Skocz do zawartości

Coś co zapobiega senności? [prywata]


witko2006

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jestem świeżo po studiach i wiem, że można, a czasami trzeba zarwać nockę, ale na dłuższą metę jechanie na Tigerach i kawie w dużych ilościach przynosi więcej szkody niż pożytku - marnujesz sobie zdrowie, a twoja produktywność znacznie spada. Jak trzeba zrobić dużą ilość pracy polecam ranne wstawanie, lepiej się pracuje od 6 niż od 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie umiem przestawic za Chiny... :P

Moge sobie nastawic budzik nawet o 2 godz wczesniej i na drzemkach spac tak samo :)

Co do srodkow na przebudzenie to guarana srednio na mnie dziala, kawa dosyc dobrze ale zalezy o ktorej godzinie ja pije, moge za to pochwalic napoje (Burn, Red Bull i BE Power) - BEP najlepiej dziala bo jest go najwiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy jedno piwko (Żubr) o 20:00 i mogę siedzieć do 3:00, oczywiście działa to u mnie i trzeba przezwyciężyć pragnienie sięgnięcia po drugie piwko, ponieważ wtedy efekt jest odwrotny :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym pisał czy nie... ale jak dla mnie to sprawdzony, zdrowy i najlepszy jest żeń szeń ;) Nie tylko nie chce się spać ale w ogóle daje powera. Poza tym... ma przyjemne "skutki uboczne" :). Żona/dziewczyna na pewno będzie zadowolona :P Możesz sobie kupić np. Vigor z żeń szeniem. Zawsze jesienią i na wiosnę łykam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja używam coś takiego: Dextro Energy Classic, tyle że prosto z niemieć, a nie od kogoś w PL:) W każdym bądź razie jest skuteczne, bo jak mam nocke od 18 do 6 rano, to około północy biorę jedną połówkę, godzinę później drugą i do rana śmigam bez problemu.

P.S. Na fotce jest to całkiem po prawej :) bo reszta to jakieś dziwne smaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to książka? Godna polecenia pozycja?

Brian Tracy - zarządzanie czasem. Ogólnie książka wydaje się być dość spoko. Zależy kto co oczekuje :D Jeżeli ktoś zakłada ,że książka rozwiąże sama jego problemy to niech sobie odpuści i nie kupuje. Znajdziesz na pewno sporo ciekawych porad jak zacząć, jednakże tak jak już napisałem - dogłębną analizę i wdrożenie tego do swojego życia trzeba wykonać samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza na sen jest motywacja, a wtedy nie ważne czy poisz się kawą, Tigerem, czy tym z Biedronki...

Pamiętam, jak w zimą 2001 roku miałem oddać program na zaliczenie, był to program grający w szachy, w środę się wieszał, jak to skomplikowane programy w TP 7.0, jak posiedziałem od czwartku do soboty na samej kawie, aby pokazać, że on działa ... No właśnie nigdy więcej w życiu tego nie powtórzyłem...

Obecnie kilka lat później nie potrafię osiągnąć tego samego stanu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci radze nie bierz tych wszystkich rad dosłownie. Oni już widzą w Tobie przyszłą konkurencję i za wczasu planują jak by cie wykonczyć :)

Jeżeli nie możesz spać tyle godzin na ile masz ochoty, bo musisz wstawać wcześnie rano, to nie możesz za bardzo przeginać ze zrywanien nocy (na pewno nie kilka dni kolejno) ponieważ na drugi lub na trzeci dzień nie bedziesz sie do niczego nadawał, a praca na przymus nie bedzie przynosić zadowolenia. W konsekwencji praca będzie mało wydajna na dłuższą metę w porównaniu z normalnym trybem spania.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narkotyzuj się se... :) dopalaczami w dużych pojemnościach, Burn, Ice Cool, Maxxx, Ozone, Tiger, ew. Redbulle, natomiast z nowych marek, gorąco polecam Riders Colę (pijesz jak soczek, po 1.5 litra zaczyna działać) i Herbapolowski Green-Up (rewelacja).

Użyteczna rada: Nie pij więcej niż 2 litry dziennie na czczo.

Spotkamy się za parę lat w tym samym miejscu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zarywanie nocy" (np. przed egzaminem) nie jest zalecane! Jeśli już jednak trzeba – pomóc może:

* mocne światło (patrz: światło i sen)

* kawa, herbata (kofeina)

* muzyka, ruch (np. krótki spacer po domu co 30 minut)

* krótka drzemka (do 25minut)

* wstrzymanie się ze spożywaniem czegokolwiek (prócz napojów)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności