Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A czy % się sumują ?

Najpierw punktacja podlega cięciu za linki wychodzące a następnie otrzymany wynik podlega cięciu za bl, czyli maks. 75% - oczywiście założenie jest takie, że po 15 lipca żadna ze stron systemowych nie będzie miała niższego poziomu bl a niżeli wymagany ...ze względu na autolinkowanie systemu oraz użytkowników...

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by dodać tak opcje przeciwną do umieszczania linków na głównej domenie.

Mogą być opcje dodatkowe na przykaład:

na główej link

na podstronach

i mieszany sposób

A więc zgodnie z Twoją propozycją:

GP - link będzie przydzielany na głównych i podstronach

TG - tylko na głównych

TP - tylko na podstronach

W przypadku TP, odstąpiliśmy od naliczania dodatkowego kosztu z dwóch powodów:

- jeśli ktoś do tej pory ręcznie wycofywał lokalizacje na stronach głównych to obecna zmiana nie powoduje aż tak dużego ułatwienia dla usera aby było trzeba stosować dodatkowe obciążenie punktowe z uwagi na obecne ułatwienie...

- jeśli ktoś wybiera TP to zapewne samemu dopala swoje wpisy, czyli gdyby było można zawsze to ustalić, to należało by w takim przypadku premiować użytkownika ze względu na wzmacnianie systemu.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedzią, udostępniamy w systemie API:

Spis treści

* 1. Wprowadzenie

* 2. Zwracane wartości

* 3. Obsługa błędów

* 4. Pobieranie danych

* 4.1. Pobieranie danych o linkach

* 4.2. Pobieranie danych o grupach

* 4.3. Pobieranie danych o stronach

* 4.4. Pobieranie danych o przelewach

* 4.5. Pobieranie danych o koncie

* 5. Dodawanie

* 5.1. Dodawanie linków

* 5.2. Dodawanie grup

* 6. Usuwanie

* 6.1. Usuwanie linków

* 6.2. Usuwanie grup linków

* 6.3. Usuwanie wszystkich linków z grupy

https://www.seomatik.pl/api/

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

good job ;] tego mi brakowało ;]

@zoreander - zautomatyzować można zawsze ;] API jedynie upraszcza sprawę do poziomu banału ;]

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System wdrożył na GP, tak samo jak GotLink.pl, formularz negocjacji oferty - https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=669567

W zakładce "Serwisy", możemy ukryć strony: aktywne, nieaktywne, zbanowane.

Zgodnie z propozycją użytkowników, liczba punktów startowych przyznawanych zanim zostaną przydzielone linki systemowe na stronę, wzrosła ze 100 do 800pkt.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z propozycją użytkowników, liczba punktów startowych przyznawanych zanim zostaną przydzielone linki systemowe na stronę, wzrosła ze 100 do 800pkt.

A strony obecne które mają <800 pkt. będą miały zwiększoną tą liczbę na 800? Bo teraz trochę tak dziwnie to wygląda, że mając po XX linków ma się mniej punktów niż na świeżo dodanych stronach.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym takie małe uwagi, mianowicie wcześniej korzystałem z statlinka.

Jeśli chodzi o seomatik plusem jest szybkość - linki trafiają praktycznie natychmiastowo, jednak wielki minus za moderacje stron. Większość z nich to spamy z setkami wychodzących linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strony obecne które mają <800 pkt. będą miały zwiększoną tą liczbę na 800?

Winny jestem małe doprecyzowanie, gdyż głównie w nadesłanej propozycji rozważaliśmy maksymalną wartość punktów startowych to dlatego wcześniej informując o zmianie punktów, miałem na myśli maksymalną ich wartość.

Do tej pory wszystkie strony otrzymywały 100pkt na start... Obecnie ilość tych punktów została uzależniona od ilości wyświetlanych linków systemowych i tak: dla 1 - 100pkt, 2 - 150pkt, 3 - 200pkt, 4 - 250pkt, 5 - 300pkt, 6 - 350pkt, 7 - 400pkt, 8 - 450pkt, 9 - 500pkt, 10 - 550pkt, 11 - 600pkt, 12 - 650pkt, 13 - 700pkt, 14 - 750pkt, 15 - 800pkt.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla 1 - 100pkt,

wlasnie ciekawi mnie tutaj jedna kwestia

za 1 link otrzymuje sie 11% puli pkt jakie bysmy mieli przy 15 linkach (6,6% za link)

ale koszt linkow na stronie z jednym linkiem jest duzo wiekszy niz koszt 1 linku wsrod 14 innych (oceniam tak na wyczucie ale wydaje mi sie duzo wiekszy niz 2 razy)

nie wiem czy moje odczucia sa poprawne ale jesli tak to wychodzi wiec ze dodajac strony z 1 linkiem dostaje sie malo pkt dostarczajac jednoczesnie droga i silna lokalizacje

ile razy zwieksza sie koszt linku publikowany na stronie z 1 linkiem?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności