Skocz do zawartości

Imperium blogowe


takun

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Chcę stworzyć i wypromować bloga o tematyce finansowej. Szacuję poświęcić czas na napisane 30 postów tygodniowo, nie licząc godzin na na promocję i pozycjonowanie. Teraz nie wiem jaka byłaby najlepsza taktyka..

1.Pisać wszystko na jednym blogu,

2.Czy stworzyć w okół niego 2 dobre blogi, które tworzyłyby zaplecze, to jest np 15 postów na głównym blogu i 15 postów blogach pobocznych, które będą linkowały do głównego.

3.Jest jeszcze trzeci sposób, czyli Jeden blog głowny powiedzmy 15 postów + 7 blogów z 15 postami na tydzień

Która strategia da mi większe korzyści? Macie może pomysł na lepszą strategię niż podane powyżej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję stworzenie 1 blogu z wartościowymi wpisami, a w innych preclach dodawać wpisy linkując do głównego blogu oraz jego podstron

Pisząc w innych preclach mam namyśli blogi stworzone przez inne osoby (lista np. na katalogiseo.info )

Wydaje mi się że da ci to większą moc - inne adresy ip. inne domeny itp. itd.

Oczywiście jako dodatek możesz stworzyć 2 inne blogi które również będą linkować do głównego blogu.

Wytwórnia Kadrów to profesjonalny fotograf ślubny który może Wam towarzyszyć podczas tego pięknego dnia. Fotografujemy przygotowania ślubne, ceremonię oraz zabawę aż do oczepin - sprawdź nasze portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności