Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne pytania :).

Czytają regulamin coś źle zrozumiałem

Regulamin serwisu

10. System co do zasady akceptuje strony o minimum site=15 a maksymalna ilość subdomen to 10, wyjątkiem są darmowe domeny np tk, które nie są przyjmowane.

Seomatik mówi że maksymalnie mogę wrzucić 10 subdomen do sytemu - rozumiem. Ale mając 10 subdomen, nie mogę wrzucić domeny głównej :/. Dlaczego tak jest ?, regulamin nic o tym nie mówi.

2 Pytanie

Jakie są sposoby na przyznawanie linków w seomatiku ?. Czy jest to zależne od pageranku, linków, stażu ?. Jakby admin mógł się wypowiedzieć byłbym bardzo wdzięczny. Wszystko to sprawi, że łatwiej będzie mi generować pkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kede, znam opcje. U nas troszeczkę sprawa wygląda inaczej ze względu na bardzo wysokie obłożenie stron systemowych linkami więc wprowadzenie takich opcji przy obecnym sposobie działania systemu nie dałoby wiele ze względu na fakt braku wolnych miejsc, jakichkolwiek miejsc... a tym bardziej tych o lepszych parametrach. Nie wykluczone że w przyszłości coś da się z tym zrobić lecz najpierw jeszcze troszeczkę podciągniemy ogólne kryteria przyjmowanych stron oraz urealnimy koszt linków na stronach głównych tak aby zwiększyć ich dostępność.

ReTop, każdemu z braci przyjmiemy a w szczególności żonie gdyż limit tyczy się konta.

Zarobek, system zlicza w następujący sposób:

domena.pl +10 subdomen

www.domena.pl +9 subdomen

Natomiast odpowiadając na drugie pytanie łatwiej będzie napisać co utrudnia generowanie punktów użytkownikowi. A więc subdomeny - z dwóch powodów:

- blokady przydzielania lokalizacji jedna po drugiej z tej samej domeny

- zbyt wiele subdomen powoduje że dość szybko kończą w maskach userów

Im bardziej wyeliminujesz ten czynnik tym generowanie puntów będzie szybsze.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PW z kolegą Zarobek koniecznie muszę doprecyzować jedną rzecz a mianowicie podane sposoby liczenia są prawidłowe lecz pierwszy z nich jest możliwy lecz trudny do uzyskania ze względu na fakt iż w przypadku gdy domena.pl posiada subdomeny traktowana jest w systemie jako www.domena.pl dlatego w takiej sytuacji możliwe jest posiadanie tylko 9 subdomen.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kede, jak się cofniesz kilkadziesiąt podstron wstecz to znajdziesz już jedną dyskusję na temat "śmieciowych" - w skrócie dotyczyła że moje to "piękne" lecz innych już nie :)

Aby nie być gołosłownym ID Twojej strony 213231: średni poziom BL na podstronę 0,037. Co uzyskują linki na 99,99% podstron poza ładną grafiką? Oczywiście możesz być tym który powie teraz ...najpierw sam coś dam a dopiero później będę oczekiwał... a inni może wezmą z Ciebie przykład i każdy będzie zadowolony :D

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym wyjaśnić kwestię dodawania stron w domenach .tk Niby w regulaminie istnieje wyraźny zapis - domeny darmowe nie są przyjmowane (w tym .tk) jednak jako użytkownik Seomatika zauważyłem, że kilka wykupionych przeze mnie linków jest na stronach w domenie .tk Więc jak to w końcu jest? Można dodawać .tk czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 15 grudnia system nie przyjmuje stron na darmowych domenach np. tk - celem tego kroku nie był czynnik jakościowy serwisów lecz stosunkowo duża ich rotacja w systemie co wpływa na niską żywotność stałych linków na tych domenach...

Mimo że takie domeny podlegają pod wszystkie kryteria które obowiązują pozostałe rodzaje domen możesz zablokować przydzielanie lokalizacji na tego typu domenach używając masek:

https://www.seomatik.pl/news/read/8-maski-pomijania-domen/

Nie mniej jednak sugerowanie się innymi czynnikami a niżeli parametry stron uważam za błąd :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kede, jak się cofniesz kilkadziesiąt podstron wstecz to znajdziesz już jedną dyskusję na temat "śmieciowych" - w skrócie dotyczyła że moje to "piękne" lecz innych już nie :)

Aby nie być gołosłownym ID Twojej strony 213231: średni poziom BL na podstronę 0,037. Co uzyskują linki na 99,99% podstron poza ładną grafiką? Oczywiście możesz być tym który powie teraz ...najpierw sam coś dam a dopiero później będę oczekiwał... a inni może wezmą z Ciebie przykład i każdy będzie zadowolony :)

Sprytnie wybrał Pan akurat stronę o ID: 213231

Pomimo że mam również jeszcze stronę o ID: 225190

Szkoda mi innych stron tych mocniejszych, unikalnych na seomatika i na każdy inny swl.

Nadal twierdzę że seomatik to najlepszy swl pomimo marnych linków (może kiedyś zostaną wprowadzone również ustawiające link na mocnych stronach kosztem większej ilości punktów, bo pewnie są takie w tym systemie chodź jeszcze nie trafiłem).

Pozdrawiam

edit. Dobry biznes był z .tk szkoda że nie trafiłem do systemu nieco wcześniej.

Dołączenie 100 domen tk do seomatika- 300 000 punktów ;) Chyba że dla domen .tk był inny algorytm ;) Pozdrawiam

Edytowane przez Kede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domeny .tk od dawna nie otrzymywały bonusu za domenę główną, zarówno w seomatiku jak i w gotlinku

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy nie zawsze ma najtrudniej, przynajmniej nie pod każdym względem... Pierwsi którzy wchodzili w nasze systemy są pod wieloma względami "ustawieni" - "dorobieni" i z długą zaufaną listą klientów - jakby nie patrzeć jest to nagroda za podjęcie ryzyka i obdarzenie zaufaniem systemu który startuje... i podobnie jest z tymi "wyjątkowymi" rzeczami jak "tk" - zanim podjęte zostaną jakieś odgórne decyzje wiele można zdziałać :P

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany które rozpoczęły obowiązywać:

- domeny o BL niższym niż 200, podlegają cięciu punktów - za każdy bl poniżej 200, cięcie 0,3%

Harmonogram zaplanowanych zmian:

- 1 kwietnia - punktacja dla stron w zależności od liczby linków wychodzących:

• do 4: +30% punktów

• od 5 do 9: 0% punktów

• od 10: -70% punktów (obecnie -50%)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że parametr BL uwzględniany jest dopiero po 50 dniach od dodania serwisu do systemu - czyli ewentualna redukcja nastąpi pod koniec miesiąca więc jest sporo czasu na zdobycie większej ilości bl.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności