Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast strony zbanowane i niespełniające kryteriów do końca roku zostaną usunięte z sytemu - ubędzie kilka tysięcy sztuk.

czyli do końca roku, jest prawdopodobieństwo, że wydam np 1k punktów na domeny zbanowane, i o zgroza jak będę miał jeszcze na głównej i podstronach tego samego serwisu ?

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał jeszcze na głównej i podstronach tego samego serwisu ?

Nie ma takiej możliwości.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty z różnych kont w sytemie każdego dnia przesyłasz same pochwały jaki to system świetny i skuteczny?

Masz jakąś paranoje, człowieku, nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie! Podkreślam Nie mam tu wielu kont.

Jeżeli to co napisałem a ty wrzuciłeś do kosza nie jest prawdziwie to skąd taka piana.

Już na serio więcej nie będę o nic pytał. A na to nie odpowiadaj. Myślałem, że ten wątek służy wyjaśnieniu prostemu człowiekowi jak to działa ale się myliłem. Odpowiedziałem bo sugeujesz że jestem jakimś lizusem jak w cytacie. Ja Ciebie bracie nie obrażam.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ciebie bracie nie obrażam.

Mnie nie jesteś w stanie (czasem człowiek musi się też pośmiać :) ) ale niestety czynisz to względem innych użytkowników tego i innych systemów (większość stron wyświetla linki kilku systemów) pisząc że ich strony to chińskie i tybetańskie śmietniki jako tysięczne subdomeny z których większość jest nie zaindeksowana. A więc czy Ty

Masz jakąś paranoje, człowieku
? :)
Myślałem, że ten wątek służy wyjaśnieniu prostemu człowiekowi jak to działa

Wyjaśnienie otrzymałeś już w systemie, liczyłeś że tu otrzymasz jakieś inne?

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iguana - za 2 tygodnie będą leciały z automatu - do tego czasu ręcznie to co jest zgłaszane.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iguana - z tego co widzę to głównie obcojęzyczne i erotyka...

@brzoza24 - ok 15pkt, w GotLink troszkę mniej.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie usunąłem swoje strony z seomatika. Testy wypadły poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Nie będę podawał wyników testu bo każdy sobie je może przeprowadzić.

Może kiedyś powrócę jak coś się zmieni w jakości stron linkujących ale na razie linki na sklepach typu mentis w domenach 1.pl do 1000.pl i temu podobnych nie są mi potrzebne. Do tego niepodlinkowanych z dziesiątkami innych linków wychodzących.

Jak dla mnie system się do niczego nie nadaje w chwili obecnej.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gielo, no trudno - może w przyszłości wyniki będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami oraz z wynikami innych testerów, pozdrawiam.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z rekordową ilością serwisów w systemie SeoMatik.pl w dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych trwały prace administracyjne mające na celu zwiększenie mocy obliczeniowych systemu. W efekcie końcowym prace zakończyły się o 22:00 a SeoMatik.pl otrzymał wielokrotnie szybsze maszyny a niżeli dysponował do tej pory co pozwoli mu na bezproblemową pracę do minimum 100.000 serwisów w systemie.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z rekordową ilością serwisów w systemie SeoMatik.pl

rekordowa ilość spamu to fakt...jeszcze chyba żaden swl nie posiadał takiego syfu jaki jest w seomatiku. Codziennie staram się filtrować, ale to już niestety przerasta moje siły, bo syf mnoży się tu lepiej niż świńska grypa, a szkoda bo system byłby naprawdę fajny. I nawet jeśli te śmieci mają jakąś moc to raczej nie chciałbym ryzykować filtrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy że:

1) po otrzymaniu przez system docelowych serwerów oraz zakończeniem testów wydajnościowych z końcem miesiąca zostaną usunięte z SeoMatik.pl strony testowe administracyjne wykorzystane do uruchomienia systemu na dzień dzisiejszy niespełniające bieżących kryteriów;

2) hazard - od przyszłego miesiąca Seomatik.pl zaprzestaje przyjmowania stron hazardowych a 3 miesiące później wygasza także możliwość linkowania - decyzja została podjęta z kilku powodów, m. in. ze zbyt małego zainteresowania tego typu tematyką.

3) obcojęzyczne - troszeczkę inaczej wygląda sprawa w przypadku tej tematyki stron - zgodnie z propozycją z forum systemu dopuszczamy opcję rozbicia tej tematyki na bardziej szczegółowe zgodnie z postem:

A jak by tak iść za ciosem i od razu dodać więcej kategorii z innymi językami ?

- Niemiecki

- Francuski

- Włoski

- Hiszpański

....

Ja sam na dobrą sprawę bym mógł - fakt, że niższej jakości ale stronki pod te języki porobić, reszta pewnie też by coś dorzuciła.

Prosimy o opinie odnośnie tej kwestii - czy jest sens rozbijania obecnej kategorii (w której 90% to strony anglojęzyczne) a jeśli jest to sprecyzować jakie jeszcze konkretne kategorie językowe mogłyby się cieszyć zainteresowaniem wśród pozycjonerów...

System przewiduje zastosowanie czynników motywujących w celu rozwoju tej części systemu - i tutaj również jest kwestia rozwiązania:

- osoby pełniące rolę gwaranta rozwoju danej tematyki poprzez tworzenie zaplecza otrzymują dodatkowe punkty zależne od ilości dodanych stron;

lub

- strony dodawane w danej tematyce otrzymują o określony procent zwiększoną punktację.

4) erotyka - analiza tej części rynku wskazuje że do tej pory mimo zebrania w systemie znaczącej ilości tego typu serwisów (a wcześniej w gotlink.pl) dużo jest jeszcze do zrobienia - rozważany jest również i w tym przypadku system motywacyjny w celu zwiększenia znaczenia SeoMatik.pl w tej tematyce.

Za wszelkie uwagi, propozycje przedstawiane tutaj na forum bądź kierowane bezpośrednio do systemu będziemy bardzo wdzięczni.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności