Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj do następnej aktualizacji indeksu i wtedy wrzuć screen ile jest linków.
Poczekasz i wrzucisz, adres znasz - ja na dzień dzisiejszy wiem że ta domena tylu BL nie ma, nie miała i mieć nie będzie co świadczy tylko o dublowaniu wyników przez MS - ale Ty musisz się dopiero o tym przekonać, więc mam nadzieje że dasz nam o tym znać.

ManiaQ, dla mnie możesz uważać co chcesz - każdy wie jakie są kryteria i może sobie porównać. A jak robisz syf do swojego gniazda to Twój problem, za to nikt Cię tu niestety nie wynagrodzi no ale skoro Ci się opłaca to proszę bardzo.

Remiss, masz problem z wyrażaniem własnych poglądów? :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Zmianie uległ fragment pkt 10 regulaminu systemu przybierając formę:

Domeny o BL niższym niż 1000, podlegają cięciu punktów - za każdy bl poniżej 1000 (było 500), cięcie 0,025% - cięcie tylko dla stron będących w systemie minimum 40 dni.

Lista kategorii o największym zapotrzebowaniu na wolne lokalizacje:

81135906.jpg

Należy zauważyć że generowany popyt pokrywający całe zasoby powyższych kategorii występuje mimo 300% wzrostu cen co w znaczny sposób podniosło opłacalność tworzenia wartościowych serwisów :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Zmianie uległ fragment pkt 10 regulaminu systemu przybierając formę:

Domeny o BL niższym niż 1000, podlegają cięciu punktów - za każdy bl poniżej 1000 (było 500), cięcie 0,025% - cięcie tylko dla stron będących w systemie minimum 40 dni.

A można się dowiedzieć z jakiej strony pobieracie informacje o ilości BL?

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronę wcześniej jest wszystko napisane

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) w jawnej postaci ograniczeń nie ma, ale są cięcia za dużą liczbę wychodzących

2) tak, są traktowane jak domeny główne

w obu przypadkach odsyłam do regulaminu i pomocy po więcej info

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi BL ? mam 1 stronę dodaną do systemu i jednocześnie ją linkuję. Do linkowania została dodana 2011-10-15

11:21:24 i w tej chwili ma dodane 1060linków, a tymczasem w zakładce serwisy mam coś takiego: B: 61 (przy dodaniu strony do systemu była nieznacznie mniejsza liczba). Czy to świadczy o jakości systemu czy faktycznie sprawdzanie ilości BL jest do bani ?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz problem ze zrozumieniem podstaw wiec najlepiej będzie jak te BL sprawdzisz sobie w jakimś innym źródle jego zliczania, zamiast seomozie, np w majesticseo. Czy ta roznica wyniku zmienia diametralnie opinie o systemie odpowiedz sobie sam dzieki czemu moze zrozumiesz czym jest monitoring zewnetrzynych danych a czym dzialanie systemu.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności