Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... - od 2-3 dni czekamy za danymi... a z Twojej strony cisza - odczytałeś dokładnie informacje z ostatniej PW?

Rozumiem, ale nie wydaje ci się, że podanie dostępu do konta FTP, to letkie przegięcie ?.

Dane do ftp, to nie majtki że można się dzielic z każdym, jak jesteś bardziej ufny odemnie, to podaj mi dostęp FTP do twojego całego sytemu seomatik.

Sądze, że może uda się z poziomu panela ?. Wycofac domeny i dodac ponownie , albo zrestartowac ustawienia?. Bo niektóre już weszły same z siebie ( możliwe, że ustawienia się zrestartowały). Mało tego zostało, ale zawsze to jakieś punkty :). Jak coś to mam zapasy by dodac nowe, ale najpierw wole załatwic to co niedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale nie wydaje ci się, że podanie dostępu do konta FTP, to letkie przegięcie ?.

Ale ja tego nie wymagam - tylko informuje że z mojej strony kolejnym krokiem poza tym co ustaliliśmy jest taki krok - natomiast jeśli uważasz tak jak uważasz należałoby tak odpowiedzieć jak zrobiłeś w poście a nie milczeć (lub podsyłać kolejne zapytania ignorując moje zapytanie).

Jeśli uważasz że można to zrobić zgadując jaki jest problem nie wyświetlania linków na stronie to dla zainteresowanych podaje że:

Plik z linkami nie istnieje

Nie można z niego czytać

Nie można do niego zapisywać

Użytkownik ustawiał różne kombinacje chmodów na plik php oraz katalog.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze systemu ubylo 1k stron - wlasciciele zabrali czy zdezaktywowaly sie po tym usuwaniu?

ogolnie to widze ze sporo linkow mi zdjelo ze slabymi lokalizacjami, wiec pomysl swietny :)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciele zabrali czy zdezaktywowaly sie po tym usuwaniu?
Wygasłe domeny i kwestia dostępu do stron (po 8-24h braku możliwości zapisania aktualnej paczki następuje deaktywacja)
ogolnie to widze ze sporo linkow mi zdjelo ze slabymi lokalizacjami, wiec pomysl swietny :ok:
Do tej pory brak zaindeksowania podstrony na której był przydzielany link gwarantowany z założenia miał być nadrabiany poprzez linki bonusowe... metoda dobra ale głównie sprawdzająca się przy wyższym site serwisu.

A więc tam gdzie nie ma szans na wsparcie bonus linków to tam w obrębie serwisu pozostaną zlokalizowane tylko zaindeksowane podstrony.

Mimo iż trzeba będzie monitorować podstrony dla 30 milionów gwarantowanych linków, postaramy się aby ich lokalizacja, znajdowała się w jak najwyższym stopniu tylko na zaindeksowanych podstronach - każda z podstron będzie sprawdzania cyklicznie co 30 dni.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy że od 1 sierpnia:

- obniżenie limitu na ilość subdomen, z 15 do 10

- wzrost Bonusu za domenę główną z 1500 do 2000 pkt

- bonus dla stron erotycznych +20%

Pozostałe zaplanowane zmiany:

15 sierpnia - podwyższenie limitu site dla dodawanych stron z 10 do 15

15 sierpnia - wzrost Bonusu za domenę główną z 2000 do 2500 pkt

1 września - obniżenie poziomu limitu dla linków wychodzących z obecnych 34 do 19 (cięcie 50%)

1 września - podwyższenie cięcia z 50% do 70% gdy ilość linków wychodzących >34

1 września - wzrost Bonusu za domenę główną z 2500 do 3000 pkt

Został już również naliczony bonus dla Top 5, użytkowników w kategoriach: Ilość punktów za domeny główne oraz ilość punktów stażowych - aktualne wyniki: https://www.seomatik.pl/forum/topic/709-kto...arabia/#post775

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

miesiac temu 10 osob dostalo bonus na 3 miesiace

w tym miesiacu kolejne 10 (albo w czesci te same) osob rowniez bonus na 3 miesiace

wiec po 3 miesiacach to sie ladnie nawarstwi...

rozumiem ze te pkt sa kosztem userow poza tym top5?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę się nazbiera bonusów, ale warto premiować wartościowe serwisy w systemie a tym samym zachęcać pozostałych użytkowników że warto stawiać na jakość.

Co do kosztu, w tym przypadku mamy sytuację w której posiadamy jeszcze miliony wolnych lokalizacji w systemie a więc koszt bonusu nie przekłada się na pozostałych userów.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zmianami zaplanowanymi do tej pory w systemie SeoMatik.pl poniżej przedstawiamy kolejną:

- 1 września nastąpi obniżenie ilości wyświetlanych linków systemowych z maksymalnej ilości 10 do 5 - zmiana dotyczy tylko nowo dodawanych stron do systemu po w/w dacie.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę nie myśleć co wtedy będzie z przydzielaniem lików tylko na stronach głównych, jak już teraz są z tym problemy... Teoretycznie (nie wiem jak by wyszło w praktyce) większy sens miało by ograniczenie liczby linków wychodzących w gotlinku z jednoczesnym obniżeniem limitu dla którego jest kara za dużą liczbę linków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zmianami zaplanowanymi do tej pory w systemie SeoMatik.pl poniżej przedstawiamy kolejną:

- 1 września nastąpi obniżenie ilości wyświetlanych linków systemowych z maksymalnej ilości 10 do 5 - zmiana dotyczy tylko nowo dodawanych stron do systemu po w/w dacie.

A może jakaś opcja z 10linkami na głównej + max 5 na podstronach?

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za nowych 5 linkow otrzyma sie 50% tego co aktualnie za 10? (pomijajac bonusy)

to by sprawilo ze za strone otrzyma sie ok 1/3 mnie pkt niz obecnie co wymusi podlaczenie innego stalego swl jesli nie chce sie rotacji, a alternatywy wlasciwie nie ma...

moze warto by pomyslec o bonusie za strony z max 6-7 wychodzacymi? takie lokalizacje sa jednak napewno silniejsze niz gdy jest 15-19 wychodacych, zwlaszcza ze jak mniemam kosz

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę nie myśleć co wtedy będzie z przydzielaniem lików tylko na stronach głównych
Nie powinno to wpłynąć w większym stopniu na zdobywanie lokalizacji TG - proporcje pomiędzy TG i TP nie ulegną zmianie - trudność w zdobyciu lokalizacji TG wynika z tego że jest ich tylko 1% całego systemu a przydzielanie linków, zawsze rozpoczyna się od strony głównej co dodatkowo wpływa na szybkość przyrostu linków.
czy za nowych 5 linkow otrzyma sie 50% tego co aktualnie za 10?
Ogólnie rzecz biorąc to tak, oczywiście przy założeniu że obsadzenie lokalizacji wynosi 100 procent. Można przypuszczać że ta zmiana spowoduje, że poziom zapełnienia lokalizacji wyniesie ok 90 procent - obecnie średnio jest to tylko 50%.

salab, nie przewidujemy.

pzcjnr, zapewne długoterminowo tak się stanie - do końca września uporamy się ze sprawdzeniem zaindeksowania zlokalizowanych lokalizacji (zbliżamy się do 10 mln), wcześniej wdrożone zostaną nowe progi z ilością linków wychodzących oraz owa zmiana ilości linków systemowych do max 5...

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stronę asd.nysa.pl, którą dodałem kilka dni temu. W serwisie wyświetlają się 4 linki systemowe. Nie otrzymałem jeszcze bonusu za domenę główną. Ktoś wie dlaczego?
Pełen bonus otrzymują serwisy wyświetlające 10 linków systemowych których lokalizacje są zapełnione - przy niższych parametrach następuje proporcjonalne zredukowanie bonusu.

Może nie masz przydzielonych linków jeszcze na stronie.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności