Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę znaleźć odp. na moje pytanie, mianowicie:

Dostałem za domenę 5000 pkt. i je wykorzystałem na 100 linków. I teraz tak, po jakimś czasie dostanę kolejne pkt, które będę mógł dalej inwestować? czy po prostu wydaję te, które otrzymałem i po zakończeniu kampanii linki do moich stron zostaną na stałe?

Zastanawiam się, bo liczba pkt. mi się waha..

A!.. Zakładka serwisy, są tam linki w procentach. Co to oznacza? i czy moje serwisy są automatycznie w jakimś stopniu linkowane?

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka serwisy, są tam linki w procentach. Co to oznacza? i czy moje serwisy są automatycznie w jakimś stopniu linkowane?
Procenty oznaczają stopień obłożenia danej domeny linkami systemowymi.

Tak, zgodnie z tym co możesz przeczytać pod listą serwisów dla Twojego konta autolinkowanie jest włączone.

Dostałem za domenę 5000 pkt. i je wykorzystałem na 100 linków
Żeby to lepiej zrozumieć napisze w tej formie: Dostajesz za domenę 5000pkt i je wykorzystujesz na 100 linków.

Linki gwarantowane wraz z linkami bonusowymi zostają tak długo jak długo będzie przeznaczał na to punkty uzyskane za dodaną domenę (lub kupione). Kolejne punkty otrzymujesz np. za staż - 5pkt za każdy kolejny dzień. Możesz również otrzymać ich więcej przy wzroście poziomu site serwisu jak również PageRank.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez loginu nic nie mogę potwierdzić - a faktycznie dzisiaj jest jakiś wybuch situ w statystykach... Najlepiej wejdź w zakładkę "Twoje konto" i sprawdź wykresy salda punktów - jeśli nie ma na nich wzrostu to faktycznie wzrost punktów wynika tylko z przeliczenia Bonusu Stażowego który powinien być stosunkowo stabilny ;)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może kiedyś subdomen w zasobach systemu nie będzie w ogóle lecz na dzień dzisiejszy limit w wysokości 3 wydaje się być odpowiednim poziomem biorąc pod uwagę fakt iż przy przyjmowaniu stron obowiązują bardzo wysokie kryteria co do ich parametrów w porównaniu do konkurencyjnych systemów :)

P.s.

W dniu dzisiejszym, do każdego linku gwarantowanego przydzielanych jest już średnio ponad 50 zaindeksowanych linków bonusowych (jest to rekordowa ilość)...

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z informacją zamieszoną w systemie:

Dodano: 27-10-2011 20:04

Autor: SMA

Średni czas deaktywacji zbanowanego serwisu wynosi dokładnie 5 dni. 48h trwa rozliczenie linków i punktów z tego typu stron. Co do zasady nie ma sensu ręcznego monitorowania pod tym kątem przydzielonych lokalizacji poza sytuacja że w/w okresy wydają się być zbyt długie... Częstsze monitorowanie zasobów mogłoby niepotrzebnie zwracać uwagę Google na systematyczne zapytania które nie są rzeczą naturalną. Liczba lokalizacji na zbanowanych domenach przy w/w częstotliwościach ich wykrywania dla całego systemu wynosi 0,2% (oczywiście 1-2 razy do roku wartość ta wzrasta co związane jest z masowym czyszczeniem indeksu przez Google z którym właśnie mamy do czynienie w tym miesiącu).

Więc właściwie czy fala obejmie 0,1% czy 10% zasobów systemu cały proces będzie trwał tyle samo - w obydwu przypadkach jak się akurat trafi na tego typu lokalizacje w danym tygodniu to ile by ich nie było to będzie można podnosić tego typu argumenty - ale to nic nie daje bo procedury są zawsze takie same a przy tak dużych zasobach monitorowanie ich co 60 minut jest niemożliwe.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności