Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

żadne farmy, 34 wychodzące moga byc, to mi nie przeszkadza ale nie 19

Tobie jako osobie pozycjonującej czy jako handlarzowi punktów??

Myślę ze chodzi raczej o to drugie jeśli chodzi o twój przypadek.

Proszę tylko pamiętaj że system ma być dla usera nie dal handlarza.

Zresztą myślę ze handel punktami jest trochę jak gra na giełdzie , gdzie nie można wiecznie być na plus.

Jeśli nawet po przez takie zmiany ubędzie punktów to tylko sprawi to że cena pójdzie za nie do góry, wiec dla handlarzy wyjdzie to na mniej więcej to samo.

Dal manie osobiście na takich stronach jakie sa w systemie 34 linki wychodzące to już farma, zawłaszcza ze 15 z nich to linki z sytemu rotacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei poszedlbym w przyjmowanie domen z wiekszym minimum zaindeksowanych stron niz 10

teraz z tego co widze troche linkow laduje na niezaindeksowanych podstronach gdzie site domeny w g jest 15-50, a takiej stronie bardzo latwo nawet pingiem sciagnac dla systemu 100 podstron i zebrac full pkt, co sprawia ze jednak wiele linkow musi sobie dlugo poczekac az dana strona zostanie zaindeksowana

gdyby link wyladowal na juz zaindeksowanej stronie - w wiekszosci wypadkow w miare latwo ja zreindeksowac, latwiej niz zaindeksowac od poczatu

skoro system ma zbierac 100 podstron niech juz wymagany site w g bedzie na tym poziomie, i jesli to mozliwe calkowicie zmienic metode sciagania podstron dla nowo przyjmowanych domen, sprawdzic czy zaindeksowany site w g ma 100, i podstrony sciagnac z indeksu googla, przy starych stronach zostawic juz jak jest skoro linki juz sa przydzielone.

wtedy mamy pewnosc ze linki laduja na stronach zaindeksowanych, a o reindeksacje duzo latwiej, bo nie raz nawet pingiem mozna to zrobic...

jakby jednak nie patrzec, zwiekszenie minimum site sprawi ze domeny przynajmniej przez dluzszy czas beda linkowane, co tez w pewnym stopniu podniesie ich sile, nawet jesli niewiele...

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei poszedlbym w przyjmowanie domen z wiekszym minimum zaindeksowanych stron niz 10

teraz z tego co widze troche linkow laduje na niezaindeksowanych podstronach gdzie site domeny w g jest 15-50,

Tą sprawę chyba rozwiązuje auto linkowanie które z tego co się orientuje jest w tym systemie. Do tego jest to system linków stałych, co to oznacza nie będę się już rozpisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autolinkwoanie jest dobre z mysla o przyszlosci (po 3 miesiacach od dodania), ale nie podniesie standardu stron w momencie ich wchodzenia do systemu

zreszta jak napisal admin, ze blokujac sobie linki wysylane na niechciane strony beda na nim ladowac linki z autolinkowania, problem w tym ze wiele z tych domen ma mizerny site, i jednoczesnie sciagnietych 100 podstron, sam 2 czy 3 razy na niektorych wyrywkowo sprawdzonych domenach widzialem site <10...

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei poszedlbym w przyjmowanie domen z wiekszym minimum zaindeksowanych stron niz 10

Biorąc pod uwagę fakt, że punktacja stron ulega obniżeniu gdy ilość zlokalizowanych podstron jest niższa niż 15, można rozważyć Twoją propozycję i podnieść ten limit site z 10 do 15 gdy pr<1.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, że punktacja stron ulega obniżeniu gdy ilość zlokalizowanych podstron jest niższa niż 15, można rozważyć Twoją propozycję i podnieść ten limit site z 10 do 15 gdy pr<1.

przyznam szczerze ze liczylem na wiecej :)

tak wogole to jaki procent stron w systemie ma powiedzmy od miesiac nie zebrane wiecej niz te 15 podstron? tak aby ocenic ile jest stron z 'fizycznym' malym site

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam może że nie od m-ca tylko od momentu dodania do systemu - 3160 serwisów, czyli lekko ponad 5% całości.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko:

Dlaczego spada mi ilość punktów. Wczoraj w zakładce serwisy pisało mi, że mam 3222 punkty, a dzisiaj pisze, że mam 3201. Dlaczego ich ilość spadła?

Pozdrawiam, Kamil.

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko:

Dlaczego spada mi ilość punktów. Wczoraj w zakładce serwisy pisało mi, że mam 3222 punkty, a dzisiaj pisze, że mam 3201. Dlaczego ich ilość spadła?

Pozdrawiam, Kamil.

Być może:

- przekroczyłeś 34 linki wychodzące

- spadek site

- spadek BL

- usunięcie linków ze strony przez userów

Edytowane przez Avreo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ilość linków wychodzących obniżyć do 19

Jestem zdecydowanie na TAK. Będzie można robić dedykowane serwisy dla seomatika, a nie upychać wszystkie dostępne SWL do jednej strony.

Za ostro, zdecydowanie za ostro, bede musiał wyciagnać prawie wszystkie serwisy, to niema sensu..

Spoko, zapełnię tą lukę po Tobie :hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zapełnię tą lukę po Tobie ;)
Dziękujemy ;)

Z nadesłanych propozycji, po odrzuceniu skrajnych pomysłów, przedstawiamy nowe zmiany które nastąpią w najbliższej przyszłości:

1) ilości linków systemowych zostanie obniżona z 1-15, na 1-10; - zmiana dotyczyć będzie tylko nowo dodawanych serwisów i będzie przygotowaniem pod kolejną propozycję obniżenia limitu linków wychodzących...

2) obniżenie limitu na ilość subdomen, z 15 do 10 - zmiana dotyczyć będzie tylko nowo dodawanych serwisów i tradycyjnie z limitu mogą być zwolnione serwisy generujące realnie wysoki ruch użytkowników.

3) podwyższenie limitu site dla dodawanych stron z 10 do 15 gdy PR<1 - dla PR>0 limit nie obowiązuje - zmiana ta wynika m.in. z faktu iż i tak system redukuje punktacje gdy ilość zlokalizowanych podstron jest niższa niż 15 - dzięki temu zmniejszy się ilość zapytań dlaczego tak mało pkt...

4) obniżenie poziomu limitu dla linków wychodzących z obecnych 34 do 19, dla których następuje redukcja punktów o 50%. Jednocześnie nastąpi zwiększenie redukcji punktacji dla serwisów z >34 linkami wychodzącymi do 70%.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zmiany w dobrym kierunku ;) poza jedną:

2) obniżenie limitu na ilość subdomen, z 15 do 10

czemu to ma służyć? czy wpłynie korzystnie na jakość linków jeśli będę miał dwie domeny z piętnastoma subdomenami czy trzy domeny z dziesiącioma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest szansa że im mniej będziesz szedł w ilość to bardziej pójdziesz w jakość ;)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież dla seomatika jakość stron to głównie, BL, ilość wychodzących, PR. Jak ktoś nie będzie w stanie utrzymać tych wyznaczników to i tak zostanie ukarany mniejszymi punktami więc po co tu limit sub domen. Sprowadza się to tylko do tego, że z jednej domeny będzie się uzyskiwało mniej punktów więc pewnie cena za punkty trochę skoczy. Już lepiej było by podnieść BL do 150 albo 200. Moim zdaniem miało by to większe przełożenie na moc systemu. Ktoś kto robi pod punkty strony będzie i tak kombinował tak żeby stronę robić najmniejszym kosztem. Więc będzie robił te 10 subdomen tak jakby robił te 15. Z tym że jak będzie miał mniej punktów z domeny to cena trochę w górę. Takie moje zdanie, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności