Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@tasiemka, mógłbyś dodać że treść podana pod linkiem, oryginalnie znajdowała się przed wypowiedzią użytkownika @presell24 - było również w niej pytanie o podanie przez Ciebie szczegółów - ale wybrałeś trolowanie. Zgodnie z Twoim zamiarem już żaden link systemowy nie wyświetla się na Twoich stronach znacznie odbiegających parametrami od średnich systemowych (biorąc pod uwagę tylko te strony na których wyświetlałeś linki).

majac domene abc.lublin.pl - jest domena główną, czy subdomeną ?.

Traktowana jest jak domena główna.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sleaquit, PW.

...liczymy że w takim tempie przyrostu linków gwarantowanych (bez bonusowych), jeszcze w tym roku uzyskamy ich 20-30 milionów, jako potwierdzenie popularności systemu i jego polityki.

Być może popularność systemu, być może jego polityka... w każdym bądź razie 30.000.000 milionów linków gwarantowanych już dawno za nami - i to nie w 10 miesięcy lecz w 10 tygodni :pisze:

Ostatnie dni to nie tylko rekordowe ilości linków ale również blisko 70.000 serwisów i najwyższy średni poziom BL w historii systemu.

Istotne premiowanie serwisów na domenach głównych (do 3000 punktów), redukcje punktacji dla stron o niskim BL oraz zbyt dużej ilości linków wychodzących stanowią motor naszego rozwoju a brak ograniczeń dla użytkowników w systemie decyduje o jego popularności - przypominamy że SeoMatik.pl umożliwia wycofywanie nieograniczonej ilości zdobytych lokalizacji w ciągu doby, tak samo jak blokowanie i filtrowanie domen B)

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak zainteresowałem się wkońcu troche seomatikiem, dodaje sobie powoli stronki, jednak nei mogę dodać stron na domenach głównych bez www...

W opisie seomatika jasno pisze, że można dodawać strony BEZ www, ale domen głównych mi nie przejmuje - pisze że strona nie jest zaindeksowana w Google, co jest oczywiście kłamstwem.

I tak przy okazji, jak szybko seomatik łapie podstrony i dodaje jakieś linki?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilgesu - a czasem te domeny główne co nie chcą się dodać, to nie dodałeś już ich subdomen do seomatika ? Bo jak dodajesz subdomeny - to musisz dodać główną z www. Przynajmniej tak mi się wydaje z tego co już kiedyś zaobserwowałem.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem i tak i tak. Na początku chcialem dodać same główne i się nie dało, więc dodałem subdomeny - nastepnie jeszcze raz spróbowałem główne i to samo.

A niestety nie mogę dodać z 'www', bo są indeksowane w postaci bez www...

O, udało się dodać jedną główną, ale pewnie tylko dlatego, że nie posiada ona wogóle subdomen.

Edytowane przez ilgesu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy że od 15 lipca:

- W, z 40% do 50% gdy W>34;

- B, z 40% do 50%, ale nie więcej niż 0,5% za 1 bl poniżej 100

Pozostałe zaplanowane zmiany:

1 sierpnia - obniżenie limitu na ilość subdomen, z 15 do 10

1 sierpnia - wzrost Bonusu za domenę główną z 1500 do 2000 pkt

1 sierpnia - bonus dla stron erotycznych wyniesie 20% (obecnie 30%)

15 sierpnia - podwyższenie limitu site dla dodawanych stron z 10 do 15

15 sierpnia - wzrost Bonusu za domenę główną z 2000 do 2500 pkt

1 września - obniżenie poziomu limitu dla linków wychodzących z obecnych 34 do 19 (cięcie 50%)

1 września - podwyższenie cięcia z 50% do 70% gdy ilość linków wychodzących >34

1 września - wzrost Bonusu za domenę główną z 2500 do 3000 pkt

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem, zmieniałem serwer i na niektórych stronkach pisze mi:

Na stronie nie pokazuja sie linki

Zmieniłałem chmody ( napewno dobre), wrzuciłem jeszcze raz pliki, różne cuda - bez rezultatu.

Coś jest przekombinowane.

Proszę o odpowiedz na PW lub tutaj ;).

Ja już nie wiem co robic ....

PS. W gotlinku mam to samo na niektórych stronkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre hostingi nie pozwalają na poprawne połączenia z systemami wymiany linków. Przykładem mogą być niektóre wirtualne konta w cal.pl lub neteasy.pl. Napisz w jakim hostingu posiadasz strony.

Edytowane przez neon103

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych dniach system rozpocznie usuwanie ze swoich zasobów podstron niezaindeksowanych w google.

Dla właścicieli stron, których site jest na bardzo niskim poziomie oznaczać to będzie wycofanie wielu linków z wcześniej zlokalizowanych podstron w ramach serwisu co w konsekwencji przyczyni się do spadku punktacji na koncie.

Wycofywanie podstron z systemu również dla osób które wcześniej zdobyły lokalizacje na tego typu podstronach będzie oznaczać spadek ilości zdobytych linków.

Proces będzie odbywał się stopniowo, etapami...

https://www.seomatik.pl/forum/topic/758-wyc...google/#post762

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, wiem że takie sprawy to na PW, ale ile można ;).

Proszę admina poraz trzeci za zajęcie się sprawą ( chmody pozmieniane na 755).

Rozumiem, że wakacje, urlopy itp. Ale może jak wpisze tutaj post to reakcja będzie szybsza :D.

Pozdrawiam, miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, wiem że takie sprawy to na PW, ale ile można :).

Proszę admina poraz trzeci za zajęcie się sprawą ( chmody pozmieniane na 755).

Hmm... - od 2-3 dni czekamy za danymi... a z Twojej strony cisza - odczytałeś dokładnie informacje z ostatniej PW?
przepraszam, ale jak sprawdzacie to??

Site:www.czacha.pl/czaszka.php :)

Wstępny proces rozpoczął się 26 lipca o 11:00 - sprawdzenie ok 30mln lokalizacji zajmie około 100 dni - skanowanie rozpoczęło się od stron o najniższym site.

Gwarantowane linki systemowe zostaną wycofane ze wszystkich niezaindeksowanych podstron w google... i zostaną przydzielone na zaindeksowanych.

Docelowo proces będzie odbywał się co ok 30 dni... - tak jak wcześniej było już wspomniane należy liczyć się ze spadkiem punktacji na kontach użytkowników posiadających serwisy o niskim site a także spadkiem ilości zdobytych lokalizacji dla pozycjonowanych linków (do czasu przydzielenia nowych).

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności