Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@zoozool, tylko dlatego że poszukujemy do tego rozwiązania, jakiegoś uzasadnienia i do tej pory nie udało się... gdyż w rotacji przyjęte jest raczej przydzielanie określonej ilości punktów (a nie ilości pobrań) a w systemie stałym określonej ilości linków (a nie punktów).

A jak to masowe usuwanie stron, da radę zrobić w najbliższym czasie?
Gotowe, mam nadzieje że zmieściliśmy się w terminie "najbliższego czasu" :P

Możesz zaznaczyć poszczególne boxy lub zaznaczyć box w nagłówku kolumny.... co spowoduje zaznaczenie wszystkich boksów - następnie wyświetlą się 2 opcje: do eksportu urli serwisów oraz do ich usunięcia z systemu.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj bardziej przydaloby sie sprawdzanie w momencie zliczania podstron niz w momencie przydzielania linku

edit

z 2 wzgledow

1) latwiej przeindeksowac strone niz zaindeksowac

2) problem jest z forami, czesc ma sesje w urlu a na strone z sesja bot drugi raz juz nie trafi, wiec mozna liczyc tylo i wylacznie na linki bonusowe

Edytowane przez sleaquit
JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie widział w systemie funkcjonalność polegającą na sprawdzeniu przez system czy dana podstrona z naszym linkiem została zaindeksowana przez Google.

Możnaby to rozwiązać poprzez udostępnienie skryptu proxy który każdy zainteresowany wrzucałby na swoje serwery.

A ja nie.

Mam na serwerze jeden IP, którego używam nie tylko do stron, ale m.in. do sieci VPN. Nie chcę żeby ten IP, z którego korzystają inni do przeglądania WWW, dostał bana w Google.

Wtedy bym musiał zrezygnować z korzystania z tego systemu, ponieważ nie chcę bana na wyszukiwanie w Google, nie chcę też tracić jak w innym systemie 1/3 czy połowy punktów za to że wyłączyłem proxy.

2) problem jest z forami, czesc ma sesje w urlu a na strone z sesja bot drugi raz juz nie trafi, wiec mozna liczyc tylo i wylacznie na linki bonusowe

No właśnie, jeżeli jest to możliwe, proszę o zablokowanie w systemie podstron zawierających w adresie

?sid=
&sid=
?PHPSESSID=
&PHPSESSID=

Edytowane przez βασιλιάς
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jeżeli jest to możliwe, proszę o zablokowanie w systemie podstron zawierających w adresie

?sid=
&sid=
?PHPSESSID=
&PHPSESSID=

Zdecydowanie przyłączam się do prośby i systemowe skasowanie takich linków i zablokowanie przydzielania na takich podstronach w przyszłości.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na serwerze jeden IP,

To gratuluje, ja mam jednak więcej niż jedno IP i dalej chętnie widziałbym taką funkcję.

Co do ucinania punktów za brak proxy - to nie jest projekt Jeża, w którym takie coś byłoby od początku i zostało wyłączone na prośbę użytkowników. To byłaby nowa funkcja, i na pewno nikt by do niczego nie zmuszał (bo i po co systemowi wymuszanie na użytkownikach sprawdzania zaindeksowania ich własnych linków?).

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@βασιλ & salab - System nie zbiera takich url'i co do zasady, ale jeśli z takimi się spotkaliście to proszę o jakieś konkretne przykłady na PW

@zoozool - Przypadek świadczący o modyfikacji scryptu - przyjrzymy się temu.

Odnośnie sugestii aby monitorować zaindeksowanie każdej podstrony... i od tego uzależniać przydzielanie linków - niestety nie popieramy takiego rozwiązania (już nawet pomijając kwestie techniczne monitorowania 100 mln podstron).

Weźmy taki przykład:

System przydziela link na podstronę, strona jest zaindeksowana - po 3 miesiącach sytuacja się zmienia i brak indeksacji - wtedy system usuwa link? A w kolejnym miesiącu okazuje się że jest ponownie zaindeksowana i ponownie przydzielamy tam inne linki? - Z tego co wiadomo, jest to metoda stosowana przez konkurencyjny system ale w naszej ocenie robienie ze stałego systemu, system rotacyjny nie jest najlepszym rozwiązaniem - w ostatnim roku mogliśmy obserwować duże zmiany indeksowania podstron w google i chyba każdy zdaje sobie sprawę z tej zmienności. I oto taka mała ciekawostka z innego systemu:

to że strona jest zbanowana nie znaczy że googlebot na nią nie wchodzi wręcz przeciwnie jest wszysko po staremu - ludzie to elementarna wiedzia :zeby:
Można by przypuszczać że skoro nawet zbanowane domeny są okey, to okresowy brak zaindeksowania danej podstrony nie powinien być problemem i prowadzić do rotacji linkami w systemie który z założenia daje stałe linki.

Proszę pamiętać że w systemie funkcjonują 2 rodzaje linków: gwarantowane oraz bonusowe.

Aby system dysponował dużą ilością lokalizacji bonusowych system w istotny sposób premiuje strony o zwiększonym site, o czym też warto pamiętać przy tworzeniu i dodawaniu stron do systemu.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dlatego ja wole mieć "stary link" na stronie zaindexowanej a czasami "nie"... a niżeli żeby była to rotacja, bo wg mnie jest tak jak pisze zoozool.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że popieracie punkt widzenia systemu.

Zoozool, to co zgłaszałeś nie powinno mieć już miejsca w przyszłości.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam natomiast, że możliwość sprawdzania indeksacji podstron na których znajdują się moje linki byłą by korzystna. Nie w celu żeby nie przydzielać do podstron niezindeksowanych tylko jak linki już są przydzielone , jak dopalę lokalizacje, żebym po jakimś czasie mógł wybrać sobie grupę linków i sprawdzić ile z nich jest już zaindeskowanych. Informacje te z pewnością były by pożyteczne. Użycie skryptu proxy było by dobrym rozwiązaniem. W końcu była by to funkcjonalność dodatkowa, dla tych którzy chcą, nikt by nie był zmuszony do korzystania z tego, instalował by dodatkowy plik z proxy tylko ten, który by chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dopalę lokalizacje, żebym po jakimś czasie mógł wybrać sobie grupę linków i sprawdzić ile z nich jest już zaindeskowanych. Informacje te z pewnością były by pożyteczne.
Ok, rozważymy w takim razie opcje za pomocą której będzie można sprawdzić zaindeksowanie lokalizacji w https://www.gotlink.pl/gotlink-utils/

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz trochę tutaj informacji:

https://www.seomatik.pl/forum/category/1-ak...ci-seomatik-pl/

https://www.seomatik.pl/help/

Z tego co widzę po moich stronach to bonus jest za PR, site, za staż. Site naliczany jest do 100 i za 100 podstron masz normalne punkty (po przydzieleniu na nie linków), a co powyżej to bonus za site.

Za staż dostajesz 1pkt/dzień za każdą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i jeszcze jak kto uważa to autolinkowanie.

Troszkę informacji również w newsach - https://www.seomatik.pl/news/

Z okazji 15 maja:

- W, z 20% do 30% gdy W>34;

- B, z 20% do 30%, ale nie więcej niż 0,3% za 1 bl poniżej 100

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności