Skocz do zawartości

Uczcie się dziatki...


vel

Rekomendowane odpowiedzi

... box model hacków i podobnych dla IE dobrze, albowiem IE7 hmmmm, co tu dużo gadać, czytajcie sami

https://www. windowsitpro.com /Article/ArticleID/47208/47208.html

krótko mówiąc: na razie o CSS2 zapomnieć :cry:

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozmyślam o macu już tym nowym opartym na intelu i mac os x :mrgreen:

tylko żeby z cen troszeńskę spuścili

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mni e w pracy na kompach klienckich niestety same windy xp - nie ma możliwości zmienić tego bo soft wymusza takie a nie inne platformy - i to jest straszne, że np. Autocad działa tylko na XP i nigdy nie będzie działał na niczym innym, a przy tym chłopaki chca mieć GG i pocztę i kłopot gotowy prędzej czy później

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, taki autocad czy np. corel pod windę only. na mac os możesz mieć kadu jako gg :D

ale do deweloperki www (mysql, php, xhtml itp oraz nawet programowania w javie) mac jest ok, wszystko co potrzeba jest

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak pisałem używam linuksa w domu i w pracy, tam też tworzę www, piszę pisemka, jest też gimp czyli photoshop, jest scribus czyli pagemaker lub Quark jest też sodipodi czyli Corel, jest kadu czyli GG. Jednym słowem pełny wypas no i wirusów brak mam całkiem, zero trojanów, zero złośliwych kodów na stronach. Polecam a Appla nawet nie widziałem niestety

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bawiłęm się u kolegi powerbookiem g3 z mac os x i powiem, że "okienka" by dowolny linux się nie umywają przede wszystkim płynnością i prędkością działania ;)

a linux w domu -> ein problem, se kupiłem winscanner i za bata nie ma sterów pod linucha :roll: plustek optic pro s24 :mrgreen:

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a linux w domu -> ein problem, se kupiłem winscanner i za bata nie ma sterów pod linucha Rolling Eyes plustek optic pro s24 Mr. Green

mam to samo ale to znaczy, że xxxx z nas. nie pomyslelismy wczesniej. z reguly robie bardzo przemyslane zakupy a akurat wtedy potrzebowalem szybko zwyklego skanera no to polazlem i kupilem bez namyslu ;) teraz strasznie zaluje :( #-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a linux w domu -> ein problem, se kupiłem winscanner i za bata nie ma sterów pod linucha Rolling Eyes plustek optic pro s24 Mr. Green

mam to samo ale to znaczy, że xxxx z nas. nie pomyslelismy wczesniej. z reguly robie bardzo przemyslane zakupy a akurat wtedy potrzebowalem szybko zwyklego skanera no to polazlem i kupilem bez namyslu :( teraz strasznie zaluje :( #-o

widzę, iż decyzję zakupową podjęliśmuy bardzo podobnie ;)

drukarka spoko, bo hp i stery są, do reszty sprzętu stery też są, jeno ten skaner... ale może zamienię się z teściem, ma starszego plusteka i są stery pod linuksika ;)

ale i tak okienka by mac os x ładniejsze i szybsze :)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, że xxxx z nas.

2 tygodnie temu kupilem sobie wreszcie nowa drukarke i to taka co ma od razu skaner (grafika mnie nie interesuje i nigdy nie mialem potrzeby na skaner). HP, no i drukarka dziala, ale skaner niestety nie. Strata nie duza, bo i tak bym pewnie nie korzystal, ale ze mnie....

P.S. moja stara drukarka to 6 letni HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności