Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ptaqu nie jest wielkim odkryciem że lobbuesz cały czas na żecz systemu

Nie jest wielkim odkryciem że Ty lobbujesz swój system na całym PiO.

Ptaq, gielo - z losowaniem tym jest większy kłopot im więcej stosujemy warunków dodatkowych typu blokada przydzielania linków na konkretnej stronie bądź stosujemy maski - w tym ostatnim przypadku jeśli tych masek będzie dość sporo to dojdzie do sytuacji że strona i z 3 subdomenami będzie wyglądała na taką która posiada tych subdomen 10.000 ponieważ otrzymałem 3 linki pod rząd w właśnie w takiej domenie. Oczywiście, można dodać kolejne kryterium które obecnie analizujemy nawet kosztem szybkości przyrostu ale też warto pamiętać że stosując pochopnie maski powodujemy że obraz sytuacji jeszcze bardziej się pogarsza... Poza tym problemem nie jest tylko sposób losowania - po części jest to też dysproporcja pomiędzy ilością przydzielonych linków a ilością wolnych miejsc - gdy dojdzie do równowagi na pewno pozwoli to na lepsze losowanie (przy obecnych kryteriach które stosujemy).

Zrzucanie na użytkownika moderacji własnych linków dla dużej ilości posiadanych stron pozycjonowanych tez dobrym wyjściem nie jest.

Może w kilku słowach opiszę sytuację z tego tygodnia:

1) otrzymaliśmy w jednym czasie zgłoszenie do panelu o "zamieszczeniu mojego linku na spamie"

2) wiadomość PW o tym że "ja dodaje dobre strony a moje linki są zamieszczane na spamie"

A najlepsze było to że pierwsze zgłoszenie dotyczyło właśnie tych "dobrych stron" tego drugiego użytkownika.

Dlatego podejmowanie się oceny stron przez Administracje jest bez sensu - najlepszym moderatorem lokalizacji jest osoba linkująca gdyż każda z nich ma swoje poglądy i potrzeby.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie to ma parę dni, ja juz pozbyłem się połowy stron gdzie był mój link, bo znalazł się na subdomenie gdzie było 10 słów a reszta linki. Więc dziękuję bardzo.

Zresztą dlaczego nie można dodać domeny nie zindeksowanej ? ja lubię dodać swl i zapomnieć, a tutaj pełna kontrola...

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłosiłem jedną stronę testowo, na której pojawił się mój link, (na stronie było 25 linków wychodzących)

ja juz pozbyłem się połowy stron gdzie był mój link, bo znalazł się na subdomenie gdzie było 10 słów a reszta linki. Więc dziękuję bardzo.

Jeśli nawet "diabelsko skuteczny" system (i nie tylko) akceptuje takie strony uznając coś w deseń że skoro są zaindeksowane w google to mają jakąś wartość to może faktycznie idziemy po najmniejszej linii oporu ...ale to zaindeksowanie jest najbardziej pewnym wyznacznikiem wartości więc póki jest, nie ma powodu zgadywać innych czynników i wg nich dokonywać segregacji np. po wyglądzie ;)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale syf jest w systemie - jakieś kopie tekstów piosenek, sklepy internetowe, bazy numerów gg - już wolałbym linki w katalogach stron bądź w stopkach na forach internetowych...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukis bo ty wyznajesz zasadę 1 post to +10 do sajtu googla, spamujesz, i piszesz bzdury by nabić licznik.

System działa dopiero chwile, a wszyscy już go oceniają, że jest zaje*isty. A pewnie nikt nie testował, a dlaczego bo to stwór gotlinka, sam testuje i nie oceniam. Tylko pozbywam się stron które wg mnie są farmą a wg sematika już nie

Edytowane przez zoozool

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukis bo ty wyznajesz zasadę 1 post to +10 do sajtu googla, spamujesz, i piszesz bzdury by nabić licznik.

zoozool, Ty jak widzę również...

A pewnie nikt nie testował,
Skąd ta pewność? Obecnie n PiO nie opłaca się publikować testów więc myślę że część osób wyniki pozostawia dla siebie ;)

Dodatkowo zauważ że niektórzy włożyli w system trochę więcej niż "1 stronę" i mają środki na przeprowadzenie testów.

Ja ostatnio zauważyłem że zaplecze linkowane seomatikiem zaczyna mi [niestety] wypływać w serpach a więc system ma swoją moc :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo chyba będę za czystością indeksu.......

3ba1225c088a5b06.jpg

Za link na takiej """"stronie"""" zapłaciłem 20 punktów - zyski z linków na takich stronach = bezcenne. :]

Jakby nie można było tworzyć normalnych stron, tylko konkretne spamy, które długo nie pożyją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie tyle są opisy gg, teksty piosenek czy też jakies kopie sklepów. To jest wszędzie i link nawet z czegoś takiego ma jakąś wartość ale problem jest jak na takich stronach jest zainstalowany każdy istniejący system i strona ma ponad 50 linków wychodzących. Ten system diabelsko skuteczny o którym piszesz stara się walczyć z takimi stronami poprzez zaniżanie punktów za ilość wychodzących linków. Także publikowanie własnych autorskich skryptów na których może byc tylko diabelsko skuteczny system. Za jakiś czas znów ma przyciąć punkty za wychodzące. Nie wiem tylko czemu wy lobbujecie takie strony farmy? Bo jak nazwac fakt, że nic z tym nie robicie i jakby cały czas nie zauważacie tego problemu. Fakt jest opcja usuń link, tylko jeden z niej skorzysta inny nie i mamy w ten sposób w systemie ileś tam tyś bezwartościowych punktów za bezwartościowe strony których właściciel zamieszcza własne linki na stronach bardziej wartościowych niż własny śmietnik.

Nic jak na razie testuje, wiem że system może być bardziej skuteczny przed czym się wzbraniacie. Na ile jest skuteczny obecnie zobaczymy za 3 miesiące.

Edytowane przez gielo

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gielo, w SeoMatiku również takie strony otrzymają ciecie punktów - natomiast nie zamierzamy zamykać systemu przed serwisami akceptowanymi w innych systemach, jako administracja nie będziemy oceniać serwisów po wyglądzie tak samo jak nie ograniczamy możliwości wycofywania swoich linków... to domena innych systemów więc nie będziemy ich naśladować.

@Ptaq, wprowadziliśmy dodatkowy warunek przy losowaniu stron. Sytuacja do tej pory wyglądała w ten sposób że użytkownik ustawiając przyrost dzienny linków na +100 mógł otrzymać całe 100% linków na różnych serwisach ale w ramach jednej domeny. Od dzisiaj wprowadziliśmy dodatkowe kryterium dzięki któremu procent linków na różnych serwisach w ramach jednej domeny nie może przekroczyć 20% - i to tylko w najgorszym wariancie. W zależności od kategorii oraz dostępności wolnych miejsc ten procent powinien wynosić dużo mniej niż obecnie ustalony poziom maksymalny.

Owy poziom będzie ulegał jeszcze większemu zmniejszeniu w miarę przyrostu nowych serwisów do systemu.

Jeśli któryś z użytkowników do dnia dzisiejszego zastosował maski na domeny tylko ze względu na to że wcześniej została na dużej ilości serwisów w ramach jednej domeny przydzielona duża ilość jego linków prosimy o rozważenie usunięcia tych masek gdyż taka sytuacja obecnie nie będzie występowała - a pozwoli to na lepsze rozmieszczanie linków przez system.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności