Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ile razy zwieksza sie koszt linku publikowany na stronie z 1 linkiem?

Owszem, masz dobre odczucia i spostrzeżenia - im więcej wyświetlanych linków systemowych tym koszt za 1 lokalizację niższy - im mniej linków systemowych tym zysk za 1 umieszczony link na stronie wyższy. Różnica w koszcie/zysku wynosi maksymalnie 50% - dla przykładu: przy 15 wyświetlanych linkach koszt/zysk na podstronie wyniesie 10pkt za link, przy 1 linku koszt/zysk wyniesie 15pkt.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukałem na stronie Seomatik.pl i nie znalazłem więc zapytam :

Mam stronę Pagerank 3, tylko domena gówna dodawana do systemu, site=1 w google.

Pytanie jakie bonusy są tu przewidziane ?

Za PR....Za domenę główną...

Czy mogę podłączyć na 1 domenie mix :

seomatik/gotlink/seonet ?

I czy taki mix ktoś stosuje czy pomysł nietrafiony?

Z góry thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukałem na stronie Seomatik.pl i nie znalazłem więc zapytam :

Mam stronę Pagerank 3, tylko domena gówna dodawana do systemu, site=1 w google.

Pytanie jakie bonusy są tu przewidziane ?

Za PR....Za domenę główną...

Czy mogę podłączyć na 1 domenie mix :

seomatik/gotlink/seonet ?

I czy taki mix ktoś stosuje czy pomysł nietrafiony?

Z góry thx.

Za PR3 otrzymasz 4500pkt + pkt w zależności za ilość linków

Czy mogę podłączyć na 1 domenie mix :

seomatik/gotlink/seonet ?

Zależy ile linków, bo powyżej 34 wychodzących będziesz miał odejmowane punkty w seomatik/gotlink.

>> Tanie

punkty swl - sprawdź i kup :)<<

Do sprzedania: GotLink: brak | SeoMatik: 200 000 (100k - 40 zł) | Statlink: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile standardowo będzie linków wychodzących gdy podłączę w/w mix ?

W Twoim przypadku dałbym 15 linków gotlink.pl i 15 linków seomatik.pl + 4 miejsca na swoje odnośniki.

To chyba najlepsze rozwiązanie... Im więcej linków ustawisz w w/w systemach tym więcej otrzymasz pkt.

Czy mogę podłączyć na 1 domenie mix :

seomatik/gotlink/seonet ?

Możesz podłączyć te 3 systemy wymiany linków na domenie tylko pozostaje pytanie czy będzie to dla Ciebie opłacalne...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku dałbym 15 linków gotlink.pl i 15 linków seomatik.pl + 4 miejsca na swoje odnośniki.

To chyba najlepsze rozwiązanie... Im więcej linków ustawisz w w/w systemach tym więcej otrzymasz pkt.

i takim sposobem same mamy takie strony w systemie, po co tworzę strony pod SM by otrzymać punktów 10 za podstronę gdzie linków jest np 10 a te 10 punktów mogę wydać na podstronę gdzie linków jest 60

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna dodac 'usun link z tej domeny i nie dodawaj wiecej zadnego linku na wszystkich subdomenach tej domeny?

problem jest poniewaz dosc czesto trafia sie na identyczne mierne jakosciowo subdomeny tej samej domeny, wiec wymaga to od userow blokowania wszystkich subdomen. zablokowanie domeny bardzo by to ulatwilo

wymagaloby to zakodowania wszystkich funkcyjnych i regionalek aby sobie ich przez przypadek nie zablokowac

lub dac userom formularz gdzie moga soba recznie wpisywac domeny do blokowania

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna dodac 'usun link z tej domeny i nie dodawaj wiecej zadnego linku na wszystkich subdomenach tej domeny?

problem jest poniewaz dosc czesto trafia sie na identyczne mierne jakosciowo subdomeny tej samej domeny, wiec wymaga to od userow blokowania wszystkich subdomen. zablokowanie domeny bardzo by to ulatwilo

wymagaloby to zakodowania wszystkich funkcyjnych i regionalek aby sobie ich przez przypadek nie zablokowac

lub dac userom formularz gdzie moga soba recznie wpisywac domeny do blokowania

Dodaj sobie Maskę (całą domenę) do blokowania w ustawieniach grupy.

>> Tanie

punkty swl - sprawdź i kup :)<<

Do sprzedania: GotLink: brak | SeoMatik: 200 000 (100k - 40 zł) | Statlink: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym poruszyć pewien problem, z którym spotkałem się używając SEO Matika.

Mianowicie chodzi o strony, na których wyświetlają się linki (są one zbanowane w google), przykład: https://www.e-faktynonstop.nacecz.tk/ (strony głównej, na której wyświetlają się linki w ogole nie ma w indeksie). Co mi zatem z takich linków? Przykłady stron mogę mnożyć.

Mam nadzieje że administracja rozwiąże ten problem, bo jako użytkownik staram się wnosić podlinkowane i zaindeksowane strony i tego samego oczekuję od innych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności