Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To trudno mi powiedzieć... - czy jeszcze ktoś ma problemy z logowaniem z chrome?

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę zaśmiecony ten system ;)

dodałem link, zaznaczyłem przydzielenie dzisiaj 10 linków tylko na stronach głównych.

efekt?

linki dostałem..

ale ale.. z 10 stron ile działało? cała 1! słowem : jedna.

kiepsko to wygląda. żeby nie było dałem też testowo inny link, na podobnych zasadach i było lepiej. no ale jednak ten traf mocno zniechęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dextii - Średni poziom obłożenia linkami dla Twojej kategorii w systemie to 57% - w przypadku Twoich stron 64%. Jeszcze lepiej wygląda sytuacja dla stron które dodałeś ponad 50 dni temu, ponad 95% - bardzo przyzwoity poziom.

Inna sprawą jest to że użytkownicy mają przyrosty w systemie na 1-10 lokalizacji w ciągu doby a nie po 1500 tak jak ilość lokalizacji na Twoich stronach - ale z czego to wynika jest chyba oczywiste i możemy się założyć że gdy za pół roku Ty już nie będziesz miał wolnych lokalizacji to odezwą się głosy że brak wolnych miejsc pod linki - i co tu można na to poradzić? - chyba wystarczy zrozumieć że to system stałych linków a nie rotacyjnych, więc przyrost linków ustawiany przez pozycjonerów nie będzie taki szybki jak szybkie jest zbieranie lokalizacji przez system.

@seopunkty - dziwne, bo nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia odnośnie nie działającej strony, które by się potwierdziło. Może jeszcze raz powtórzę że strony które nie działają są automatycznie lokalizowane i rozpoczyna się procedura po której albo właściciel w ciągu 24h przywraca prawidłowe działanie stron albo następuje ich deaktywacja i rozliczenie linków.

Oczywiście nikt nie broni wycofywać i blokować strony które mają "chwilowe czkawki" - to też pewna metoda motywacji, ale kreowanie obrazów niezgodnych z rzeczywistością jest nie na miejscu seopunkty i przypomina userów próbujących nas przekonać, że google ocenia strony po wyglądzie ;)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym, ilość monitorowanych fraz w systemie SeoMatik.pl przekroczyła ilość fraz monitorowanych w GotLink.pl

Atrakcyjna cena punktów oraz popularność systemu, w którym praktycznie każdego dnia przybywa ponad 100.000 lokalizacji (gwarantowanych linków) spowodowała, że w dniu dzisiejszym okazało się konieczne podniesienie poziomu od którego system monitoruje pozycjonowane frazy - z dotychczasowej wartości 100, do 300 lokalizacji - zmiana pozwoli zachować sprawne dzialanie systemu.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale z tymi pkt to coś dziwnego ;p Bo dodając strone za 800 pkt(15linków) dostane np. 10 linków na stronie głównej, a więc właściciel strony nie dostanie kolejnych pkt bo mi już brakło. On robi podobnie umieszcza 10 linków na moim zapleczu. I ani ja ani on nie mamy już pkt do linkowania bo i skąd ? a podstron na zapleczu jeszcze sporo ...

Nie lepiej było by przydzielać od razu wszystkie punkty za podstrony, a nie tylko za przydzielone pkt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużym procencie, system wykłada punkty "do przodu" więc brak punktów nie jest "hamulcowym" (przy okazji przypominam o dość istotnym bonusie za domeny główne oraz o innych bonusach w istotny sposób zwiększających punktację). Bardziej przyczyny należy poszukiwać w sytuacji która jest dość naturalna dla systemu stałych linków... przyrost stałych linków to stopniowy i stosunkowo długi proces - ale proces który trwa i obecnie doprowadził do przydzielenia 23 milionów stałych linków. Wolnych lokalizacji w systemie jest ok 30 milionów więc zwiększanie liczby 100 podstron na których przydzielamy linki gwarantowane, nie ma żadnego sensu - wszystkie pozostałe podstrony lepiej wykorzystać na linki bonusowe :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie udało mi się dodać 15 subdomen, jak dla mnie system przyjmuje 14+główna

System zlicza w następujący sposób:

domena.pl +15 subdomen

www.domena.pl +14 subdomen

Przypominamy że od 15 czerwca:

W, z 30% do 40% gdy W>34;

B, z 30% do 40%, ale nie więcej niż 0,4% za 1 bl poniżej 100

Pozostałe zaplanowane zmiany:

1 lipca - obniżenie ilości linków systemowych z maksymalnej ilości 15 do 10.

1 lipca - wzrost Bonusu za domenę główną z 1000 do 1500 pkt

1 lipca - dodatkowy bonus dla userów TOP5 w kategorii domeny główne oraz staż (patrz GotLink.pl)

15 lipca - W, z 40% do 50% gdy W>34;

15 lipca - B, z 40% do 50%, ale nie więcej niż 0,5% za 1 bl poniżej 100

15 lipca - ukończenie procesu autolinkowania dla najstarszych stron w systemie

1 sierpnia - obniżenie limitu na ilość subdomen, z 15 do 10

1 sierpnia - wzrost Bonusu za domenę główną z 1500 do 2000 pkt

15 sierpnia - podwyższenie limitu site dla dodawanych stron z 10 do 15

15 sierpnia - wzrost Bonusu za domenę główną z 2000 do 2500 pkt

1 września - obniżenie poziomu limitu dla linków wychodzących z obecnych 34 do 19 (cięcie 50%)

1 września - podwyższenie cięcia z 50% do 70% gdy ilość linków wychodzących >34

1 września - wzrost Bonusu za domenę główną z 2500 do 3000 pkt

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności