Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czachapl, tak nie można podchodzić do sprawy - jeśli zauważyłeś że coś funkcjonuje inaczej niż zostało przyjęte i o tym się piszę,

Może się nie zrozumieliśmy, ale w tym stwierdzeniu chodziło mi o koszta jakie ponosi użytkownik za promowanie tych dwóch domen i jest ich właścicielem ich.

Dziękuje za usprawnienia znacznie to ułatwia prace z systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy myslicie, ze te strony maja linki jedynie z SWLi ??

az tak jestescie ograniczeni ??

Ciekawostką jest fakt, który przedstawił właściciel domeny, że do dnia obecnego, Top 1 uzyskane na frazę konkursową, uzyskane jest tylko i wyłącznie przy użyciu linków stałych.

Wystarczy sprawdzić BL tej domeny żeby widzieć skąd pochodzą linki, z tego co widać po BL to wszystkie zindexowane z seomatika co łatwo rozpoznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 lutego system ustanowił kolejne rekordy:

- przekroczone 4.000.000 linków gwarantowanych

- przekroczone 30.000 serwisów w systemie

Dziękujemy ;)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile potrzebuje punktow zeby miec 62 tys stalych linkow w tym systemie?

43,000 linków kosztuje mnie 506,656 więc 62,000 linków to nie więcej jak 750,000 pkt.

ale sporo pochodzi z seomatika - co pokazuje, jak mocny jest to system

750 tys licząc po kursie 50 zł netto za 100k daje mi koszt 450 brutto miesieczny koszt wypozycjonowania frazy: "Atrakcje turystyczne w Pieninach"

Tak Lukas_79 masz racje to pokazuje jak mocny jest system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że akurat teraz: "Atrakcje turystyczne w Pieninach" to nie "Atrakcje turystyczne w Pieninach" kilka miesiecy temu ;) Nie wiem czy wiesz, ale trwa obecnie konkurs w którym właśnie na tą frazę "biją" się pozycjonerzy. ;)

Edytowane przez zakręcony

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych dniach rozpocznie się naliczanie nowego bonusu w systemie. Długoterminowy bonus stażowy, naliczany będzie dla każdej domeny w systemie w ilości 1pkt za każdy dzień od dnia dodania jej do systemu. Maksymalna jego wartość to 3000pkt czyli za okres 3000 dni ale nie więcej niż wartość Site. Aktualizacja punktów następować będzie przy każdej aktualizacji Site. Bonus liczony będzie od 1 października 2009 roku. Pierwsze dopisanie punktów bonusowych nastąpi przy pierwszej aktualizacji Site.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie, czy 1pkt = 1pkt Bonus Site?

I drugie to czy dałoby radę wprowadzić takie coś, że wpisuję adres danej strony i od razu usuwane są wszystkie moje linki w jej obrębie ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt standardowy jest wart tyle co punkt za BS - maksymalny bonus za site to 5000pkt przy 15 wyświetlanych linkach systemowych i site 10000.

Co do propozycji, można rozważyć.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak w kwestii technicznej:

Opera 10.10, Windows XP

Po zaznaczeniu linków na liście przy pomocy "ptaszka" po lewej stronie, a następnie kliknięciu na samym dole polecenia "usuń zaznaczone" skrypt zaczyna ładnie wszystko usuwać, jednakże tylko na początku -> dochodzi do końca i coś się zawiesza... Raz zostawił jeden link, teraz pięć. (są one dalej zaznaczone ptaszkiem oraz mają odpowiednie podświetlenie, że są zaznaczone). Na dole widnieje dalej komunikat "usuwanie linków proszę czekać" (swoją drogą to tam przecinek powinien być) i strona nie reaguje na żadne kliknięcia -> nic nie można zrobić, jedynie F5 i odświeżenie strony. Z tego co później sprawdzam, to linki zostały de facto usunięte (a jednak nie wszystkie pięć, widzę co najmniej jednego, który pozostał a miał wylecieć), tak jak to było w zamiarach, jednakże coś ewidentnie tutaj nie gra...

Edytowane przez Zielkq

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało by radę przy linkach które są linkowane tylko ze stron głównych dać jakiś znaczek/literkę czy coś podobnego. By wchodząc do grupy wiedzieć które to linki są. Bo teraz trzeba klikać w linki i patrzeć, a to mniej intuicyjne ;) A myślę, ze dla 1 literki znalazło by się miejsce.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności