Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podajesz loginu ale zakładając że w systemie masz taki sam jak na PiO to serwis o id 24862 ma:

- ilość wyświetlanych linków systemowych na stronie - 4

- liczba zlokalizowanych urli - 100

- łączną ilość przydzielonych linków - 400

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, faktycznie panel pokazuje 400 linków, co nie zmienia faktu, że sumarycznie strona wyświetla dużo więcej linków. Rozumiem, że system może widzieć tylko 100 podstron i za nie tylko punktować, tylko po jakie licho wyświetla mi wtedy linki na całej witrynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System poza punktowaniem serwisu za wyświetlane linki gwarantowane także punktuje za linki bonusowe - a linki bonusowe to te same występujące jako gwarantowane na 100 zlokalizowanych urlach. Bonus Site i Bonus Link został już opisany we wcześniejszym poście oraz we wiadomościach systemu: https://www.seomatik.pl/news/

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje KNS.

My 11-ego października podlinkowaliśmy 27 różnego typu serwisów (subdomeny, domeny pl com, domeny miasta) i na dzień dzisiejszy po 9 dniach i średniej ilości linków 350 na anchor (typu nazw kategorii czyli - filmy, handel, fora, sztuka itp) pozycje prezentują się w następujący sposób:

17; 24; 28; 40; 43; 49; 51; 56; 58; 62; 75; 77; 80; 82; 86; 87; 87; 91; 91; 94; 7 x Poza 100

Oczywiście żadna domena na pozycjonowaną frazę nie była wtedy w top100.

Mam wrażenie że faktycznie nie jest źle ale jest za wcześnie żeby ostatecznie oceniać moc systemu. Trzeba pamiętać że wiele stron testowych które dodaliśmy w pierwszej fazie testów jest poniżej minimum kryteriów systemu a także na granicy możliwości utrzymania się tego w indeksie google - do końca roku część z nich zapewne się wykruszy.

Kolejna sprawa to fakt wpompowania dużej ilości punktów w celu przetestowania wydajności systemu a to oznacza że w momencie wycofania tych punktów duża część linków zostanie wycofana ze stron głównych co nie pozostanie bez wpływu dla nowo dodawanych linków które właśnie tam zostaną przydzielone w pierwszej kolejności. Inna rzecz to kończące się na dniach różnego typu bonusy dla zapleczowców i użytkowników GotLink'a co nie będzie wpływać już w tak dużym stopniu na zajmowanie wolnych lokalizacji w systemie.

Czyli najwcześniej za kilka m-cy, gdy nastąpi eliminacja w/w stron oraz promocyjnych punktów będzie można rozpocząć dyskusje na temat faktycznej skuteczności systemu która już na dzień dzisiejszy mimo wielu czynników obniżających skuteczność, jest wg nas zadowalająca.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zle to malo powiedziane

ja moge powiedziec o wspolczynniku zaindeksowanych linkow - jest naprawde fajnie, a zaznaczam, ze nie uzywam filtrowania

trzymam jedna domenke od samego poczatku linkowana tylko seomatikiem - linkow jest nieporownywalnie wiecej niz w innych stalych systemach, oraz % indeksacji linkow jest porownyalny, badz lepszy (wedlug Y )

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=77723

Edytowane przez Irek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wykonać kilka/naście stron do tego swl, ale powiedzcie, lub dajcie jakiś link z informacją na temat tego za co można dostać najwięcej pkt, co się liczy itp., czyli jakie strony dodawać np. z 15 podstronami z unikalnym kontentem czy może jakieś takie stronki z większym site?

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamierzasz dopiero rozpocząć tworzenie stron pod system warto na wstępie przede wszystkim zwrócić uwagę na "dostępność" wolnych miejsc w konkretnych kategoriach tematycznych https://www.seomatik.pl/stats/ - im "dostępność" niższa tym szybciej zostaną przydzielone linki na Twoją stronę a tym samym szybciej otrzymasz punkty.

Druga kwestia to ilość podstron w serwisie - optymalna ilość zarówno dla użytkownika jak i systemu to wartości w przedziale 100-1000.

Maksymalna ilość podstron za które system punktuje to 10.000, minimalna liczba site w przypadku gdy pr=0 to 5 - dla serwisów gdy liczba zlokalizowanych urli jest niższa niż 15 następuje redukcja punktów (przy 9 zlok. url = 50%) - czyli na pewno warto robić serwisy o minimum site=15

Trzeci czynnik decydujący o ilości otrzymanych punktów to ilość wyświetlanych linków systemowych- zakres jest dość szeroki od 1 do 15 linków - jeśli przykładowo na jednej stronie ilość wyświetlanych linków wyniesie 15 linków a strona otrzyma 6.000 punktów to w przypadku wyświetlania tylko 5 linków ilość otrzymanych punktów wyniesie około 2000 punktów (zdarzają się przypadki zapominania o tym czynniku dlatego celowo opisałem go na przykładzie...)

W przypadku nowo tworzonych stron akurat nie będziemy mieli do czynienia z PR>0 ale dla stron starszych, PR wpływa w następujący sposób na ilość otrzymywanych punktów: PR=1, dodatkowe 1000pkt dla strony; PR=2 - +2000pkt; Pr=3 - +3000pkt; itd

Pośredni wpływ na ilość otrzymanych punktów będą miały inne czynniki takie jak estetyka strony i jej zawartość, parametry strony (np. bl, site), ilość subdomen w danej domenie - 5-10% użytkowników skrupulatnie analizuje lokalizacje w których zostały przydzielone ich linki i korzystając z opcji np. blokowanie przydzielania linków na danych serwisach, maski, wycofywanie linków... mają wpływ na szybkość przyrostu przydzielania linków systemowych na konkretne strony co przekłada się na ilość otrzymywanych punktów.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Czyli jednym słowem warto dodawać coś ala strony pod linkme elite, tak ? takie po 15 podstron, unikalne teksty ?

nie

Bo?

1258235725_checkbox_4b01759bd9b6c.gifUtopia.net.pl (PR2)| Picu.pl (PR2) | Artelix.pl (PR2) - precle trzy (precle są preclami zamkniętymi)

SEO Usługi - zaplecze? teksty? precle? katalogowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie po 15 podstron, unikalne teksty ?

15 stron - unikasz redukcji punktów za zbyt niski site. Unikalne teksty, estetyczny wygląd - lepsza indeksacja, mniej wycofań linków userów równa się więcej punktów. Oczywiście jeśli mówimy o ilości punktów za stronę to takie minimum, szerzej kwestia opisana we wcześniejszym poście.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki, linki przydzielone na nie zaindexowanych stronach, podstronach sprawdza jakiś bot i wywala te strony co ich nie ma z systemu seomatik?

Czy pozostają one już na zawsze na tych stronach np. zbanowanych przez Pana google?

Edytowane przez mikeusz

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam jeśli moje pytanie- Ciebie uraziło- w jakikolwiek sposób, pytałem o to ponieważ nie wiem czy linki jakie zostały mi przydzielone będą kiedykolwiek za indeksowane - być może muszę je sam wywalić, przecież system udostępnia taką możliwość i znajdą się wtedy na innych serwisach.

Byłem też ciekaw, czy strony - znajdujące się w systemie, a nie znajdujące się w google będą automatycznie usuwane. Dodaję stronę z site, później google ją banuje a ja mam za nią punkty w nieskończoność?

Pytania te nasunęły mi się kiedy sprawdziłem, że moje linki są przydzielone przez system na głownych stronach kilkunastu serwisów, których to serwsów w indeksie google nie ma. Rozumiem, że może nie być w indeksie podstron, ale główne to raczej powinny być.

Post, który wyleciał do kosza, był przecież prawdziwy, nie wiem co Ci się w nim nie spodobało. Człowiek pytał jakie strony ma dodawać do seomatika, więc odpisałem mu jakie tam są.

Postaram się więcej w tym temacie nie pisać. Nie zamierzam i nie zamierzałem w żaden sposób, krytykować systemu seomatik. Moim zdaniem to bardzo ciekawy biznesowy projekt. I życzę mu jak najlepiej.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię mikeusz i inne klony...

Zadajesz pytania na które odpowiedź masz w systemie - myślisz że tu udzielimy innej informacji niż tam podana?

Natomiast jak nie pamiętasz co pisałeś wcześniej to pogrzeb w koszu.

Moim zdaniem to bardzo ciekawy biznesowy projekt. I życzę mu jak najlepiej.

To ty z różnych kont w sytemie każdego dnia przesyłasz same pochwały jaki to system świetny i skuteczny?

Natomiast strony zbanowane i niespełniające kryteriów do końca roku zostaną usunięte z sytemu - ubędzie kilka tysięcy sztuk.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności