Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jest małe prawdopodobieństwo z kilku powodów:

- część użytkowników woli zamiast jednego linku na głównej mieć powiedzmy 10 czy więcej na podstronach które sobie dopalą rotacją

- korzystanie z opcji, zamiast ręcznego selekcjonowania jest bardziej kosztowne

- przy większym zainteresowaniu, przyrost lokalizacji będzie mniejszy niż bez zaznaczenia tej opcji

A więc opcja z jednej strony dla tych którzy do tej pory wyłuskiwali sobie ręcznie tylko główne, dla tych którzy chcą mieć pewność zaindeksowania strony w 100% czasu oraz tych którzy idą w jakość a nie ilość i wolą zapłacić więcej, nie poświęcając czasu na ręczną selekcję.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksport linków był świetnym posunięciem, dzięki. Swoją propozycję dopalania linków w obrębie systemu wysłałem na maila.

Myślę, że pomysł z postawieniem rozbudowanej wersji link-vault był strzałem w 10, gratulacje.

Punkty w systemach:

Linkme.pl - Slim, Seomatik.pl, WPBooster.pl

Zaplecze tematyczne oparte na własnym skrypcie blogowym:

superwydajne, pełne contentu, każdy z innym template 7 PLN/sztuka (minimum zamówienie 10 szt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka spraw wiec tak:

Pierwsza sprawa to czy nie da się takiego sposobu moderowani miejsca umieszczonych linków żeby po sprawdzeni zaznaczały się jako sprawdzone. Wiem napiszecie, że są ptaszki, ale co z tego jak sprawdzam dzis rano powiedzmy 50 sztuk, później okazuje się znów cześć sprawdzam jeszcze raz, bo nie jestem w stanie spamiętać z 1k miejsc, jakie już sprawdzałem a które nie.

Druga spraw czy po zaznaczeniu kilku miejsc gdzie jest mój link i naciśnięciu usuń zaznaczone linki muszę lądować na jakieś dziwnej pod stronie, a nie w tym samym miejscu gdzie byłem??

Czy nie da się wprowadzić sposobu sortowania w „link-details” według punktacji, jaką płace za umieszczenie danego linku na danej stronie?

Dziś przeglądając miejsca, na jakich sa moje linki zauważyłem ze na 300 sztukach na 280 jest link do dwóch stron. Wszyscy chyba wiedza, co to za strony. Teraz moje pytanie, kogo stać na to żeby minimum przeznaczyć na takie linkowanie minimum 3 mil punktów. Tym bardziej ze wiadomo ze te domeny nie wygrają konkursu.

Dodatkowo nie wiem czy wszyscy się orientują, ale jak są linkowane z jednej strony dwie lub więcej takie same frazy to oprócz pierwszej reszta jest pomijana.

To się przekład na to ze reszta linków stałych jest bezwartościowa a punkty na niewydane są po prostu wyrzucone do kosza.

Czy takie rozdzielanie linków to nie słabości sytemu?? Jeżeli to robi ktoś z właścicieli systemu to chyba jest to nie dokona etyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czachapl, zwlekałem troszkę z odpowiedzią do czas uzyskania zgody od właściciela domeny o której wspomniałeś.

Dziś przeglądając miejsca, na jakich sa moje linki zauważyłem ze na 300 sztukach na 280 jest link do dwóch stron. Wszyscy chyba wiedza, co to za strony.

Dla osób które nie śledzą konkursu dotyczącego pozycjonowania i jego wyników wspomnę tylko że jest to strona która nie bierze udziału w konkursie... - bo organizator w trakcie zabawy zmienił regulamin.

33431565.jpg

Teraz moje pytanie, kogo stać na to żeby minimum przeznaczyć na takie linkowanie minimum 3 mil punktów. Tym bardziej ze wiadomo ze te domeny nie wygrają konkursu.

Właściciel domeny:

"dla zasady"

Ilość punktów systemowych przeznaczonych na linkowanie domeny konkursowej jest znacznie niższa od średniej ilości punktów przypadającej na jednego użytkownika z Top10 systemu i jest grubo niżej a niżeli zasugerowałeś.

Dodatkowo nie wiem czy wszyscy się orientują, ale jak są linkowane z jednej strony dwie lub więcej takie same frazy to oprócz pierwszej reszta jest pomijana.

Nie będę się spierał ale to url z kilkoma różnymi anchorami do jednej strony nic nie daje - ale nie na odwrót, wielokrotnie testowane.

Czy takie rozdzielanie linków to nie słabości sytemu?? Jeżeli to robi ktoś z właścicieli systemu to chyba jest to nie dokona etyczne.

System nie przydziela tego samego linku wielokrotnie w ramach jednego serwisu - maksymalnie jeden link gwarantowany.

Sądzę że właściciel serwisu, jeśli działałby nieetycznie, przydzieliłby linki po jednym na każdej stronie, oczywiście gdyby miał zamiar brać udział w konkursie - ale nie brał i nie bierze udziału w żadnym z konkursów.

Oczywiście jeśli użytkownik zamierza w krótkim czasie uzyskać gwałtowny przyrost lokalizacji to tworzy kolejne linki, ale tak jak zauważyłeś wtedy dochodzi do spadku efektywności poszczególnych linków poprzez powtarzające się lokalizację.

Z obserwacji wynika, tak jak już kiedyś było wspomniane, że przy obecnych cenach najlepszym efektywnym wykorzystaniem punktów jest ich przeznaczanie na indeksowanie/podlinkowanie zaplecz - a że ktoś przy nadwyżkach punktów przeznaczył je na konkurs to jego sprawa.

Wniosek jaki jeszcze się z tego wszystkiego nasuwa jest taki, że może link linkowi między systemami nierówny, ale w ilości siła którą nietrudno uzyskać przy obecnie kształtującej się cenie do punktów. Ciekawostką jest fakt, który przedstawił właściciel domeny, że do dnia obecnego, Top 1 uzyskane na frazę konkursową, uzyskane jest tylko i wyłącznie przy użyciu linków stałych.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje pytanie, kogo stać na to żeby minimum przeznaczyć na takie linkowanie minimum 3 mil punktów. Tym bardziej ze wiadomo ze te domeny nie wygrają konkursu.

Właściciel domeny:

"dla zasady"

Ilość punktów systemowych przeznaczonych na linkowanie domeny konkursowej jest znacznie niższa od średniej ilości punktów przypadającej na jednego użytkownika z Top10 systemu i jest grubo niżej a niżeli zasugerowałeś.

fajnie ze mozemy porozmawiac na konkretnym przykladzie, moze admin odpowie albo ktos wyliczy ile potrzebuje punktow zeby miec 62 tys stalych linkow w tym systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile potrzebuje punktow zeby miec 62 tys stalych linkow w tym systemie?

43,000 linków kosztuje mnie 506,656 więc 62,000 linków to nie więcej jak 750,000 pkt.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze admin odpowie albo ktos wyliczy ile potrzebuje punktow zeby miec 62 tys stalych linkow w tym systemie?
62,000 linków to nie więcej jak 750,000 pkt.

To prawda, czyli ok 350zł

I kolejny wniosek taki że nie zawsze trzeba inwestować dużo w coś markowego - wystarczy się zastanowić, być może można zrobić coś efektywniej a zarazem taniej, bo znając życie mało kto z Top 10, zainwestował w inne środki mniejszą ilość funduszy a niżeli zostało przeznaczone na mniej niż 50.000 gwarantowanych linków w systemie + linki bonusowe :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do dwóch stron.
Właściciel domeny:

"dla zasady"

jest grubo niżej a niżeli zasugerowałeś.

Nie jet to grubo poniżej jak sugerowałem i wyliczenie jest dla obu stron a nie jednej.

Tak samo nie będę pisała kto jest właścicielem domen nie o to tu chodzi.

Czy takie rozdzielanie linków to nie słabości sytemu?? Jeżeli to robi ktoś z właścicieli systemu to chyba jest to nie dokona etyczne.
System nie przydziela tego samego linku wielokrotnie w ramach jednego serwisu - maksymalnie jeden link gwarantowany.

Oj chyba nie jest tak do końca, zresztą bardzo łatwo to sprawdzić :)

a że ktoś przy nadwyżkach punktów przeznaczył je na konkurs to jego sprawa.

Powiem szczerze ze jakiś bogol ten właściciel tych domen jest, lub jest bardzo ciężko sprzedać punkty systemu mimo tego ze nie są takie drogie.

Policzmy sobie tylko tak 3 mil x 50 zl netto za 100k x 3 miesiące = 4,5 k znaczy filantrop :)

Wniosek jaki jeszcze się z tego wszystkiego nasuwa jest taki, że może link linkowi między systemami nierówny, ale w ilości siła którą nietrudno uzyskać przy obecnie kształtującej się cenie do punktów.

Nie wiem,ale nie przypominam sobie żeby gdzieś kiedyś ktoś powiedział ze punkty w systemach mają tak samą wartość.

Ciekawostką jest fakt, który przedstawił właściciel domeny, że do dnia obecnego, Top 1 uzyskane na frazę konkursową, uzyskane jest tylko i wyłącznie przy użyciu linków stałych.

Przecież to nawet sam Xann powtarzał nie raz ze na pierwszym miejscu są linki stałe i jeszcze raz stałe, a rotacja można jedynie dopalać

czy wy myslicie, ze te strony maja linki jedynie z SWLi ??

az tak jestescie ograniczeni ??

,a ty nie jesteś ograniczony przypadkiem ??

Po pierwsze pisze i sugeruje admin ze sa to tylko linki stałe i to z sytemu

Po drugie chcesz powiedzieć ze wszystkie linki już są zliczone ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jet to grubo poniżej jak sugerowałem i wyliczenie jest dla obu stron a nie jednej.

Jest, gdyż dla jednej domeny ilość linków gwarantowanych <50k, czyli dla dwóch domen, ilość punktów nie przekracza 40% tego co zasugerowałeś, dlatego stwierdziłem że to grubo niżej.

System nie przydziela tego samego linku wielokrotnie w ramach jednego serwisu - maksymalnie jeden link gwarantowany.

Oj chyba nie jest tak do końca, zresztą bardzo łatwo to sprawdzić :)

Sprawdź proszę i poinformuj o wynikach :)

Powiem szczerze ze jakiś bogol ten właściciel tych domen jest, lub jest bardzo ciężko sprzedać punkty systemu mimo tego ze nie są takie drogie. Policzmy sobie tylko tak 3 mil x 50 zl netto za 100k x 3 miesiące = 4,5 k znaczy filantrop :)

To nie rotacja że jednego dnia ktoś przykłada wszystkie punkty którymi dysponuje, przynajmniej w praktyce wygląda to tak że linki stałe użytkownicy przydzielają zaczynając od małej ilości, utrzymując przyrost w bardzo długim terminie - uzyskać punkty za zaplecze to kwestia kilku dni a nie m-cy stąd nadwyżki - a wartość którą podałeś należy skorygować o wyliczenie podane wyżej które w przypadku wolnych punktów nie jest żadnym kosztem.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzyskać punkty za zaplecze to kwestia kilku dni a nie m-cy

Z tym się nie zgodzę... Ja do tej pory nie mam wypełnionych wszystkich miejsc na swoich dodanych stronach... (a już tam trochę siedzą)

A tak na marginesie: stronę, która jest napisane w "inglisz" można dodać do kategorii, która ona dotyczy? Czy to koniecznie musi być "inglisz"?

Edytowane przez Zielkq

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzyskać punkty za zaplecze to kwestia kilku dni a nie m-cy

Z tym się nie zgodzę... Ja do tej pory nie mam wypełnionych wszystkich miejsc na swoich dodanych stronach... (a już tam trochę siedzą)

A tak na marginesie: stronę, która jest napisane w "inglisz" można dodać do kategorii, która ona dotyczy? Czy to koniecznie musi być "inglisz"?

Wypełnienie wszystkich miejsc, na większości stron nigdy nie nastąpi - chociażby ze względu na różnice w ilościach podaży i popytu lokalizacji w danej tematyce, przykładem jest kategoria obcojęzyczna. Ale również algorytm wynagradzania to uwzględnia i w praktyce za pierwsze linki otrzymujemy większe wynagrodzenie niż za ostatnie dzięki czemu otrzymane punkty przeznaczone na linki, spowodują uzyskanie kolejnych punktów za kolejne strony...

Jeśli strona jest "inglisz" to w pierwszej kolejności w takim przypadku liczy się to że jest "inglisz" a nie jej tematyka.

Jeśli blog jest o erotyce to w pierwszej kolejności będzie liczyła się tematyka a nie to że jest to blog, czyli dodamy do erotyki.

Jeśli będzie to blog o grach to dodamy go do gier, jeśli blog będzie o wszystkim i o niczym to wtedy go dopiero dodamy do blogów.

wy wiecie jak jest i ja wiem :rolleyes: i myślę ze nasza wiedza znacznie się nie różni.

A co z pozostałymi sprawami co pisałem ??

Czachapl, tak nie można podchodzić do sprawy - jeśli zauważyłeś że coś funkcjonuje inaczej niż zostało przyjęte i o tym się piszę, powinieneś przesłać nam jakieś szczegóły podając id linku i lokalizacje gdzie ten link uzyskał lokalizacje na danej stronie więcej niż jeden raz - my to sprawdzimy i wyjaśnimy - bo pisanie że my wiemy jedno a Ty drugie niczego nie rozwiąże.

Odnośnie spraw które pisałeś już wczoraj:

- lokalizacje są sortowane po dacie przydzielenia, a więc jeśli przejrzysz x lokalizacji i usuniesz te których nie chcesz, wystarczy zapamiętać że przejrzałeś lokalizację np. z lutego, ze stycznia, czy innego m-ca lub dnia ale...

zgodnie z tym co zasugerowałeś wczoraj zrobiliśmy również sortowanie po koszcie lokalizacji rosnąco/malejąco jak również po dacie rosnąco/malejąco a dodatkowo wykonaliśmy propozycję zoozool'a odnośnie stronicowania lokalizacji i obecnie możesz sobie ustawić taką ilość, która zapewni Ci największy komfort przeglądania.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo wykonaliśmy propozycję zoozool'a odnośnie stronicowania lokalizacji i obecnie możesz sobie ustawić taką ilość, która zapewni Ci największy komfort przeglądania.

Jeszcze na stronie tytułowej, form z liczbą na ile ma sortować:rolleyes: i supcio, o wiele szybciej strona się ładuje

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności