Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawa opcja z otrzymywaniem tylko na domenach głównych, bez subdomen.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do admina, czy można sobie zablokować dodawanie linków na subdomenach? chciałbym otrzymywać linki tylko z głównych domen
Nie ma automatycznej opcji - jedynie maskowanie poszczególnych serwisów - na ten moment, przy losowaniu każdego dnia 500.000 nowych gwarantowanych lokalizacji mógłby pojawić się problem z wydajnością...
Wszystkich linków 12000 linków już rozmieszczonych 8080

druga sprawa: średni koszt linka dla 8080 już wyświetlanych to 12 punktów

Szacunkowy koszt wyświetlenia 12000 linków to 144000 punktów.

Jeśli chodzi o miejsce wyświetlania to masz na myśli listę grup czy listę linków w grupie?

E: na liście linków masz już dodany dla każdego linku średni koszt (pod łącznym kosztem)

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzę jest, ale mi chodzi o zastosowanie tego dla całego konta a nie jednostkowego linku.

Druga spawa to zlicza mi oczywiscie ile linków już rozesłało i ile to kosztowało, ale nie pokazuje mi ile jeszcze zostało do rozesłania czyli określam ze ma dać 700 linków po 3 dniach daje już 300 czyli jeszcze zostało 400.

Jak by to zliczało dla wszystkich projektów to jakiś średni stan by było widać ze zostało do rozesłania we wszystkich projektach np.: 3200 linków przy srednio 11 punktów za link.

Ja wiem ze to nie pokaże dokładnie tylko średnia cenę za link, ale jak ma sie 400k na przykład na rozdysponowanie to łatwiej zaplanować ile jeszcze mi zostaje po założeniu 10 czy 20 projektów.

uff nie wiem czy zrozumiale to opisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, tak. Zainteresuj się maskami i pod to wyrażenie przeszukaj jakoś ten temat... (nie korzystam, ale czytam temat regularnie i gdzieś to było)

Dobra, podam pełne rozwiązanie, bo znalazłem i w miarę krótkie jest:

Wchodzisz w edycję grupy linków (edycja grupy -> taka ikonka najbardziej na prawo), wstawiasz "*.tk" bez " i powinno działać :)

Edytowane przez Zielkq

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff nie wiem czy zrozumiale to opisałem :)
To się okaże jak sprawdzisz wykonanie... - ...może być tak jak teraz?

(masz podsumowanie linków, średni koszt, szacowany koszt - dla każdej grupy. A także podsumowanie wszystkiego dla całego konta w pozycji "Wszystkie linki")

Dodaliśmy również zgodnie z propozycją wyszukiwarkę linków:

62136849.jpg

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze masowego kasowania stron z systemu - bo póki co trzeba klikać przy każdej stronie w "kosz" co nie ukrywam jest dość męczące.

EDIT:

Wszedłem teraz na konto i widzę tą ilość/maksymalną ilość i ten kosz/przyszły koszt.

Powiem, że dość zaciemniło to wszystko, może dało by się trochę wizualnie nad tym popracować, tak by było te wartości maksymalne były jakoś w jaśniejszym (siwym) kolorze. I ew może ładniej by wyglądały w [klamrach]. Wiem, że może być to kwestia przyzwyczajenia - ale i tak wg. mnie trochę chaosu to wprowadziło i popracowanie nad wizualnym przedstawieniem tych liczb może by poprawiło ten negatywny efekt.

Edytowane przez Ptaq

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dało by się trochę wizualnie nad tym popracować, tak by było te wartości maksymalne były jakoś w jaśniejszym (siwym) kolorze. I ew może ładniej by wyglądały w [klamrach].

Proszę - wg Twoich założeń :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę - wg Twoich założeń smile.gif

Idealnie, tak na pierwszy rzut oka nie rzuca się to w oczy - a kto chce to przeanalizować, to wszystko widać :)

A jak to masowe usuwanie stron, da radę zrobić w najbliższym czasie?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie widział w systemie funkcjonalność polegającą na sprawdzeniu przez system czy dana podstrona z naszym linkiem została zaindeksowana przez Google.

Możnaby to rozwiązać poprzez udostępnienie skryptu proxy który każdy zainteresowany wrzucałby na swoje serwery.

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie widział w systemie funkcjonalność polegającą na sprawdzeniu przez system czy dana podstrona z naszym linkiem została zaindeksowana przez Google.

Możnaby to rozwiązać poprzez udostępnienie skryptu proxy który każdy zainteresowany wrzucałby na swoje serwery.

No taki bajer to byłoby dopiero coś:P Praktyczne i innowacyjne zarazem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności