Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Jak to w systemach stałych na stałe.

W innych systemach stałych jest tak samo w rotacyjnych np. gotlink na 36h.

ok, dzieki, myslalem ze stale to znaczy stale na miesiąc na przyklad, to w porownaniu do 36h jest jak najbardziej stale:)

a winnych rotacyjnych jest tez cos w okolicach 24-48h ?

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące szybkości przydzielania linków,

ustawiłem sobie w piątek 100 linków na dzień, dzisiaj sprawdzam i przydzielonych jest 40... rozbuja się to czy coś jest nie tak?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami sm sie 'przycina', mozliwe rowniez ze zabraklo miejsca w kategorii - maska, mozliwe ze przydzielilo ale strona wyleciala wiec zdjelo itd

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadł mi do gustu ten swl. Podobny system do gotlinka tylko nie przydziela mi pkt [za każda strone tylko 300], linki nie są dodawane do systemu nadal 0... Może to tylko przejściowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny system do gotlinka

ten sam autor.

nie przydziela mi pkt [za każda strone tylko 300]

odp: 2) Naliczanie punktów i przydzielanie linków rozpoczyna się po zlokalizowaniu podstron serwisu - minimum 24h od aktywowania domeny w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę że to ten sam autor bo czytałem temat. Co nie znaczy że system miałby wyglądać tak samo ; - ) Pytam bo w gotlink nalicza mi od razu pkt.

Ps. dzięki, za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam cienko przydziela te linki, mam ustawione na 100dziennie, zaznaczone że do innych kategorii też może dodawać i przez dwa dni 1den link, linki z głównych i podstron.

Drugi np. od pięciu dni zero linków też ustawiony na 100dziennie, możliwość w innych kategoriach tylko ten na głównych jedynie miał być (to to jeszcze rozumie może brak miejscówek na głównych), punktów oczywiście na przydzielenie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podsumujmy różne czynniki które wpływają na szybkość przyrostu lokalizacji:

1) niska ilość wolnych lokalizacji w wybranej kategorii tematycznej (statystyki)

2) ustawienie przyrostu na TG (tylko główne) - lokalizacje możliwe do zdobycia tylko w przypadku wycofania przez innego użytkownika linku z takiej strony ponieważ lokalizacje są przydzielane zaczynając od strony głównej...

3) przyczyny systemowe np. blokady przydzielania linków na subdomenach w ramach tej samej domeny lub z powodów ilościowych linków - 500.000 linków x ilość dziennego przyrostu itp, to wszystko może powodować spowolnienia w przyroście dziennym (delikatnie sugerujemy stosować przyrosty np. 3 dniowe)

4) maski - rozumiem może komuś się nie podobać grafika stron robiona w dodatku na większej ilości subdomen - ok, nie zważam na parametry strony że ma bl, site itd i daje na tą domenę maske. Dawanie masek na wszystkie serwisy regionalne jest już dużo mniej zrozumiałe, ale co można powiedzieć jeśli ktoś daje dla *.pl?

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia 15 października strony z PR będą punktowane w następujący sposób:

PR=1 - 3000pkt (do tej pory 2000)

PR=2 - 6000pkt (do tej pory 3000)

PR=3 - 9000pkt (do tej pory 4500)

PR=4 - 12000pkt (do tej pory 6000)

PR=5 - 15000pkt (do tej pory 8000)

Automatycznie wzrośnie koszt lokalizacji dla linków zamieszczanych na stronach głównych.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im mniejsza ilość linków tym wyższy koszt linku który również rośnie wraz ze wzrostem PageRank strony głównej.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności