Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

czy mozna dodac 'usun link z tej domeny i nie dodawaj wiecej zadnego linku na wszystkich subdomenach tej domeny?

problem jest poniewaz dosc czesto trafia sie na identyczne mierne jakosciowo subdomeny tej samej domeny, wiec wymaga to od userow blokowania wszystkich subdomen. zablokowanie domeny bardzo by to ulatwilo

wymagaloby to zakodowania wszystkich funkcyjnych i regionalek aby sobie ich przez przypadek nie zablokowac

lub dac userom formularz gdzie moga soba recznie wpisywac domeny do blokowania

Dodaj sobie Maskę (całą domenę) do blokowania w ustawieniach grupy.

jak by ktoś potrzebował domeny do maski to tutaj jest lista https://pokazywarka.pl/seomatik-czarna-lista/

----------------------------------------------------

- autoryzowany specjalista SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj jeszcze *.tk ponieważ zauważyłem sporo domen które są wolne(przez te 90 dni nie miały odwiedzin itp) i można bez problemu je zarejestrować sobie, i zgarnąć punkty i szybko aktywować :spam:

Edytowane przez zoozool

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie ilość użytkowników stosująca przynajmniej jedną maskę wynosi poniżej 5%. Oczywiście system wykorzystuje te lokalizacje do autolinkowania - lepszy link na brzydkiej stronie z BL a niżeli na pięknej bez BL (a na liście sporo stron tych pierwszych) :blink:

Warto wspomnieć też o pięknym rekordzie - liczba gwarantowanych linków w systemie to ponad 15.000.000 :spam: - 2/3 tej liczby to kwestia ostatnich paru tygodni ;)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że system się rozwija, przyjemnie się z niego korzysta :)

Ale jeszcze jedno pytanie: Idzie może zrobić jakieś sprawdzanie pozycji przy multilinkowaniu? Oczywiście po jakiejś tam ilości przydzielonych linków tak ja ma to miejsce w przypadku 'niemultilinkowania'.

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj jeszcze *.tk ponieważ zauważyłem sporo domen które są wolne(przez te 90 dni nie miały odwiedzin itp) i można bez problemu je zarejestrować sobie, i zgarnąć punkty i szybko aktywować wink.gif

probowałem ale sie nieda, probowalem dla wieku sztuk i nic.

ilosc odwiedzic w ciagu 90 dni nie jest wazna, oni moga zarbac domene w kazdym momencie, wstawiaja na nia reklamy i tyle. nie licza sie z niczym :)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy w zyciu nie uzywalem filtrow - a system sprawdza sie w bojowych warunkach

a uzywam od samego poczatku

zaleta tego systemu jest ilosc przydzielonych linkow w stosunku do wkladu wlasnego (niewazne czy zakupionych punktow, czy wrzuconych domen) - te cyferki gniota wszystkie inne stale systemy - tak samo, jak skutecznosc i efektywnosc

a przerabialem w swojej kadencji juz chyba wszystko dosc dokladnie - obecnie ostalo sie tylko linkme w wiekszej ilosci w statlinku jakies resztki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaleta tego systemu jest ilosc przydzielonych linkow w stosunku do wkladu wlasnego ...

Dla mnie zaletą tego systemu jest cena za pkt 40 zł za 100k a dużym minusem że strony gorsze niż w seodopalaczu

Edytowane przez piotr-enzo

----------------------------------------------------

- autoryzowany specjalista SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy jeżeli w projekcie najpierw nie było filtra na domeny .tk i go dodam to czy zostaną one usunięte z czasem, czy trzeba robić to ręcznie??

Jeżeli zostaną automatycznie wykopane to w jakim czasie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy jeżeli w projekcie najpierw nie było filtra na domeny .tk i go dodam to czy zostaną one usunięte z czasem, czy trzeba robić to ręcznie??

Z tego co wiem to nie zostaną wyrzucone - trzeba to zrobić ręcznie.

Swoją drogą to po co wywalać wszystkie *.tk ?

Edytowane przez kris_one

Kapania Adwords -  https://kcmobile.pl tel. 604 939 140, e-mail: biuro@kcmobile.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos chce potestować seomatika, ale nie za bardzo ma wlasne strony zeby dodac, lub nie jest pewny systemu i szkoda mu placic za wynajem, zapraszam:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=94404

Rozdam darmowe paczki po 100k na osobę ;)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy teraz będzie mi w ogóle przydzielało jakieś linki ;)
;) Co prawda jest już przydzielonych ponad 15 milionów linków gwarantowanych ale wolnych lokalizacji pozostało jeszcze 30 mln - i zapewniam że będzie przydzielało bo tk to tylko mały procent całości.

P.S.

Odnośnie pytania o ostatnią zmianę w google informujemy, że drobna korekta kodu została wykonana w środę i nie ma żadnych obaw o prawidłową aktualizację wartości site w systemie GotLink oraz SeoMatik.pl - https://www.gotlink.pl/forum/topic/1304-zmi...trem-site/#1312

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy jet możliwość dorobienia kliku rzeczy moim zdaniem bardzo przydatnych.

pierwsza sprawa to zliczenie i pokazanie ilości linków na całym koncie w sposób taki:

Wszystkich linków 12000 linków już rozmieszczonych 8080

druga sprawa: średni koszt linka dla 8080 już wyświetlanych to 12 punktów

Szacunkowy koszt wyświetlenia 12000 linków to 144000 punktów.

Wydaje mi się ze takie wprowadzenie dodatkowych statystyk ułatwi bardzo z korzystania z sytemu przy dużej ilości punktów i linków. Na dzień dzisiejszy że tak powiem trzeba ręcznie szacować jaki będzie koszt linków bo system rozdziela tylko do 100 linków na frazę na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności