jesteś mało wiarygodny.

może osoba dająca takie rady sama powinna się uwiarygodnić? czy może juz gdzieś to nastąpiło a ja sie czepiam?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie dam linka do naszej klasy bo nie mam tam konta :D

tak jak ktos powiedział o efektywności trzeba sie samemu przekonać, choć sonda jak sonda, zawsze moze co nieco pokazać

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że gdyby ranking miał być całkiem obiektywny Statlink musiałby być wyżej w punktacji, inaczej to jest oszukaństwo albo jakieś inne kombinacje ;)

Drugie miejsce nie jest przecież chyba niczym złym ;)

A statlink musi jeszcze popracować na 1., bo jednak ciągle zdarzają się linki na bardzo słabych stronach. Bo dla przykładu: co mi po linku na stronie, która niby jest zaindexowana, ale robot nie był na niej od połowy sierpnia?

Ale bez obaw - przy takiej postawie, dojdziecie do pierwszego :)

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widze w stalych 1wsze , ale nie wazne.

Nie ma stron niby zaindeksowanych , albo są zaindeksowane albo nie.

Adrian

Ale wg TEJ ankiety statlink jest na 2 miejscu ;) Weź pod uwagę, że tu chodzi o ogół czyli np. łatwość zdobywania punktów, ich sprzedaży itd. (nie tylko jakość linków i skuteczność).

No masz racje z tym zaindexowaniem. Natomiast są strony odwiedzane przez bota 500 razy dziennie ale i takie, odwiedzane tylko raz w życiu :) Nie mniej wiadomo, że lepiej mieć linka na stronie zaindexowanej rok temu, niż na niezaindexowanej i zastanawiać się - czy ma bana, czy nie ;)

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności