Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@mwrona, problem traktuje jako wyjaśniony zgodnie z wypowiedzią kolegi zoozool,a.

Oczywiście zapewniamy, że w sposób ciągły w SeoMatik.pl oraz GotLink.pl, dokonujemy zmian, których celem jest zwiększenie efektywności w wykrywaniu zbanowanych domen i eliminowaniu ich z systemów.

Ponadto, ostatnie zmiany w systemie, mają doprowadzić w ciągu najbliższych 6-9 miesięcy do uzyskania:

- przez minimum 90% stron w systemie, BL>100

- największej ilości serwisów mających PR>0 pośród wszystkich SWL'i

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi zatem z takich linków?

Cierpliwosci, google i w taki sposób indeksuje strony, ze czasem indeksuje podstrony a pomija strone glowna.

Trzeba poczekac troche i strona glowna zostanie zaindeksowana.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nic w tej kwestii się nie zmieniło. System nie tworzył opcji wyboru ze względu na fakt, że stron tworzonych z dużym site jest stosunkowo mało. Ponadto, nie podzielamy opinii, że dodatkowe kilka linków z domeny na której przydzielono link gwarantowany, jest czymś negatywnym...

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy że od 15 kwietnia:

- W, z 10% do 20% gdy W>34;

- B, z 10% do 20%, ale nie więcej niż 0,2% za 1 bl poniżej 100

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Pod względem ilości stron w systemach stałych seomatik.pl wyszedł na prowadzenie B)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Pod względem ilości stron w systemach stałych seomatik.pl wyszedł na prowadzenie :)

Dziękujemy. To dopiero początek...

Zaproponowane zmiany przez największych użytkowników, zmieniły założenia systemu z jego startu. Nigdy nie było naszym celem sztuczne utrzymywanie cen na wysokim poziomie poprzez PR zabiegi, a wprost przeciwnie, GP świetnie filtruje oferty z kosmosu zapewniając stabilność dla pozycjonerów.

Przesłane do nas propozycje poszły o krok, a może i nawet o dwa dalej - cena nie ma być nawet drugorzędna sprawą.... pierwszorzędną ma być otrzymanie punktów za dodane strony, tak aby każdy mógł je natychmiast wykorzystać na linkowanie.

Wdrożone zmiany przyniosły natychmiastowe efekty w postaci gigantycznego przyrostu linków gwarantowanych.

Cele systemu na najbliższe miesiące:

- ograniczanie ilości linków wychodzących;

- zwielokrotnienie średniej wartości BL stron systemowych w systemie (statystyki), z obecnych 200;

- zwielokrotnienie ilości stron systemowych o PR>0 (statystyki), z obecnego 1%

Obecne statystyki:

- ilość domen: 46.398;

- ilość linków gwarantowanych: 7.839.000;

- średnia wartość BL na serwis: 212;

- udział stron w systemie o Pr>0: 1%

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem systemu do którego mógłbym wrzucić zaplecze i sprawdziłem również SeoMatika. Zdobyłem trochę punktów, za które dodałem parę linków do pozycjonowanych stron. Niestety wylądowały na całkowicie śmieciowych stronach. Przez pół godziny klikałem usuwając je z lyricsów na domenach tk a później dałem spokój. Dla mnie to był główny powód po którym przeniosłem strony to statlinka.

Myślę, że powinniście wywalić domeny tk bo nie widziałem jeszcze na niej choćby minimalnie wartościowej strony, poza tym jakiś minus za subdomeny. Chętnie bym wrócił bo korzystam też z GotLinka ale te śmieci w systemie mnie odstraszają.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym. Jeśli wciskasz punkty nieświadomym ludziom to pewnie. Odpalić automat, który narobi domen i zapełni je śmieciem to nie jest wyczyn. Dla mnie linki na czymś co nawet nie znajduje się w indeksie jest bezwartościowe.

Przykład. Za jedną stronę 10 podstron, PR3, dostałem w Seomatiku xx linków na śmieciowych stronach, 90% nie było w indeksie, PR 0. Ta sama strona w Statlink GOLD, punktów za nią wystarczyło na linki sidewide w 5 serwisach pr 1,2,2,3,3 - site łącznie około 500 - wszystko w indeksie.

Moim zdaniem Seomatik powinien iść w stronę lepszej moderacji, coś pomiędzy tym co jest teraz a tym co mamy w statlinku. Czegoś pośredniego, w moim odczuciu brakuje, statlink przegina znów w drugą stronę - odrzucają nawet strony z PR, poindeksowane, na domenach bo np, 'nazwa domeny niezwiązana z treścią'...

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wylądowały na całkowicie śmieciowych stronach.
A konkretnie pod jakim względem/parametrem? - bo osobiście porównałem 100 podstron w SL, LM, LL i SeoMatik i pod względem BL w większości przypadków trudno zauważyć różnice. Pod względem wyglądu oczywiście, przyznaję rację ale taka jest polityka systemu - wygląd w SeoMatiku nie ma znaczenia.

Pod względem BL, PR oraz linków wychodzących trwa od kilku tygodni proces mający na celu gwałtownie zmienić proporcje o których napisałem we wcześniejszym poście i można go na bieżąco obserwować w statystykach. Na końcu kwestia ceny - oczywiście każdy ma wybór - albo otrzymać 10 linków w systemie X albo 100 w systemie Y - biorąc pod uwagę w/w różnicę wybieram opcję Y - wolę zapłacić za linki a nie pijar czy moderację, a jako właściciel domeny otrzymam dodatkowe 100 linków w postaci autolinkowania. A inni? - decyzja należy do każdego... liczymy że w takim tempie przyrostu linków gwarantowanych (bez bonusowych), jeszcze w tym roku uzyskamy ich 20-30 milionów, jako potwierdzenie popularności systemu i jego polityki.

My4tic, po prostu różna polityka a swoim przykładem mnie nie przekonałeś - nadal wybieram setki linków gwarantowanych w SeoMatik.pl na różnych serwisach - nawet ze względu na poziom indeksacji.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeoMatik.pl, jasne, rozumiem że celujecie w inne strony niż statlink i bardzo dobrze. Cieszy mnie, że planujecie zwiększanie jakości stron w systemie.

Może w seomatiku udałoby się wprowadzić jakiś system, który sprawdzałby ile stron jest zaindeksowanych i tylko na nie wrzucać linki. Dla mnie strony śmieciowe to takie, które nie są w indeksie i mają małe szanse tam trafić. Jeśli strona ma 0 grafiki, domena całkowicie nie odpowiada zawartości strony, jednak znajduje się w indeksie to chętnie oddam punkty za link na niej. GT i SM mają najlepsze interfejsy, fajne funkcjonalności, jeśli udałoby się poprawić jakoś stron w SM byłoby naprawdę super.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności