Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tylko dlaczego jak dodałem stronę z site=2 dostałem +2pkt

A jak dodałem stronę z site 5,800 to +0pkt

Coś jest chyba nie tak, minął dłuższy czas i nadal nie dostałem punktów za site.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punktacja za site jest punktacją bonusową (zależną od liczby przydzielonych linków) - podstawowe wynagrodzenie za serwis zależne jest od liczby przydzielonych linków do Twojej strony.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może jest banalne ale nie mogę tego znaleźć :) Czy za to że dodam stronę do waszego serwisu, będę dostawał punkty jakieś systematycznie? Jeżeli tak to na jakiej zasadzie to się odbywa, dostaje punkty za linki z waszego serwisu na swojej stronie, za nowe podstrony, nowe back linki? Czy punkty dostanę jedynie raz po zaakceptowaniu strony, zliczeniu za BL, site, PR i to byłoby na tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby na ich stronie, ale chyba doczytywałem do bonus site i nie czytałem dalej, bo myślałem że nic tam nie ma, ale już teraz wiem. Czy do seomatika mogę założyć stronę na darmowym hostingu np. cba.pl ? Z tego co wyczytałem darmowe domeny nie są tylko przyjmowane, rozumiem że jeżeli wykupię jakąś płatną to wszystko będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz wywojować z tą jedną domeną :P ?

Jeśli chcesz sobie podlinkować strony to mniej pieniędzy/czasu i pracy stracisz wynajmując punkty od kogoś.

Chciałbym podlinkować wpisy w katalogach i preclach, rozumiem że przy 1 domenie nie wystarczy mi tych punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z domeny z site 5,5tys sematik dało mi bonus za 600 podstron po dłuższym czasie. Zliczy mi kiedyś wszystkie podstrony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie chodzi o zliczenie podstron lecz naliczenie punktów. Bonus Site wynosi w tym momencie 662 punkty i jest wyliczony na podstawie poziomu site 5790 oraz liczby przydzielonych linków 87. Biorąc pod uwagę fakt że pozostałe parametry w tym momencie nie mają wpływu na owe punkty to mogę stwierdzić że przy wzroście liczby przydzielonych linków gwarantowanych z 87 do 300 spowoduje to automatycznie wzrost punktacji do 1620 punktów (max BS wynosi 3000pkt przy poziomie site równym 10000).

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany które rozpoczęły obowiązywać:

- uległ zmianie czas od którego dana strona będzie podlegała pod redukcje punktacji w przypadku niskiego poziomu BL - czas obniżony ze 100 do 50 dni.

Uwaga!

Od 1 kwietnia punktacja stron ulegnie zmianie w zależności od ilości linków wychodzących - przy założeniu że strona wyświetla 5 linków systemowych to liczba dodatkowych linków wychodzących:

• do 4: +30% punktów

• od 5 do 9: 0% punktów

• od 10: -70% punktów (obecnie -50%)

Liczba serwisów u których nastąpi podwyższenie redukcji wynosi na dzień dzisiejszy 8% systemu - w przypadku domen dodanych do systemu przed 2011 rokiem a podlegających w tym zakresie pod redukcje punktów przewidujemy rekompensatę po wcześniejszym kontakcie poprzez formularz kontaktowy systemu w okresie ok 1 kwietnia.

Harmonogram zaplanowanych zmian:

- 1 marca - domeny o BL niższym niż 200 (obecnie 100), podlegają cięciu punktów - za każdy bl poniżej 200 (obecnie 100), cięcie 0,3% (obecnie 0,5%) - redukcja tylko dla stron będących w systemie minimum 50 dni

- 1 kwietnia - punktacja dla stron w zależności od liczby linków wychodzących:

• do 4: +30% punktów

• od 5 do 9: 0% punktów

• od 10: -70% punktów (obecnie -50%)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii nie ma żadnych wątpliwości - lecz ze względu iż jest to stały system to wszelkie zmiany muszą zachodzić stopniowo a z drugiej strony dla dobra użytkowników kupujących punkty nie możemy wybiegać zbyt daleko w przód... aby nie generować kosztów których większość ponoszą kupujący.

Ze względu na fakt iż bazujemy na parametrach które możemy zmierzyć a nie naszych widzimisiach, skupiamy się w przypadku redukcji punktacji na liczbie linków wychodzących jak również poziomie BL serwisów. Kryteria w systemie zakładają 70% redukcję punktacji w przypadku gdy liczba obcych linków wychodzących przekracza 9 jak również redukcję do 60% w przypadku BL niższego od 200.

Jeśli systemy konkurencyjne zdecydują się w przyszłości ustanowić wyższe kryteria - my również nie pozostaniemy na to obojętni. Jesteśmy przekonani że prędzej czy później to nastąpi gdyż niemożliwy jest do utrzymania olbrzymi koszt moderacji, przerzucany na użytkowników.

Warto zauważyć że od miesiąca obłożenie systemu SeoMatik.pl linkami jest na maksymalnym poziomie i chwilowo brakuje wolnych lokalizacji mimo blisko 100.000 aktywnych serwisów. Wprowadzane zmiany powinny doprowadzić z jednej strony do równowagi pomiędzy bonusami/redukcjami a z drugiej strony do dalszego podniesienia wartości stron w systemie.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności