Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, iż bonusy weszły do systemu i w związku z tym mam kilka pytań:

5) W - liczba linków wychodzących z domeny - gdy > 24, punktacja za stronę zostaje obniżona o 50%

Dotyczy to wszystkich linków wychodzących z domeny, czy linków spoza systemu?

B - linki prowadzące do strony (backlinks) - za każdy 1 BL poniżej 100, punktacja obniżona o 0,5%

A tego to ja już wcale nie rozumiem... Na podstawie czego BL są wyliczane? Yahoo pokazuje blisko 2k linków, a system b.d... Jest to błąd, czy okres przejściowy, kiedy będzie to wszystko uaktualniane?

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zielkq, usuwanie linków jest jedną z trudniejszych operacji - usuwanie wielu linków jednocześnie tylko ten proces potęguje i może dochodzić do zwisów i różnych reakcji przeglądarki - ale raczej to rzadkie zjawisko, lecz gdy się zdarzy nie należy przerywać działania scryptu/odświeżać itp. wtedy nie wykonanie wszystkiego do końca, staje się realne.

Dało by radę przy linkach które są linkowane tylko ze stron głównych dać jakiś znaczek/literkę czy coś podobnego.
Oczywiście, została dodana dodatkowa kolumna TG, z boxem :D
Widzę, iż bonusy weszły do systemu i w związku z tym mam kilka pytań:
Poza Bonusem Stażowym nic więcej nie weszło - w przypadku linków wychodzących oraz BL, rozpoczęło się tylko ich zliczanie.
Dotyczy to wszystkich linków wychodzących z domeny, czy linków spoza systemu?
Wszystkich linków.
Yahoo pokazuje blisko 2k linków, a system b.d... - kiedy będzie to wszystko uaktualniane?
W ciągu kilku najbliższych dni.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie z innej beczki, czysto techniczne. Na jakiej podstawie seomatik przyznaje linki ?.

Inaczej mówiąc, jeśli podlinkuje swój katalog, zwiększając tym samym wejścia robota na moją stronę, czy to zwiekszy ilosc przydzielanych linków ?.

Drugie pytanie, ile maksymalnie system przydziela linków dla 1 strony ?. Ile maksymalnie można wycisnąc pkt z 1 strony ?.

Jak ktoś odpowiedziałby mi konkretnie na postawione pytania, byłbym bardzo wdzięczny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.000 max linków

100 linków na dzień

na jakiej podstawie ? ustalasz limit, a ten losowo rozrzuca.

Inaczej mówiąc, jeśli podlinkuje swój katalog, zwiększając tym samym wejścia robota na moją stronę, czy to zwiekszy ilosc przydzielanych linków ?.

To czy dostaniesz dodatkowe punkty, to zależy ile linków wyląduje na twojej domence

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) tak

2) zależne od ilości wyświetlanych linków oraz ilości podstron - od 1 do 1500 linków - więc przy średniej stronie możesz uzyskać ok 5000pkt

Punktacja również jest zależna od PR (+2000-30000pkt) oraz wielkości Site (Bonus Site do +5000pkt) a także Bonusu Stażowego +3000pkt

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak linki ze strony głównej są bardziej wartościowe, wynika to z tego, że do tej strony linkuje najczęściej najwięcej linków - dodatkowo przy tego typu stronach warto zauwazyć - że podstrony na które trafiasz mogą być nie zaindeksowane - a strona główna raczej będzie.

Zwróć jednak uwagę, że cena tego linku jest 2x większa, niż gdyby link na stronę główną trafił w sposób losowy, bez zaznaczania tej opcji.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziękuje za odpowiedź.

Nastepne pytanie: W koncie domyślnie miałem ustawione, że do 50 stron zostaną przyznane linki, co daje 1500 linków.

Zwiększyłem ten limit do 10000 stron, czekam od dwóch dni, a na stronach dalej jest 1500 linków ( nie zwiększył się limit) ?.

To kwestia czasu, czy musze usunąc i dodac ponownie ? :|.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.

Jedna ze stron ma dodanych 20 lików. Gdy chcę sprawdzić czy link jest faktycznie wyświetloy, na 20 stron, 18 nie chce się załadować.

tz ie pojawia się wprawdzie status brak stroy, ale przeglądarka jakby w nieskończoność próbowała załadować daną stronę. Czy należy takie liki sobie moderować i usuwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepne pytanie: W koncie domyślnie miałem ustawione, że do 50 stron zostaną przyznane linki, co daje 1500 linków.

Ustawienia w koncie tyczą się tylko prezentacji serwisów i linków w serwisie (zakładka "serwisy" oraz "linki") i nie mają związku z ilością linków przydzielanych na strony systemowe - system lokalizuje do 100 urli na których wyświetlane są linki gwarantowane za które uzyskujesz punkty podstawowe a gdy ilość podstron wyrażoną wartością site wynosi powiedzmy 1000, to wtedy za linki bonusowe tam przydzielane, otrzymujesz punktacje bonusową zwaną bonus site.

@nostromo - system wg swoich ścisłych procedur rozwiązuje takie sytuacje i interwencja użytkownika nie jest konieczna. Brak reakcji właściciela takich stron przez określony czas, powoduje wycofanie i rozliczenie punktów za zamieszczone tam linki.

Informacje systemowe:

1) linki wychodzące

2) wartość BL

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynników jest wiele, jednym z nich jest zainteresowanie daną kategorią - https://www.seomatik.pl/stats/ - co prawda obecnie poza wyjątkami, doszło do sytuacji w której każda kategoria to duża dostępność miejsc co powoduje że przyrost linków dla właściciela strony jest powolny - nie mniej jednak algorytm wynagradza za linki w taki sposób aby już w pierwszym etapie ilość uzyskanych punktów była większa... - najszybszego przyrostu można oczekiwać w kategorii "Przyroda, Zwierzęta, Hobby" ze względu na ogólną mała ilość dostępnych miejsc.

Innym z czynników jest wartość strony - nie tylko PR za które można uzyskać znaczną ilość punktów ale ocena przez użytkowników - z tych "gorszych" linki są wycofywane, przydzielanie nowych blokowane. W tej kwestii w ostatnim czasie podjęliśmy kilka działań mających zmienić proporcje w wynagradzaniu stron tych "lepszych" i "gorszych" - zwiększenie udziału punktacji PR do pozostałych punktów, wdrożenie bonusu stażowego który premiuje za długoterminową żywotność strony, cięcie za ilość linków wychodzących oraz niski poziom BL - wszystkie te kroki w najbliższych tygodniach będą wpływać na wynagradzanie stron a długoterminowo na jakość stron w systemie.

Najbliższe dwa tygodnie powinny zakończyć i ustabilizować sytuacje na giełdzie punktów oraz skoki ilości linków gwarantowanych przydzielanych do stron z dwóch powodów: wygaśniecie ok. 300k linków bonusowych (punktów) oraz zakończenie konkursu "Atrakcje turystyczne w pieninach" - temat opisany kilka postów wcześniej...

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności