Skocz do zawartości

Promocja sklepu internetowego


akselb3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, chciałbym się dowiedzieć co powinienem zrobić, żeby rozreklamować księgarnie internetową.

Sprzedaje książki na miejscu w mieście 30000 dodatkowo trochę allegro oraz niedawno założyłem sklep internetowy:

www.emicron.pl

Sklep pozycjonuje z małego zaplecza do tego katalogi, spisy firm, presell page, reklamy na forach, blogach itp.

Jednak efekt jest bardzo marny średnio 100-200 uu / dobę.

Dodatkowo oczywiście ulotki w mieście. Co proponujecie żebym zrobił.

Na pozycjonowaniu trochę się znam więc będe w stanie sam wypozycjonować sklep.

Jednak nie wiem na jakie frazy się nastawić. Pozycjonuje na księgarnia wysyłkowa, księgarnia internetowa, oraz na tytuły książek: książka bikini, książka szepty zmarłych oraz kategorie książki fotograficzne itp.

Ostatnio na fraze księgarnia wysyłkowa strona była na 4 pozycji google. Jednak efekt nie był powalający około 200 uu/dobe.

Proszę o pomoc! Pozdrawiam!

Wytwórnia Kadrów to profesjonalny fotograf ślubny który może Wam towarzyszyć podczas tego pięknego dnia. Fotografujemy przygotowania ślubne, ceremonię oraz zabawę aż do oczepin - sprawdź nasze portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie pozycjonuj na tytuly ksiazek, raczej malo kto wpisuje w szukajke ksiegarnia internetowa, przynajmniej ja tak nie szukam. Ludzie szukaja konkretnych ksiązek i takie tytuly lub autorow wklepuja w szukajke

Wykończeniówka Wrocław - jeśli szukasz firmy do remontu lub wykończenia mieszkania

FM Group sklep internetowy - sklep internetowy z produktami FM Group

Hokej Wrocław - amatorska drużyna hokejowa WTH Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 200 uu na dobę na hasło "księgarnia wysyłkowa"? Po pierwsze musisz zadbać o to, by Twoja księgarnia internetowa działała poprawnie. W chwili obecnej na każdej podstronie mam error 404.

Tak wiem, zaplecze zrobiło mi trochę problemów, już powinno działać poprawnie

Wytwórnia Kadrów to profesjonalny fotograf ślubny który może Wam towarzyszyć podczas tego pięknego dnia. Fotografujemy przygotowania ślubne, ceremonię oraz zabawę aż do oczepin - sprawdź nasze portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tylko że te 200 uu / dobę to strasznie mało, szczególnie jak dla księgarni, natomiast stoję w miejscu i nie wiem jak poprawić odwiedzalność. Portal z grami online jak pozycjonowałem to miałem 2000 uu/dobę. Tutaj pozycjonuję już troche dłużej a efekt jest marny.

Może faktycznie linkować na tytuły książek do podstron. bo np. na księgarnia wysyłkowa linkuje wciąż a efekt jest bardzo słaby.

Proszę o jakąs pomoc.

Wytwórnia Kadrów to profesjonalny fotograf ślubny który może Wam towarzyszyć podczas tego pięknego dnia. Fotografujemy przygotowania ślubne, ceremonię oraz zabawę aż do oczepin - sprawdź nasze portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności