Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem konto, dodałem swoją stronę, dodałem link jaki chcę, aby był na innych stronach i... jak na razie 5 linków, które system mi przydzielił musiałem wywalić...

Nie idzie zrobić czegoś, aby linki były umieszczane tylko i wyłącznie na stronach, które są chociażby w indeksie google? Nie wspomnę już o fakcie, iż wszystkie 5 stron, na których dostałem linka, to były tylko i wyłącznie nieudolne zrobione kopie wikipedii i to jeszcze tłumaczone na różne języki...

Mam dziwne wrażenia, że jak tak będzie dalej, to długo w tym systemie nie posiedzę...

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wybranych 3 linkach na podstronę, punkty są rozdawane na 100 podstronach co daje 300 linków. Pytanie początkującego użytkownika systemu jest następujące, dlaczego tylko na 100 podstronach. Mam przykładowo 1000 podstron w Google, dlaczego reszta nie jest wykorzystana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że na forum systemu to Ty zadałeś podobne pytanie więc tylko w skrócie tutaj odpowiem iż wszystkie lokalizacje w obrębie witryny są wykorzystywane o czym jest mowa w informacji o Bonus Site & Bonus Link.

Rozpoczęty 16 listopada proces usuwania stron niespełniających kryteriów systemu wraz z wycofywaniem z nich linków został zakończony.

Od 16 grudnia obowiązuje w systemie przy dodawaniu strony poziom minimalnego site na poziomie =>10 - jeden dzień opóźnienia w zmianie związany był z dodaniem większej ilości stron 14-ego grudnia do MDD które chcieliśmy sprawdzić na starych zasadach...

Najbliższe z wydarzeń to rozpoczęcie za 2 tygodnie wygasanie przelewów testowych, które zakończy się z końcem lutego i uwolni najbardziej wartościowe lokalizacje w systemie - strony główne wraz z najszybciej zlokalizowanymi podstronami.

Obecna ilość gwarantowanych linków w systemie jest rekordowa i wynosi 3.414.000.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna ilość gwarantowanych linków w systemie jest rekordowa i wynosi 3.414.000.

Chcemy wiecej :soczek:

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy wiecej :)

Dodawaj, dodawaj - łącznie wszystkich linków w systemie jest ponad 10 racy więcej niż tych gwarantowanych :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od dnia dzisiejsze uległ zmianie koszt linków których lokalizacja znajduje się na stronach głównych serwisów o Pr>0.

Do tej pory wynosił on tylko 20% wartości punktów jaką otrzymywał właściciel strony na której dany link był przydzielany.

Zmiana dotyczy nowo przydzielanych lokalizacji.

Również autolinkowanie serwisów od dnia dzisiejszego odbywa się tylko na podstronach serwisów tak aby nie zajmować lokalizacji na stronach głównych.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jaka jest cena aktualnie ?

i ogólnie jaki cennik jest ?

Obecnie koszt w 100% jest równy zyskowi dla właściciela czyli jeśli strona posiada Pr=1 i wyświetla 3 linki to koszt za Pr wyniesie po 333pkt - jeśli będzie wyświetlanych 15 linków to 1000/15. I analogicznie dla wyższych PR... przy Pr=3, 3000/ilość wyświetlanych linków.

Wstępnie koszt chcieliśmy bardziej spłaszczyć biorąc pod uwagę doświadczenie w linkme gdyż parę lat temu pojawiały się głosy że płacić dużo więcej za link na stronie głównej a niżeli na podstronie nie ma sensu. No ale jak czas pokazał, oraz sugestie użytkowników systemu lepiej dokonać istotnego zróżnicowania w punktacji dlatego ta zmiana.

A zmiana w tym czasie gdyż za parę dni rozpocznie się uwalnianie lokalizacji na stronach głównych, a więc zmiana jeszcze przed tym momentem.

Nie ma też obaw że właściciele storn otrzymają mniej punktów ze względu na zwiększony koszt takiej lokalizacji - z obserwacji widać że część userów wyłapuje tylko takie linki zlokalizowane na stronach głównych więc uważam że zawsze będą chętni mimo kosztu, który biorąc pod uwagę cenę punktów i tak będzie bardzo atrakcyjny.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka mała propozycję, radę (czy coś w tym stylu), aby nowo dodane linki (te które mają prowadzić do naszej strony) pojawiały się na liście na samej górze, gdyż znacząco ułatwiłoby to przegląd linków.:) Weźmy przykład, że mamy ustawiony przyrost dzienny na "30", a już wszystkich linków jest przykładowo "400", wtedy znalezienie tych 30 jest dość trudne, dlatego wygodnie by było gdyby nowe linki były na samej górze listy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mój błąd, dużo linków usuwam i już oczka odmawiają posłuszeństwa,hehe

A i jeszcze jedno pytanie, czy u was większość linków pojawia się na stronie sklepu na różnego rodzaju domenach i subdomenach? U mnie takie linki stanowią większość niestety:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności