Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, jak już uzbierałem ok 40 zaindeksowanych to poszły obie domeny. Swoją drogą ciekawi mnie dla czego one już tyle uzbierały skoro odpaliłem je max 2 dni temu, a subdomena, którą puściłem z tydzień temu nie zaindeksowała nawet jednej strony? ale tu się w sumie nie pali, może google nie lubi subdomen :)

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lozik, nie wiem czy się dobrze zrozumiemy ale w rotacji premiując stronę na unikalnym IP zapewniamy do niej dostęp milionom różnych linków - w stałym systemie do takiej premiowanej strony miałoby dostęp tylko kilkadziesiąt linków...

@k0l3c, pamiętaj że domena główna posiadająca subdomeny, poziom site ma sprawdzany "z www".

Wesołych Świąt :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy istniała by możliwość wyłączenia dla niektórych linków przydzielania linków bonusowych i pozostawienia tylko gwarantowanych?

Wiem, że wymaga to pewnie większej ingerencji w zasadę działania systemu ale czasami myślę, że wolałbym dobrać sobie np tylko linki na głównych bez linków gwarantowanych.

Dodatkowy wprowadzenie np opcji możliwości wyboru, że interesują mnie tylko główne z PR minimum 1 zamiast ręcznego kasowania.

Takie małe świąteczne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy nie można by dodać do serwisu możliwości wyboru zakresu PR do których chcemy dodać linki? albo kosztu za jeden link?

Ps. Z tego co widzę w statystykach mało jest stron z PR=>2 ;(

PR2 279

PR3 79

PR=>4 tylko 18

Pewnie wszystkie już są oblegane..

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy istniała by możliwość wyłączenia dla niektórych linków przydzielania linków bonusowych i pozostawienia tylko gwarantowanych?
Proces ten jest w pełni zautomatyzowany i jego dodatkowy upgrade o Twój pomysł przy 700 milionach rozdzielonych linków, technicznie jest nie do wykonania.
Tak się zastanawiam, czy nie można by dodać do serwisu możliwości wyboru zakresu PR do których chcemy dodać linki?

Pewnie wszystkie już są oblegane..

Zgadza się, lokalizacje na stronach głównych (PR) są przydzielane w pierwsze kolejności więc zawsze są zajęte co nie daje możliwości proponowanego wyboru.
No! wczoraj OSE uwolnił swoje Krakeny ;)

Moje strony zyskały, tylko kiedy Seomatik zaktualizuje te dane? :>

Około 3 tygodni.

Za kilka dni zaczyna obowiązywać limit subdomen: 3

Dla przypomnienia SeoMatik.pl w ramach jednej domeny przydziela średnio tylko ok 100 różnych linków co odróżnia go od konkurencyjnych systemów w których Google może napotkać na tysiące różnych linków przez co może takie domeny traktować jako typowe spamiarskie farmy.

Wszelkie inne kryteria i bonusy dostępne pod adresem - https://www.seomatik.pl/regulations/

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego momentu w systemie SeoMatik.pl obowiązuje limit subdomen na poziomie: 3

Częstotliwość aktualizacji site: 3-5 razy w miesiącu :D

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Owe goldowanie to faktycznie dobre rozwiązanie dlatego konsekwentnie podążamy w tym kierunku. Jeszcze całkiem niedawno w ramach domeny było wyświetlanych nawet 1500 różnych linków - dzisiaj tylko ok 100.

Zejście do 50 na dzień dzisiejszy wymagałoby przyrostu nowych domen na poziomie minimum 100.000 sztuk bądź wycofania z systemu kilku milionów linków użytkowników - w obu przypadkach jak widać jest to mało prawdopodobne. Ciągły popyt nie pozostawia wolnych lokalizacji które można byłoby wykorzystać do głębszego goldowania a przyrost nowych serwisów nie nadąża za potrzebami linkujących osób.

Na dzień dzisiejszy brak wolnych miejsc w kategoriach:

- Handel, Biznes, Ekonomia

- Budownictwo, Dom i Ogród

- Kultura, Sztuka, Moda

- Motoryzacja, Transport

- Nauka, Edukacja, Prawo, Praca

- Turystyka, Sport, Zdrowie

- Strony Erotyczne

;)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto by jeszcze 3 m-ce temu pomyślał że w przypadku braku wolnych lokalizacji w systemie, dojdzie do takiej sytuacji że nawet kategoria for i katalogów stanie się deficytowa - a jednak i w niej odnotowaliśmy brak wolnych miejsc :P

Tak jak już zostało wspomniane w innym wątku, w celu złagodzenia działań Google, od dnia dzisiejszego uległy zmiany kryteria odnośnie wymaganego poziomu BL i zgodnie z regulaminem domeny o BL niższym niż 100 (było 1000), podlegają cięciu punktów - za każdy bl poniżej 100, cięcie 0,1% (obniżenie o 2/3).

Powyższa zmiana odbywa się kosztem bonusu dla domen głównych w związku z wdrożonym w ostatnich miesiącach limitem subdomen - wartość podstawowego bonusu dla domeny głównej wynosi 1000pkt (nadzwyczajny bonus dla domen głównych obowiązuje do listopada, obecnie jest to dodatkowe 2000pkt).

:(

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności