Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

problemem są nie tylko farmy gdzie jest 50 wychodzących najgorsze jest to ze linki z tych farm znajdują sie często poza znacznikami <body> </body>

tak jak napisałem na forum systemu uważam że system powinien rozważyc przycinanie punktów powyżej 32 wychodzących ze strony (licząc równeiż linki systemowe)

32 gdyz - 15 seomatik, 15 gotlink i 2 na templatke

nie jest to rewolucja ale juz jako takie ograniczenie, które spowoduje ze nie bedzie az takich farm a strony beda ciut lepiej wygladały

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem są nie tylko farmy gdzie jest 50 wychodzących najgorsze jest to ze linki z tych farm znajdują sie często poza znacznikami <body> </body>

tak jak napisałem na forum systemu uważam że system powinien rozważyc przycinanie punktów powyżej 32 wychodzących ze strony (licząc równeiż linki systemowe)

32 gdyz - 15 seomatik, 15 gotlink i 2 na templatke

nie jest to rewolucja ale juz jako takie ograniczenie, które spowoduje ze nie bedzie az takich farm a strony beda ciut lepiej wygladały

czyli jak mam toplistę to dostanę 50% mniej punktów?

to nie jest "diabelsko skuteczny system", takich bzdur tutaj nie ma i nie będzie

chyba że od 50 linków i liniowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ty moze jestes zadowolony

ja nie bo fakt nie mam w seomatiku wiele stronek na razie ale z innych powodów :)

jednak to ze system zezwala na 50 linków wychodzących daje argumenty jego przeciwnikom i odstrasza zwykłych ludzi mających zwykłe strony - dlaczego mam wsadzac strone z 10 linkami wychodzacymi gdy dostaje strone z 50 wychodzącymi

nie poruszam kwestii co to za strona - bo fajnie ze system wchodzi w pewną niszę

ja nie mam zastrzezen ze sa strony z generatorów, opisy GG czy inne tego typu strony, moje zastrzezenie budzi tylko fakt iz za strone z 30 wychodzącymi płace tyle samo co za strone z 50 czy 100 wychodzącymi

ja mam tylko zastrzezenia co do wychodzących o do umieszczania linków poza znacznikami <body></body> a z tego co widze wiele tych stron z setkami linków, linki systemów sa poza tymi znacznikami

takich bzdur tutaj nie ma i nie będzie

jesli tak się stanie i system nie pojdzie w kierunku obcinania za ilosc wychodzących to w systemie zostana same jak to mowisz Toplisty lub inne strony z masa linków wychodzących..

nie wiem czemu uważasz to za bzdury, wiele osob zwraca uwage na ilosć wychodzących, ja tez zwracam i mam u siebie srednio tylko 2 systemu, moze 3 czasami, gdyż uwazam ze czym mniej wychodzących tym skuteczność linków winna być wieksza, gdyz nie tylko sprzedaje punkty w SWL ale tez nimi pozycjonuje swoje strony

to admini systemu zdecydują co i jak, ale tak jak mowie jesli system ma miec chetnych uczestników musi coś dawać wiecej niz tylko link na stronie z 50 wychodzącymi w takiej samej cenie co link na stronie z 20 wychodzącymi, bo ja godząc się na linki na stronach z generatorów chce przynajmniej link nie oblepiony setka innych linków

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tworze sobie wlasnie liste domen i wrzucam do niej te gdzie linki wyświetlają się poza znacznikami <body> </body>

Tak jak wyżej napisałeś - sytuacja niezgodna z regulaminem. Sporadyczna sytuacja, ostrzeżenie. Powtarzająca się, ban. Możesz korzystać z formularza zgłoszeń lub przesłać listę domen... każdy przypadek zostanie wyjaśniony.

problemem są nie tylko farmy gdzie jest 50 wychodzących najgorsze jest to ze linki z tych farm znajdują sie często poza znacznikami <body> </body>

Jak widzisz, już wcześniej kwestie tego o czym po raz kolejny piszesz, wyjaśniłem i na dzień dzisiejszy wszystkie zgłoszenia są rozpatrzone więc rozumie że problem o którym napisałeś już nie istnieje.

hmm po tym co widze w tym systemie, zaczynam być zdania, że należy podzielić słowo spam na kilka części składowych, bo nazwać strony które są w tym systemie spamem, to obraza dla tego słowa.

Masz racje Ilgesu, https://naforum.zapodaj.net/233fb9bd4590.gif.html - poza jednym - nie tego systemu tylko wszystkich systemów które się tam wyświetlają - Gotlink i Seomatik poznasz po odpowiednim kodowaniu - jeśli ktoś robi takie strony to nie po to żeby włożyć do jednego systemu tylko do wszystkich - wystarczy że te "diabelsko skuteczne i wartościowe" systemy wyeliminują z zasobów takie strony to automatycznie taka strona przestanie być farmą w krzaczki.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Ilgesu, https://naforum.zapodaj.net/233fb9bd4590.gif.html - poza jednym - nie tego systemu tylko wszystkich systemów które się tam wyświetlają - Gotlink i Seomatik poznasz po odpowiednim kodowaniu - jeśli ktoś robi takie strony to nie po to żeby włożyć do jednego systemu tylko do wszystkich - wystarczy że te "diabelsko skuteczne i wartościowe" systemy wyeliminują z zasobów takie strony to automatycznie taka strona przestanie być farmą w krzaczki.

czyli taka strona będzie wówczas tylko farmą

jaka jest rożnica pomiedzy farmą z krzaczkami a farmą bez krzaczków ?

żadna bo to nadal jest jakaś makabryczna farma

Powiedzcie mi jaka jest moc wywieszania tych samych linków na tej stronie tylko wyświetlanych przez kod różnych systemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawłowski tobie to chyba zależy aby na stronach w tym systemie było jak najwięcej wychodzących. Piszesz jakbyś był głównym farmerem tego systemu. I nie porównuj proszę systemu linków stałych jak seomatik z systemem rotacyjnym jak eweblink bo to są dwa różne systemy, a ty chyba jakoś tego załapać nie możesz.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo on jest harkorowym przeciwnikiem, sam testuje ten system i masowo zgłaszam farmy, na początku mi odpisywali, teraz juz nie :unsure:(chyba za dużo zgłoszeń, ale to może ich zmobilizuje do przelecenia listy, póki co linkuje parę dni, i 0 linków wg yahoo

Edytowane przez zoozool

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem co sadzę o systemie :unsure: Przed premierą myślałem, że będzie to coś w rodzaju statlink, czyli wartościowe strony itp. Cieszyłem się nawet z tego bo linkme dawno już nie stanowi konkurencji więc jakaś konkurencja by się statlinkowi przydała. Nie mniej spotkało mnie zaskoczenie, system stawia zupełnie na co innego. Czy to dobrze czy źle? Dla mnie dobrze, mimo, że szykowałem się na co innego to i dla takiego narzędzia szybko znalazło się zastosowanie. Cieszy to, że są tutaj cały czas wprowadzane zmiany i udogodnienia. Nie wszystko jest piękne, chociażby te wychodzące przydało by się ograniczyć do jakiejś rozsądnej liczby lub wprowadzić w panelu opcje "nie umieszczaj moich linków na stronach z więcej niż x wychodzącymi" nie mniej jednak powolutku sobie testuje i jest dosyć ciekawie :unsure: Spam spamem ale czy w rotacyjnych leży coś lepszego? Tutaj jakość stron jest jak w rotacyjnych tylko, że linki są stałe. Czegoś takiego nie było , no może linkme slim można by podciągnąć w jakimś małym wymiarze, dla mnie to dobrze, że taki seomatik powstał, zastosowanie się dla niego zawsze znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool, dobrze się zaczęło ale widzę że znowu zaczynasz naginać z prawdą... "linkuje parę dni"... najstarsza Twoja lokalizacja jest z przed 12h a połowa reszty z nich wręcz w minutach.

Jedna z linkowanych podstron to krytyka systemu - unikalna treść więc może spodoba się google :unsure:

Na drugiej pustelnica z kilkoma słowami w połowie krzakami, więc w ocenie google podejrzewam że jest to mega gorsze od największej krzaczastej farmy jaką kiedykolwiek widziałeś w systemie - więc jeśli to google kiedykolwiek zaindeksuje to już będzie super...

Więc fajnie będzie gdy faktycznie zrobisz jakąś nawet byle jaką ale normalną stronkę i podlinkujesz to też byle czym ale normalnie w systemie i wtedy podasz jakieś wyniki bo w innym przypadku to chyba naprawdę szkoda czasu skoro tylko kombinujesz...

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool, dobrze się zaczęło ale widzę że znowu zaczynasz naginać z prawdą... "linkuje parę dni"... najstarsza Twoja lokalizacja jest z przed 12h a połowa reszty z nich wręcz w minutach.

jedna domena(a dokładniej podstrona) linkowana jest dłużej) tylko widząc domeny jakie są w kategorii internet, usunąłem i dodałem do innej(ale póki co 0 linków wg yahoo)

Jedna z linkowanych podstron to krytyka systemu - unikalna treść więc może spodoba się google smile.gif

hmm jest to WP, jak wiadomo pingowany, a jeszcze nie zindeksowany... popatrz

co do drugiej domeny, to spokojnie kupiona 2 dni temu, wczoraj dns podpięte.

Póki co nie oceniam efektywności, oceniam jakość stron gdzie znajdują się linki, a sam jakie domeny wniosłem(chodzi o wychodzące, nie o jakość)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sam jakie domeny wniosłem(chodzi o wychodzące, nie o jakość)

Średnia moja ocena pozytywna - site, pr, bl - jeśli wszyscy będą dodawać tego typu to chyba nikt nie będzie narzekał :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

pomyślcie nad punktami minusowymi za wychodzące - ja nie mam zastrzeżeń do stron - ich jakosci ale wychodzące z niektorych stronek to juz jest lekka przesada

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MultiLink

Narzędzie znane z systemu GotLink.pl służące do szybkiego tworzenia dużej liczby linków z różnymi anchorami i urlami...

MultiLink dostępny jest w każdej grupie przy formularzu dodawania linka - po kliknięciu przycisku otwiera się formularz w którym określamy nazwę ML, kategorie tematyczną linkowanej strony, pogrubienie, tekst przed i po linku, a także:

* kolejność tworzenia linków zmieniając najpierw:

- anchor

- url

- lub jako wiązania stałe

* liczbę przydzielonych linków po której następuje zmiana kombinacji linku (dostępna opcja losowa)

* maksymalną liczbę linków w ML

* przyrost linków w danym okresie czasu (codziennie, co 2 dni, co 3 dni, co tydzień, co 2 tygodnie)

* listę anchorów (podajemy jeden pod drugim)

* listę url'i (podajemy jeden pod drugim)

18032967.jpg

Po wypełnieniu formularza system rozpoczyna tworzenie linków łącząc ze sobą pierwszy url z listy url'i z pierwszym anchorem z listy anchorów (lub jako wiązania stałe) - po określonej wcześniej liczbie przydzielonych kombinacji danego linku następuje zmiana anchora na kolejny z listy. Po utworzeniu wszystkich kombinacji linków pierwszego url'a z wszystkimi anchorami rozpoczyna się ta sama procedura co wyżej opisana lecz z kolejnym url'em na liście url'i. Cała procedura trwa do czasu osiągnięcia maksymalnej liczby linków w ML. Istnieje także możliwość ustawienia opcji w taki sposób aby w pierwszej kolejności zmieniały się url'e dla danego anchora lub tworzyły się linki jako wiązania stałe...

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności