Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

neon, chyba Ty masz jakiś problem. Mówię o domenie, na której wyświetlam linki z seomatika i jednocześnie linkuję ją seomatikiem . Jak wiemy każdy BL poniżej jakiejś liczby to odejmowane punkty.

Podsumowując chodzi mi o to, że pomimo linkowania domeny od 15 października i zdobycia 1000linków system zlicza mi na tej domenie tylko 60BL przez co dostaję mniej punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest możliwość dodania "www" przed moimi serwisami? BL są źle przez to zliczane. Linkowałem stronę dobrze i we wszystkich narzędziach mam dobry wynik, a tu niby 0-2?

Chyba, że ktoś z Seomatika zaręczy mi, że jak usunę serwisy, to dodam je ponownie z "www" bez czekania? (niestety ich kontakt i forum nie odpowiada)

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 grudnia

Obowiązujący limit subdomen to: 6

- 3, od 15 stycznia

Dla każdego linku gwarantowanego system przydziela dodatkowo średnio 89 zaindeksowanych linków bonusowych.

Kategorie serwisów w których w dalszym ciągu brakuje wolnych miejsc pod linki użytkowników:

- Handel, Biznes, Ekonomia

- Internet, Komputery, GSM

- Nauka, Edukacja, Prawo, Praca

- Przyroda, Zwierzęta, Hobby

- Media, Polityka, Społeczeństwo

- Turystyka, Sport, Zdrowie

Wydaje się że ceny w ostatnim czasie osiągnęły stabilny poziom.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii nauka mam zapełnienie na poziomie kilku %, turystyka zgadzam się sto-kilkadziesiąt :) Co do cen - no cóż nie wiem jak u innych ale u mnie po obecnych cenach jest znacznie mniej chętnych niż gdy ceny były na poziomie 30% niższym co zmusza do obniżenia cen (przykład : aktualna cena = 400zł/500k - zysk dzienny 13,3zł, przy cenie 360zł/100k sprzedam ok 4-5 dni szybciej i już zarabiam 13,3*5=66,5. 66,5 będzie kosztem alternatywnym sprzedając za 400zl wiec defacto zarabiamy 333,5 cena spada do 66zł/100k) Jak jest u was ? Zalecam czasem proste ekonomiczne obliczenia bo często tylko nam się wydaje, że zarabiamy więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego często było powtarzane że zależy nam aby ceny były jak najatrakcyjniejsze dla kupujących - i kupujący będzie zadowolony że kupił tanio i sprzedawca że sprzedał szybko - ale w momencie gdy obłożenie systemu linkami w wielu kategoriach jest na maksymalnym poziomie, trudno mieć nadzieje że nie przełoży się to na ceny aż do uzyskania odpowiedniego poziomu równowagi... ;)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem dwóch rzeczy:

1. Dla czego raz mam bonus za domenę główną przykładowo 2000, a raz spada na 1000?

2. Jak dokładnie są liczone pkt.?

ile za 1BL?

ile za 1SITE?

Wiem o redukcjach, chodzi mi o dane bez nich.

A, i czasem obłożenie linków jest większe niż 100%, co w sumie mi nie przeszkadza, ale mam też serwisy, które są w systemie od miesięcy i jest zapotrzebowanie na te kategorie, mimo to mają powiedzmy 13% obłożenia.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) jest proporcjonalnie do obłożenia linkami

2) za BLki są conajwyżej cięcia - szczegóły w regulaminie

za site jest bonus ale niewiadomo jak jest liczony, wiadomo że im wyższy site tym wyższy bonus

odnośnie ostatniej uwagi, bywa i tak, musisz poznać trochę system i rozkminisz co robić żeby szybko łapało linki :)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) za BLki są conajwyżej cięcia - szczegóły w regulaminie

odnośnie ostatniej uwagi, bywa i tak, musisz poznać trochę system i rozkminisz co robić żeby szybko łapało linki :)

No tak, tną, ale ja mam ponad 2000 także omijam cięcia.

Odnośnie ostatniej uwagi, czego nie wiem? :> Może jakaś podpowiedź?

Praktycznie na każdy serwis, który dodałem nawet dziś, jest maksymalne zapotrzebowanie.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz na myśli: 472537 i 472536 - w ich przypadku przyczyną niskiego obłożenia jest to że liczba zaindeskowanych podstron wynosi tylko 4 i 8... co powoduje niski poziom obłożenia w stosunku do minimum jakie mogłoby zostać osiągnięte w przypadku ich wyższego situ (samo w sobie obłożenie tych domen wynosi 100%).

Serwis dodany dzisiaj 527289 po kilku dniach zapewne będzie w pełni obłożony linkami :)

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam :) Ile trzeba? ;)

Serwis dodany dzisiaj 527289 po kilku dniach zapewne będzie w pełni obłożony linkami smile.gif

Mam taką nadzieję ;) Sam jestem w szoku, że trzymałem w worku tak wartościowy serwis. Mimo to on również ma małe site, ale zamierzam je powiększyć, szkoda tylko że najwięcej dwukrotnie.

Aha! i pytanie za 100pkt. Jest jakiś sposób aby moje linki wyświetlały się tylko w serwisach powiedzmy z jakimś konkretnym PR?

Chciałbym unikać stron i spamów niszowych..

Edytowane przez k0l3c

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Site 20-30 będzie wystarczające aby móc przydzielić standardową liczbę linków gwarantowanych...

Zgadzam się, BL 2685 to już przyzwoity wynik przy obecnych kryteriach i jak widać jest osiągalny, PR=2 plus pozostałe bonusy powinny zebrać ładną liczbę punktów :)

Najszybszą metodą byłoby przydzielanie lokalizacji TG i wycofywanie tych o koszcie niższym od <1k - pozwoli to zbierać lokalizacje tylko te z PR>0.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym SEOMATIK sprawdza site? bo chyba nie w google za pomocą "site:www.domena.pl", ponieważ tam już mam nabite więcej niż 30, a nie mogę dodać ponieważ system twierdzi, że nie mam nawet 15 zaindeksowanych stron.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności