Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Strona została przyjęta do systemu zgodnie z ustalonymi kryteriami > Twojemu linkowi została przydzielona na niej lokalizacja > owa strona została wyindeksowana > właściciel robi 301 na nową domenę > następuję sprawdzenie zasobów systemowych > strony nie spełniające kryteriów są usuwane > linki wycofywane > ponownie przydzielane.

Sprawdzenie strony następuję automatycznie lub poprzez zgłoszenie np. Twoje - dopóki to nie nastąpi to system nie wie o obecnym statusie strony.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owa strona jest zaindeksowana nowa nie jest. zresztą nie ważne . Ktoś po prostu nie będzie przedłużał domen i robi sobie przekierowanie to normalne, ale skoro ma ich XX czy XXX sztuk jakiś czas ma darmowe pkt bez prezentacji linków.

zresztą za chwilę może cofnąć przekierowanie.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady przekierowanie wykryte automatycznie kończy się deaktywacją a zgłoszone przez innego usera banem.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banem domeny czy konta w seomatik?

Wrcam do tematu bo pomimo usunięcia lokalizacji przekierowanych nadal nowe dostaje rownież w przekierowanych. WIęc pewnie ban na konto był by wygodniejszy niż banowanie pojedynczych regionalek. Tylko te strony należą dojakiegoś mega handlarza, i wątpie aby dostał mu sie ban.

Edytowane przez mikeusz

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie strony następuję automatycznie lub poprzez zgłoszenie np. Twoje - dopóki to nie nastąpi to system nie wie o obecnym statusie strony.

nie raz widzialem strony w systemie na ktorych nie bylo mojego linka - ale sadzilem ze system to wylapie... dzisiaj przypadkiem znalazlem przez yahoo link ktory z seomatiku zdjalem jakies 2-3 miesiace temu a do tej pory wyswietla sie na stronie podpietej pod seomatika - poza cachowaniem strony nie widze innego wyjscia na jego istnienie a brak mojego linka na innych identycznych stronach potwierdza ta teorie

pasowalo by wiec aby system wylapywal rowniez istnienie linka na stronie, nie mowie calkowicie, ale wyrywkowo

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już nie jest podpięta ta strona więc nawet nie ma jak go zdjąć :)

Co do braku linków warto wziąć pod uwagę:

1) lokalizacja przy linku pojawia się natychmiast lecz nie jest równoznaczna z dostarczeniem linka do danej strony

2) nierzadko dziennie wysyłaliśmy 500.000 linków gwarantowanych a więc czas wysyłki może przekraczać 5h

3) mogą wystąpić problemy z dostarczeniem linka do strony z powodów awarii hostingów

Dlatego:

1) dopiero co zdobytych lokalizacji nie sprawdzajmy (do 5h) - praktycznie 100% takich zgłoszeń się nie potwierdza.

2) weźmy pod uwagę możliwość wystąpienia problemów technicznych (do 72h - w tym czasie trwają inne procedury od dezaktywacji po wycofywanie linków)

3) jeśli widzimy że link został przydzielony ponad 3 dni temu a nie odnajdujemy go na stronie, warto przesłać zgłoszenie - sprawdzamy różne możliwości i eliminujemy stronę na której bezwzględnie widać że nie wyświetla linków - w przypadku problemów technicznych dajemy czas na usunięcie problemu.

Co do automatycznego mechanizmu sprawdzania to takowy jest i niejedna tu osoba miała nieprzyjemność się o tym przekonać. Zdarzają się świadome przypadki nie wyświetlania linków ale w stosunku do całych zasobów jest to bardzo znikoma liczba którą cyklicznie eliminujemy.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przypadkiem znalazlem przez yahoo link ktory z seomatiku zdjalem jakies 2-3 miesiace temu a do tej pory wyswietla sie na stronie podpietej pod seomatika - poza cachowaniem strony nie widze innego wyjscia na jego istnienie a brak mojego linka na innych identycznych stronach potwierdza ta teorie

pasowalo by wiec aby system wylapywal rowniez istnienie linka na stronie, nie mowie calkowicie, ale wyrywkowo

Strona, na której znajduje się Twój link prawdopodobnie nie jest podpięta już pod seomatika. W przypadku gdy strona jest deaktywowana (pad serwera lub ban w G.) seomatik nie sprząta po sobie a skrypt dalej wyświetla linki które ma zapisane w pliku :)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opoznienie zauwazylem juz dawno dawno temu, i traktuje je jako normalna rzecz, ale tutaj mowa o linkach zamieszczonych kilka miesiecy wstecz.

z drugiej strony nie sprawdalem np po miesiacu czy dana lokalizacja wciaz istnieje wiec moze faktycznie bylo tak ze po jakims czasie sytem wylapal taka strone.

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia dzisiejszego statystyki systemu SeoMatik.pl zostały wzbogacone o kolejne elementy:

- Top10 użytkowników - liczba punktów podstawowych

- Top10 użytkowników - liczba punktów za domeny główne

- Top10 użytkowników - liczba punktów za poziom site

- Top10 użytkowników - liczba punktów za staż

- Top10 użytkowników - liczba domen

68962199.jpg

https://www.seomatik.pl/stats/

Wyszliśmy naprzeciw pytaniom i prośbom o publikowanie rankingów punktowych które stanowią ciekawy element motywacyjny i rywalizacyjny pomiędzy największymi użytkownikami.

Jak widać, jeden z użytkowników jest już przygotowany na extra bonus za domeny główne którego pierwsze zwiększenie nastąpi już za 3 dni :)

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jaki czas są aktualizowane te staty ?

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przypadkiem znalazlem przez yahoo link ktory z seomatiku zdjalem jakies 2-3 miesiace temu a do tej pory wyswietla sie na stronie podpietej pod seomatika - poza cachowaniem strony nie widze innego wyjscia na jego istnienie a brak mojego linka na innych identycznych stronach potwierdza ta teorie

pasowalo by wiec aby system wylapywal rowniez istnienie linka na stronie, nie mowie calkowicie, ale wyrywkowo

Strona, na której znajduje się Twój link prawdopodobnie nie jest podpięta już pod seomatika. W przypadku gdy strona jest deaktywowana (pad serwera lub ban w G.) seomatik nie sprząta po sobie a skrypt dalej wyświetla linki które ma zapisane w pliku :)

Od 2 m-cy dymnko systemu ... jestem po testach i zbeby byc ... to daj wiecej i wiecej a w zamian syfiaste linki

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy/informacji...

Zaczynam dopiero z Seomatik-iem i nie wiem jak sobie poradzić

Mam 2 serwisy na różnych serwerach, pierwszy w linuxpl.com a drugi w iSwift.eu. Obie strony sa wykonane w tej samej technologii, pierwsza została dodana do sytemu a druga nie. Przy próbie aktywacji mam komunikat - "Niepoprawna instalacja - brak skryptu na serwerze lub inna wersja skryptu od aktualnej"

Czy to jest kwestia serwera czy jakaś inna przyczyna? Będę wdzięczny za informację zwrotną.

pzdr

Nafri

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Laki, jakie wkładasz takie otrzymujesz, nie oszukujmy się.

@Hubert, kilka razy na godzinę.

@nafri, masz ustawione przekierowanie z pliku systemowego na stronę główną - wpisz domena.pl/nazwaplikusystemowego.php

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można maksymalnie dostać za domenę główną? Bo nie wiem czy się mam cieszyć, czy to jakiś błąd - a nie ukrywając zmian z bonusami/cięciami już nie śledzę. Ogólnie mam przy części serwisów taki bonus: G: +12862

A w regulaminie chyba jest, że za główna jest maksymalnie 3000pkt, chyba, że to jakoś inne bonusy wpływają na ten i tak to się skumulowało. Fajnie by było gdyby to było opisane... a w razie błędu systemu nie odliczane :D

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaq, w przypadku serwisów dodanych przed wdrażaniem zmian liczby linków gwarantowanych w domenie dochodzi właśnie do takich sytuacji. Jak wiecie staramy się aby podnoszone kryteria systemowe nie wpływały negatywnie na strony dodane do systemu przed wprowadzanymi zmianami. I tutaj mamy właśnie taką sytuację a wynika ona z takiego liczenia:

- bonus za domenę główną wynosi 3500 punktów dla 100 linków gwarantowanych

to:

- jeśli ktoś posiada serwis z 300 miejscami pod linki gwarantowane to wtedy 3500x3 i to powoduje zwiększenie wszystkich bonusów na stronie do czasu gdy takie linki gwarantowane będą przydzielone do strony - w dłuższym terminie oczywiście się wykruszą a wtedy bonusy ustabilizują się na standardowych poziomach przewidzianych dla nowo dodawanych serwisów :D

Oczywiście standardowy poziom bonusu dla domeny głównej wynosi 3000 punktów, a w wyniku akcji "Stawiam tylko wartościowe serwisy na DG" okresowo jest zwiększany do 6000 punktów zgodnie z: https://www.seomatik.pl/forum/topic/1197-st...na-dg/#post1288

Oczywiście bonusy również się kumulują np. bonus za niską liczbę linków wychodzących może każdy rodzaj punktacji zwiększyć o kolejne 25%.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności