Skocz do zawartości

Uczcie się dziatki...


vel

Rekomendowane odpowiedzi

tez taką mam, ale mi coś nie chce drukowac... a do serwisu iśc nie warto... chociaz raz mi sie skopała hp deskjet 1220c to zrobili bez problemu i szybko ( no tylko mieli poinformowac ile bedzie kosztowała naprawa a od razu naprawili ) ale było warto jak naprawiałem to nówka jeszcze wtedy kosztowała ponad 1000 zł netto :) i chodzi

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam lexmark 3200 kupiony za 200 zl a AUCHANie ladnych pare lat temu

kiedys byla kolorowa :] teraz uzywam jej do drukowania faktur :]

... kartridz kosztuje do niej 120 zl :] (czarny tusz)

na szczescie mozna napelnic ;] tak bylaby dawno na smietniku

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a linixiarze jak oglądają, czy box model hacki chodzą poprawnie? idzie MSIE odpalić pod jakimś wine czy coś w ogóle?

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie MSIE odpalić pod jakimś wine czy coś w ogóle?

Raczej nie da ise tego odpalic pod WINE, przynajmniej mi sie nie udalo.

Ja to robie w taki sposob, ze przekrecam sie na krzesle w lewo o 90 stopni, wyciagam reke i przysuwam sobie blizej laptopa z windowsem. Lepszego sposobu jak narazie nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności