Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dodana opcja w MDD:

27147257.jpg

Działanie takie samo jak w GotLink.pl - opcja widoczna po sprawdzeniu wszystkich stron z listy o statusie "oczekująca".

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa testowanie, ale można już korzystać, wcześniej uzupełniając dane w "Twoje konto" :P

(oficjalnie za kilka dni)

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Seomatika jestem już przekonany, teraz zaczynam się przekonywać też do gotlinka.
To miłe :)

Informacyjnie, poza możliwością eksportu lokalizacji danego linka - samego url'a bądź anchor+url - istnieje też opcja do eksportu na tej samej zasadzie całej grupy - czyli czasami dziesiątek tysięcy linków, które w łatwy sposób możecie wkleić w ML Gotlink.pl lub importować jako zwykłe linki (ML w przypadku dużej ilości urli jest bardziej wydajniejszy).

74512432.jpg

jeszcze w tym roku uzyskamy ich 20-30 milionów, jako potwierdzenie popularności systemu i jego polityki.

No cóż, wszystko wskazuje na to iż prognozy z zeszłego tygodnia... zostaną zrealizowane nie w najbliższych miesiącach tylko tygodniach a nawet dniach.

Od kilku dni przyrost linków gwarantowanych przekracza 500.000 na dobę (nie licząc linków bonusowych) - co jest ilością rekordową i stanowi doskonały test dla systemu i jego możliwości co w połączeniu z faktem iż każdy użytkownik w dowolnym momencie może wycofać lub usunąć setki tysięcy linków, dla systemu jest nie lada wyzwaniem :P

Szybki przyrost linków, generuje dla właścicieli stron szybki przyrost punktów co obecnie wytworzyło znaczną podaż punktów - dla ciekawości na GP systemu, już za 1zł można kupić punkty dające ok 7000 linków na podstronach, lub nawet 1000 linków na stronach głównych :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę niepokoi tylko cena punktów galopująca ostatnio bardzo szybko w dół. Jak wchodziłem do seomatika cena oscylowała koło 100 zł za 100 k, teraz widziałem już oferty po 30 zł za 100 k. Ciekawi mnie do jakiej granicy dojdzie :hi:

Edytowane przez pzcjnr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno idą czasy, że stałymi systemami będzie się linkowało strony w systemach rotacyjnych w celu dobycia BL, więc będzie zapotrzebowanie :hi:

Inna kwestia jest taka, że jeśli w maju przybędzie w systemie 20 milionów gwarantowanych linków to jeszcze przed nami wysyp grubo ponad 100 milionów punktów...

...a później to już powinno być z górki :P

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę niepokoi tylko cena punktów galopująca ostatnio bardzo szybko w dół. Jak wchodziłem do seomatika cena oscylowała koło 100 zł za 100 k, teraz widziałem już oferty po 30 zł za 100 k. Ciekawi mnie do jakiej granicy dojdzie

Ciekawe kto tak zaniżył :P ?.

Podobno idą czasy, że stałymi systemami będzie się linkowało strony w systemach rotacyjnych w celu dobycia BL, więc będzie zapotrzebowanie

Inna kwestia jest taka, że jeśli w maju przybędzie w systemie 20 milionów gwarantowanych linków to jeszcze przed nami wysyp grubo ponad 100 milionów punktów...

...a później to już powinno być z górki

Do dopalania pod indeksjacje - seomatik nadaje się idealnie :). Szczególnie ze pkt są tanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seomatik nadaje się idealnie :D. Szczególnie ze pkt są tanie :).

Co do tanich punktów, w najbliższych tygodniach sytuacja się zmieni ze względu na wdrożenie mechanizmu stabilizującego system, o identycznym działaniu jak w GotLink.pl - do tej pory ze względu na niską płynność, ogólna punktacja nie była aktualizowana o wprowadzane bonusy.

Co do kwestii wykorzystania systemu, mamy nadzieje że po wakacjach, gdy już wszystkie zmiany będą w pełni wdrożone, znajdzie się jakaś osoba która przeprowadzi wiarygodny test systemów bo jesteśmy skłonni uznać że 2 intensywnie linkowane domeny przez SeoMatik.pl które zajęły pozycje w TOP2 na frazę konkursową były przypadkiem lub że żaden z innych uczestników, nie używała innych swli do linkowania ;D

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy po wpisaniu w przeglądarkę:

domena/nazwaplikusystemowego.php

...otwiera się czysta strona bez jakiegokolwiek kodu w źródle

Jeśli nie, to szukamy przyczyny np w .htaccess lub kombinujemy z chmodami na katalogu oraz pliku php

Zarobek, u Ciebie jest Internal Server Error

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była by możliwość przenoszenia zestawów między kontami? Jakiś automat - czy raczej trzeba indywidualnie ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności