Skocz do zawartości

Ranking najlepszych systemów wymiany linków 2009


matkro

Ranking najlepszych systemów wymiany linków 2009  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ranking najlepszych systemów wymiany linków 2009

    • e-weblink.com
      121
    • seo.net.pl
      26
    • gotlink.pl
      126
    • statlink.pl
      90
    • linkme.pl
      90
    • linkujpro.pl
      16
    • livelink.pl
      14
    • linkorn.pl
      23
    • seodopalacz.pl
      33


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie no nieczarujmy się nie ma co porównywać linkme do statlinka. Linkme stało się masówą, gdzie są serwisy zaindexowane, lecz niekoniecznie podlinkowane ;)

Fikas ja wogle nie wiem jak można porównywać systemy rotacyjne do systemów stałych. Zresztą ankieta nigdy nie powie jaki system jest najlepsy a najbardziej popularny bo ciężko aby ktos kto np nigdy nie używał eweblinka tylko gotlinka zagłosował na eweblinka.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikas ja wogle nie wiem jak można porównywać systemy rotacyjne do systemów stałych. Zresztą ankieta nigdy nie powie jaki system jest najlepsy a najbardziej popularny bo ciężko aby ktos kto np nigdy nie używał eweblinka tylko gotlinka zagłosował na eweblinka.

ale Fikas pisał o dwóch statycznych ;)

Moim zdaniem linkme daje rade, jednoczesnie nie sugeruję że jest skuteczniejszy od statlinka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

potestowałem sobie rotacyjne SWL,e i muszę powiedzieć ze zgadzam się z sondą

e-weblink faktycznie zasługuje tu na mianio lidera, nie wiem czy jest sens mówić jeszcze o seonecie bo w mojej ocenie jest to martwy system, wszelkie próby kontaktu z suportem to jak groch o ścianę a szkoda bo moje pierwsze wrazenie bylo bardzo pozytywne.

Bardzo do gustu przypadła mi dodawarka do katalogów jaką uruchomiłe weblink, minusem gotlinka jest zbyt duża ilość linków wychodzących co powoduje obniżenie wartości stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Z mojej walki w ostatnich 3 miesiącach z swl stałymi linkorn > linkme elite > seo.net.pl. Kryterium skuteczność linkowania a nakład pracy.

hehe to niezle :) linkme zdecydowanie > linkorn. Proponuje przyjzec sie rowniez statlinkowi.

Hmm, linkme - wywala mi raz na ruski rok komunikat, że nie ma instalacji, chociaż jest i kliknięcie na sprawdź przywraca witrynę, niestety ostatnio nie sprawdziłem na czas i wywaliło mi całą masę starych linków (>2 lat - ile z nich jeszcze było wartościowych to nie powiem). Ze slim stopniowo tracę kolejne strony zapleczowe, bo są na jednej domenie i pojawił się limit, niby nie miał obowiązywać wstecz, ale jakoś stopniowo kolejne wylatują. Żeby było śmieszniej dobrze oblinkowane i żyjące naturalne subdomeny. No i generalnie śmietniki jak wszędzie indziej - ani lepsze ani gorsze. Generalnie in plus.

Statlink - testowałem od roku - system faktycznie mocny, wystaczyło mniej więcej 10x linków mniej niż gdzie indziej (linkorn,linkme), tylko co z tego, jak praktyczna możliwosć zdobycia tych linków wiąże się z 20x większym nakładem pracy co w innych systemach. I co z tego, że napiszę 100 unikalnych artów do witrynki zapleczowej i wszystkie zostaną zaindeksowane jak system zajmie zaledwie 2-5% możliwych lokalizacji. Sytem nie doceniał nawet mojej głównej ze 110000 backlinków do prawie 4000 podstron - pewnie za dużo kodu do treści. Czarę goryczy przepełniło wykrycie faktu, że po 2 miesiacach linkowania dla jednej z linkownaych podstron, wszystkie linki uległy wymianie - a ja wierzę, że najważniejszy jest wiek linku, dlatego korzystam z systemów stałych. Generalnie system fajny, ale nie dla mnie - tylko dla tych co lubią robić strony.

Linkorn - mój faworyt, wada która wielu odstrasza to wydawało by się brak życia supportu, ale system działa tak jak dawniej, dwa miesiące temu dodałem 6 witryn z PR-em (1-2) napykały mi już prawie 40000 linków/120000 pkt, które rozeszły się na linkowanie, efekty już mam jeszcze nie to co bym chciał, ale jak na razie minęło mało czasu, muszą się linki postarzeć. Skuteczność wykrywania linkornowych linków w YBL na poziomie 25-30% - w seo.net.pl stałym - 5% (a może jeszcze gorzej), linkme (12-15%) innych nie sprawdzałem.

Generalnie to myślę, że każdy sytem działa - tylko pytanie o nakład pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkorn - mój faworyt, wada która wielu odstrasza to wydawało by się brak życia supportu, ale system działa tak jak dawniej, dwa miesiące temu dodałem 6 witryn z PR-em (1-2) napykały mi już prawie 40000 linków/120000 pkt, które rozeszły się na linkowanie, efekty już mam jeszcze nie to co bym chciał, ale jak na razie minęło mało czasu, muszą się linki postarzeć.

W linkornie linki się starzeją? Dlaczego mnie nikt o tym nie powiedział!

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o mnie to dopiero zaczynam Z SWLami i wybrałem na pierwszy ogień Linkme.

Po 5 dniach i 10 linkach na jedną frazę (Elite), strona (średnia konkurencja) skoczyła mi o 16 miejsc w górę. Więc to chyba dobry wynik. Support dobry.

Jedyne co mnie drażni to słabe strony, na których są moje anchory, mimo, że to ten cały "wielki" Elite i brak możliwości transferów punktów do innych kont kupujących.

Każdy system może się szybko zmienić i ulepszyć bądź pogorszyć, czy warto zatem przerzucać kody itp. do lepszych obecnie systemów? Ktoś coś wspominał o jakimś transferze z SWLa do całkiem innego SWLa.

jak to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności