Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ja tworze sobie wlasnie liste domen i wrzucam do niej te gdzie linki wyświetlają się poza znacznikami <body> </body>

wydaje mi sie ze raz wystarczy to zrobic gdyz w początkowej fazie mozna było dodawać multum subdomen teraz jest to ograniczone wiec nie bedzie juz setki subdomen i później już z tym nei będzie problemów

ja nei chce aby z systemu zrobił sie drugi statlink - fakt potrzebne sa pewne sprawdzenia np gdzie link sie wyswietla z uwagi na to co podałem powyżej, ale odnosnie punktacji za ilosc wychodzacych to tu bedzie problem system zezwala na 15 wychodzacych dodac 15 gotlinka daje juz 30 linków plus ewentualnie 2 templatki to juz jest 32 linki - moze rzeczywiście gdyby wprowadzić pewne obcięcie punktów np powyżej 35 wychodzących miało by to sens, ale napewno nie mniejsza ilość - patrząc na to co daje system i nie wiem czy to nie byłby dobry pomysł, pomogło by to podnieść skuteczność systemu, gdyż 30 linków to już jest trochę ale zawsze lepiej aby było ich 30 - powiedzmy 32 niż 40 czy 50 :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien się znaleźć jakiś przycisk np zgłoś nadużycie, który by zgłaszał daną stronę do przeglądnięcia dla admina i ten by ewentualnie ja banował.

Tak jak poniżej możesz zobaczyć, możesz spokojnie przesyłać wszystkie uwagi - do tej pory wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy w ciągu 24h.

91795640.jpg

3. Banowanie domen stron znajdujących się w nie swojej kategorii. np. katalogów stron w kategorii biznes.

Strony dodane w błędnych kategoriach możesz: zgłosić... oraz wycofać link - w obu przypadkach nastąpi zredukowanie punktacji dla strony od 1 listopada - punktacja będzie przywracana gdy strona w systemie zacznie spełniać oczekiwania...

Oczywiście błędnie określona kategoria w naszej ocenie występuje wtedy gdy tematyka strony (a nie rodzaj strony) nie odpowiada kategorii w której storna została przydzielona. Jeśli ktoś prowadzi bloga o tematyce ekonomicznej to oczywiste jest że właściwą kategorią jest ekonomia a nie blogi. Co innego jest gdy blog jest o wszystkim i niczym, wtedy faktycznie odpowiednią kategorią są blogi.

4. Większa losowość linków na poszczególne domeny aby nie przydzielało np. powyżej 10 linków do pozycjonowanej strony w obrębie jednej strony wyświetlającej linki (strona główna + podstrony).

W ramach serwisu (czyli strona główna + max 99 podstron) standardem jest maksymalnie 1 link - większa ilość tego samego linku w serwisie może występować tylko jako Bonus Link.

ja tworze sobie wlasnie liste domen i wrzucam do niej te gdzie linki wyświetlają się poza znacznikami <body> </body>

Tak jak wyżej napisałeś - sytuacja niezgodna z regulaminem. Sporadyczna sytuacja, ostrzeżenie. Powtarzająca się, ban. Możesz korzystać z formularza zgłoszeń lub przesłać listę domen... każdy przypadek zostanie wyjaśniony.

przed dodaniem filtra 100linkow mialem po 10min, a teraz po dodaniu - 0 linków po 30min :)

Jeśli uważasz że w każdej minucie będziemy losowali Twoje linki to jesteś w błędzie gdyż linków są tysiące. W każdej dobie minimum jedne raz odbywa się losowanie podczas którego masz szansę otrzymania lokalizacji dla swoich linków - większa ilość losowań jest zależna od wolnych mocy - na obecną chwilę jest ich wiele ale to nie znaczy że za każdym razme będzie to co 10 minut :)

W przypadku gdy przyrost linków nie nastąpi w ciągu 24h od ostatniego przyrostu dopiero wtedy będzie to oznaczało brak wolnych lokalizacji dla Twojego linku - czasami z braku wolnych miejsc, zastosowanych kryteriów lub jednego i drugiego.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdanie idealnie podsumowuje tok myślenia i wszystkie argumenty - dla Ciebie może żadna, dla google nie koniecznie.

Ogólnie widzę, że chcesz system podciągnąć do eweblinka / statlinka - a po co nam drugi taki sam (podobny) system ?

Wg. mnie problem głównie tkwi w rozdzielaniu linków - nie uwzględniając domen - a tylko serwisy, ta maska usuwania myślę, że trochę poprawi sprawę, ale nie rozwiąże.

Ty chyba nie do końca rozumiesz moją wypowiedź natomiast. Bo co ma wspólnego system linków rotacyjnych z systemem linków stałych ? Co ma wspólnego system o skrajnych poglądach jego twórców jak statlink ? Nie nie chcę aby ten system stał się ani jednym ani drugim. Chce jedynie aby trzymał się pewnych zasad które sam ustanowił przecież. Wyjaśnij po jaką cholerę jest podział na kategorie w których i tak każdy zamieszcza wszystko co mu się podoba ? Po co w systemie strony na których są linki z każdego innego systemu ? Po co mam dodatkowo linkować w tej sytuacji z seomatika jak z jakiegokolwiek innego systemu i tak będę miał linka na takiej stronie ?

No i kolejna sprawa po co mi 2000 linków na jakąś frazę które będą prowadziły z 5ciu stron ?

Nie wiem czy kpisz sobie z użytkowników sugerując że google w jakiś cudowny sposób traktuje link wyświetlany z seomatika czy najzwyczajniej chcesz za wszelką cenę uniknąć krytyki ?.

Mnie nie chodzi o skrytykowanie bezpodstawne tego systemu bo wydaje mi się że argumenty zrozumiałe są nawet dla dziecka z podstawówki więc czemu nie dla Ciebie że piszesz takie bzdury ? Mi chodzi o to by system umożliwiał wyświetlanie nie tylko linków do spamów w celu indeksacji ich podstron. Chcę aby był bardziej skuteczny i właśnie wyróżniał się wśród innych systemów posiadaniem innych domen i stron. Po co nam system którego strony znajdują się dodatkowo w seonecie, eweblinku, linkornie, gotlinku i innych systemach ? Taki stan jaki jest obecnie według ciebie go wyróżnia z pośród innych systemów ? Bo według mnie właśnie jest wprost przeciwnie.

Zrzucanie na użytkownika moderacji własnych linków dla dużej ilości posiadanych stron pozycjonowanych tez dobrym wyjściem nie jest. Także panie ptaq, jeżeli Pan uważa że dla google farmy linków, nie podlinkowane dobrze strony, czy wręcz jednakowe w obrębie jednej domeny są bardziej wartościowe niż te proponowane przeze mnie to współczucie dla Pana i Pana klientów. Dla mnie wartościowa strona linkująca jest dokładnie na tyle wartościowa co jest wartościowa dla google. A że nie siedzę w tym temacie od kilku miesięcy lecz od kilku lat i mam w tym pewne doświadczenie stąd moje sugestie. Tak do Pańskiej wiadomości.

Temat pozostawiam otwarty dla administracji tego systemu i jego dalszego przemyślenia.

Edytowane przez gielo

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci odpowiadam:

1.

Teraz pytanie do was jaka jest wartość linków z takich stron ? Dla mnie żadna.

Przeczytaj to jeszcze raz i przemyśl co napisałeś w poprzednim poście z którego to jest wycinek.

2.

Bo co ma wspólnego system linków rotacyjnych z systemem linków stałych ?

Elementy techniczne - które chcesz by znalazły się w tym systemie, w chwili gdy nawet nie przetestowałeś tego, no chyba - że dla Ciebie ok. 2 tyg. działanie systemu pokazuje wszystkie jego możliwości.

3.

Wyjaśnij po jaką cholerę jest podział na kategorie w których i tak każdy zamieszcza wszystko co mu się podoba ?

Przeczytaj powyższe wpisy Seomatika - jest możliwość zgłaszania.

4.

Po co mam dodatkowo linkować w tej sytuacji z seomatika jak z jakiegokolwiek innego systemu i tak będę miał linka na takiej stronie ?

- możesz sobie odpowiedzieć na to w soposób: po co masz linkować z innych systemów jak wszystko masz w seomatiku, dodatkowo technicznie obsluguje się go bardzo dobrze.

5.

No i kolejna sprawa po co mi 2000 linków na jakąś frazę które będą prowadziły z 5ciu stron ?

Widać, że nie czytasz moich postów tylko wylewasz swoje "zale" - sam również o tym pisałem i uważam, że jest to jedno z poważniejszych niedociągnięć.

6.

Nie wiem czy kpisz sobie z użytkowników sugerując że google w jakiś cudowny sposób traktuje link wyświetlany z seomatika

Odwracasz kota ogonem - bo piszesz wcześniej, że dla Ciebie żadnej, ja pisze - że mają jakąś tam wartość - a teraz mi w usta wkłądasz jakąś "cudowne traktowanie" - czas czytać ze zrozumieniem.

7.

bo wydaje mi się że argumenty zrozumiałe są nawet dla dziecka z podstawówki więc czemu nie dla Ciebie że piszesz takie bzdury ?

Jak dla mnie za takie odzywki powinien użytkownik dostawać min. ostrzeżenie jak nie odpoczynek na kilka dni od forum. W tej chwili jesteś bezczelny - tylko tak Ci powiem. Bo po takich wypowiedziach, kończy się rozmowa o systemie a zaczynają personalne wycieczki, do których nie mam zamiaru się zniżać.

8.

Po co nam system którego strony znajdują się dodatkowo w seonecie, eweblinku, linkornie, gotlinku i innych systemach ? Taki stan jaki jest obecnie według ciebie go wyróżnia z pośród innych systemów ? Bo według mnie właśnie jest wprost przeciwnie.

Przede wszystkim wyróżnia go statyczność linków połączona ze swobodą dodawania zaplecza, bez subiektywnych ocen moderatorów systemu itp. Tylko kwestia teraz dobrego rozdzielania linków które dobrze by było wprowadzić.

9. Ostatni akapit również, nie skomentuję - ponieważ musi to mieć jakikolwiek poziom a nie znów personalne docinki.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłosiłem jedną stronę testowo, na której pojawił się mój link, (na stronie było 25 linków wychodzących) dostałem odpowiedź na moje zgłoszenie, 25 linków wychodzących (wszystko w stopce) nie jest jeszcze dla nich farmą. Spoko supcio link :) Ciekawe jak wyceniacie koszt linka na danej podstronie.

No i kolejna sprawa po co mi 2000 linków na jakąś frazę które będą prowadziły z 5ciu stron ?

dla mnie też to kompletna bzdura, 1 link na domenę

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoozool, w SWL rotacyjnych masz i po 30 wychodzących a nie narzekasz więc nie wiem czego ma się tyczyć Twoja wypowiedź :)

Dodatkowo:

nie jest jeszcze dla nich farmą.

Dla jednych farmą jest 10 linków wychodzących a dla innych 50 :) Nie ma żadnej określonej liczby że powyżej 20 to już farma a 19 jeszcze nie ;)

Moim zdanim można by pomyśleć o rozdzielaniu linków według domen tak jak napisał Ptaq. Tyle że np najpierw rozdaje X link na każdej domenie (nie mylić z subdomeną) do wyczerpania puli dostępnych domen a dopiero później dodaje linki na kolejnych subdomenach z danej domeny :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoozool, w SWL rotacyjnych masz i po 30 wychodzących a nie narzekasz więc nie wiem czego ma się tyczyć Twoja wypowiedź wink.gif

Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal

Dla jednych farmą jest 10 linków wychodzących a dla innych 50 wink.gif Nie ma żadnej określonej liczby że powyżej 20 to już farma a 19 jeszcze nie wink.gif

chciałbyś by twój link znalazł się na stronie która ma w stopce wszystkie systemy ? Bo ja chyba podziękuję jednak

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba - że dla Ciebie ok. 2 tyg. działanie systemu pokazuje wszystkie jego możliwości.

Dwa tygodnie to już 10 dni plus 4 dni, czyli już od 4 dni powinieneś być z większością fraz minimum w top 10 według Ptaqa testów wiec nie wiem w czym problem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba - że dla Ciebie ok. 2 tyg. działanie systemu pokazuje wszystkie jego możliwości.

a tym co się pochwaliłem - to był tylko jeden z elementów i to nie pełny (linkowanie na łatwe frazy) - do tego potwierdza się - że własne testy nie należy ujawniać, bo użytkownik zamiast to docenić - to potem jeszcze to wypomina - mentalność na tym forum (a może by tu części nie obrażać) - większości użytkowników jest straszna.

Edytowane przez Ptaq

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaqu nie jest wielkim odkryciem że lobbuesz cały czas na żecz systemu, Twoje odpowiedzi są mocno stronnicze a wiarygodnośc w samym tym wątku wiele razy utracona.

Na początku juz ktoś napisał że system chce zalepić dziure na rynku jaką jest brak systemu dla śmieciarek i nie ma sensu wiec pokazywac na jakich stronach lądują linki bo to właśnie o tą nisze chodzi.

niech ci ktorym system sie nie podoba i nie chcą linkować ze śmietników niech nie linkują, po co ta cała przepychanka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tym co się pochwaliłem - to był tylko jeden z elementów i to nie pełny (linkowanie na łatwe frazy) - do tego potwierdza się - że własne testy nie należy ujawniać, bo użytkownik zamiast to docenić - to potem jeszcze to wypomina - mentalność na tym forum (a może by tu części nie obrażać) - większości użytkowników jest straszna.

Co się wypomina ?? Czy napisałem jakąś nie prawdę czy jak??

Moze nadal to potrzymujesz ze 10 dni i same top masz?? To już dziś po kolejnych 10 dniach na te frazy masz top 1??

Przecież to nie ja pisze jakie strony są w systemie, a jeszcze lepiej jak system potrafi "pięknie" linki rozdzielić. I po takich opiniach nadal powiesz ze ma kopa ??

Jeśli chodzi o testy to wiedz ze ja też robię je. Nie pisze o wynikach tylko z jednego powodu.

Od razu bym miał przypięta że mam jakieś udziały w tym czy innym systemie lub nie wiem dwa sryliony punktów na sprzedaż.

Ptaqu ty ze swoim 25 numerem ref raczej podpadasz pod to co napisałem. Teraz wpakowało się zaplecze ma się kupę punktów i trzeba coś tym zrobić. :)

Żeby nie było napisze jasno uważam ze system ma duży potencjał i możliwości, ale jak go wykorzysta i co z nim zrobi to zależy już od właściciela. Mam nadziej ze podejmie on kroki które może się nie spodobają co niektórym na początku, ale z czasem będą owocować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się wydało, mam miliony punktów i nie mam ich jak sprzedać... do tego za lobbowanie sytemu mam 49% jego udziałów...

tzn. większość by tak chciała - niestety, jeden ze znajomych testerów zaprosił mnie kilka dni przed oficjalną premierą (chyba z jakieś 5 dni) - od niego też dostałem troszkę punktów. Sam dodanych mam ok. 30 stron, za które mam może z 30k pkt. I ku zaskoczeniu pewnie większości nie mam nawet 0,5% udziałów w systemie.

Jeśli chodzi o testy to wiedz ze ja też robię je. Nie pisze o wynikach tylko z jednego powodu.

Od razu bym miał przypięta że mam jakieś udziały w tym czy innym systemie lub nie wiem dwa sryliony punktów na sprzedaż.

Widać tu popełniłem błąd - który wiele użytkowników mi go bardzo ładnie pokazało.

Robi się niepotrzebny śmietnik w tym temacie idę zająć się czymś konstruktywnym.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności