Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

wtrące 2 grosze:

jestem w trakcie testów 3 serwisów

- 2 serwisy TYLKO długi ogon

- 1 serwis glowna plus dlugi ogon

Frazy: finanse oraz prawo (średnio cięzkie) - w sumie razem 19 anchorów

Pkt: srednio 150 linkow per fraza

Czas testu: de facto prawie od początku startu systemu

Efekty: obrzydliwie ... dobre -_-

edit: przy linkach trzeba było troche popracowac i wykorzystać dostępne opcje blokad :( troszkę pracy ale warto było B)

Edytowane przez zgred

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrące 2 grosze:

jestem w trakcie testów 3 serwisów

- 2 serwisy TYLKO długi ogon

- 1 serwis glowna plus dlugi ogon

Frazy: finanse oraz prawo (średnio cięzkie) - w sumie razem 19 anchorów

Pkt: srednio 150 linkow per fraza

Czas testu: de facto prawie od początku startu systemu

Efekty: obrzydliwie ... dobre :)

edit: przy linkach trzeba było troche popracowac i wykorzystać dostępne opcje blokad !!! troszkę pracy ale warto było !!!

U mnie efekt wprost proporcjonalny. Ponad 1000 linków i ani jeden zaindeksowany. Nudzi mi się już usuwanie ich ze spamów i chyba będę musiał zatrudnić kogoś kto będzie selekcjonował je trochę...

spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na seomatiku za dużo spamu, niestety. Najbardziej denerwujące jest 23847298347983274982798347293 serwisów o pewnym drzewku :) !!!

1258235725_checkbox_4b01759bd9b6c.gifUtopia.net.pl (PR2)| Picu.pl (PR2) | Artelix.pl (PR2) - precle trzy (precle są preclami zamkniętymi)

SEO Usługi - zaplecze? teksty? precle? katalogowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 1000 linków i ani jeden zaindeksowany. Nudzi mi się już usuwanie ich ze spamów.

Jeśli ciągle usuwasz lokalizacje to na pewno nigdy się nie zaindeksują...

Najbardziej denerwujące jest 23847298347983274982798347293 serwisów o pewnym drzewku :D:P

Drzewko szczęścia? - skoro google je lubi to my również :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwośc jest cnotą ... ja posiedziałem inni też moga - uważam że warto :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwujące jest 23847298347983274982798347293 serwisów o pewnym drzewku :D:P //

Drzewko szczęścia? - skoro google je lubi to my również :)

Takie też lubi? :P

drzewkooooo_4b0174b88976e.jpg

:P

1258235725_checkbox_4b01759bd9b6c.gifUtopia.net.pl (PR2)| Picu.pl (PR2) | Artelix.pl (PR2) - precle trzy (precle są preclami zamkniętymi)

SEO Usługi - zaplecze? teksty? precle? katalogowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Efekty: obrzydliwie ... dobre biggrin.gif"

No to super :D

Niech wiecej osób sie przekona o jego mocy i wreszcie niech sobie uświadomią siłe i taniość jaką ofertuje seomatik.pl

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sznytek, sprawdź sobie skoro znasz adres - nas nie musisz o to pytać, system też wie co ma robić gdy google zmieni zdanie :D

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... to teraz jestem w szoku. Trudna fraza, z 1000 linków wpadło coś około 20 na chwile obecną (rano sprawdzałem nie było ani jednego) i co widzę? Widzę swoją stronę w TOP10 a żadnych nowych linków oprócz seomatika nie miałem. Jak tak popatrzyłem to wszystko jakieś spamy i nic wartościowego i nie wiem jaki cudem strona wybiła się o przeszło 30 pozycji w górę. Mam nadzieje, że to nie chwilowa czkawka bo traffic wzrósł o jakieś 1000% :);)

spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Efekty: obrzydliwie ... dobre biggrin.gif"

No to super :)

Niech wiecej osób sie przekona o jego mocy i wreszcie niech sobie uświadomią siłe i taniość jaką ofertuje seomatik.pl

Po co? Przecież wtedy będziesz miał silniejszą konkurencję.

No chyba, że masz dużo punktów do sprzedania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ciesz się szybko, zawsze na początku taki dopalacz B)

Linkuje także inne domeny i nie mam takiego dopalacza na nich - bynajmniej nie na wszystkich. Obecnie pozycja +1 w górę i przeszło 1500% więcej trafficu :)

EDIT. Funkcja masowego usuwania linków by się przydała max.

Edytowane przez youngdee
spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności