Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

uwzględnienie linków wychodzących oraz bl dla tego bonusu spowodowało jego obniżenie (podwojenie w stosunku do pierwotnego poziomu?). A więc pod tym kątem sytuacja za 24h powinna być już ustabilizowana.
Czyli z niejako z opóźnieniem uwzględniliście te BL i wychodzące, a na początku był bonus jak bym miał maksymalne parametry? Dobrze to rozumiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdź to na przykładzie strony o ID 160361 - serwis zadeklarował wyświetlanie 5 linków systemowych, system zlokalizował 60 podstron i przydzielił im linki - bonus: 5x60=3000pkt - czyli zgodnie z założeniami. Natomiast dla serwisów podlegających pod dodtkowe bonusy i redukcje wartość bonusu będzie się różnić na +/-

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdź to na przykładzie strony o ID 160361 - serwis zadeklarował wyświetlanie 5 linków systemowych, system zlokalizował 60 podstron i przydzielił im linki - bonus: 5x60=3000pkt - czyli zgodnie z założeniami. Natomiast dla serwisów podlegających pod dodtkowe bonusy i redukcje wartość bonusu będzie się różnić na +/-
Wszystko już jasne :) dzięki za wyjaśnienia. Bałem się że znowu wprowadziliście jakąś zmianę, którą przeoczyłem i stąd takie wahania ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy za kłopot, w tym przypadku powinniśmy bardziej zadbać o naszych użytkowników... :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Po uaktualnieniu punktacji za bonus dla domeny głównej, od północy trwa naliczanie zaktualizowanych poziomów dla dwóch kolejnych bonusów - Bonus Site oraz Staż.

Bonus za staż - jego wartość wzrośnie o 100%

Bonus Site - punktacja w stosunku do obecnego poziomu powinna wzrosnąć o 233%

Aktualizacja bonusów wynika z faktu obniżenia liczby linków systemowych z maksymalnych 15 do 5 oraz liczby gwarantowanych linków w ramach jednego serwisu z 500 do 300.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mi w stanie ktoś zdradzić jakie serwisy najbardziej opłaca się tworzyć pod seomatik?

Zakładając, że będą to domeny z PR0:

- lepiej 100, 1000 czy 10000 podstron? Optymalnie z tego co czytałem 100-1000 - jaka jest różnica punktów w przypadku site 100, a jaka przy site 1000 zakładając, że pozostałe czynniki będą takie same (BL itd).

- BL - minimum 100. Czy BL=100 oraz BL=1000 to taka sama ilość punktów?

- tematyka - i dopasowanie do kategorii - ma wpływ na ilość punktów?

- wygląd serwisu - jw

- ułożenie linków - jest diametralna różnica między linkami w stopce (końcówka kodu), w środku oraz w TOPie?

https://www.trophystation.pl/ - trofea playstation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Co jeszcze możemy zrobić dla Waszych linków?

dodac export nowych linkow do pingowania, bo wiadomo ze lokalizacje sie wymieniaja

@sleaquit, wdrożyliśmy parę dni po propozycji - sprawdzałeś działanie?

97538245.jpg

:)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwililo mnie ze nie poinformowaliscie o tym oficjalnie

ale zauwazylem i dziala jak nalezy

wiec korzystajac z okazji - wielkie dzieki :)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dało by radę dorobić w API zwracanie wszystkich parametrów stron analogicznie jak w gotlinku?

Z tego co zauważyłem to brakuje parametrów:

-bonus za domenę główną

-bonus site

-wartość site domeny

-kategoria strony

API mogło by też zwracać flagę, 0/1 czy dana domena według systemu jest główna, bo dla świeżych domen mija trochę czasu zanim zostanie przyznany bonus za domenę główną (w gotlinku na podstawie bonusu sprawdzam czy jest główna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przetestować - dodaliśmy te parametry poza sugerowaną flagą...

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lutego ulegnie zmianie czas od którego dana strona będzie podlegała pod redukcje punktacji w przypadku niskiego poziomu BL - zostanie on obniżony ze 100 do 50 dni.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rejestracji dostałem punkty testowe, pierwszy raz używam jakiegoś SWL, dodałem linki w zakładce "linki" ustawiłem gdzie mają być dodawane, czy pogrubione itd. i zapisałem, czy to wystarczy, żeby system "ruszył" ? Czy mam czekać na jakąś aktywację. Czy po prostu po jakimś czasie linki zaczną się dodawać, jeżeli tak to po jakim?

Auto Giełda Podlaska -

https://auto-podlasie.pl

Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności