Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że tak, system jest dobry to i ludzie płacą, nie ma co dywagować o cenach, bo są bardzo atrakcyjne, a przede wszystkim zakup pkt w seomatiku to dobrze wydane pieniądze.

Jedyne co mnie boli to przesunięcie pkt do grupy trzymającej władze. ;)

Edytowane przez mikeusz

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zajadacz, problem jest taki, że mam dylemat, potrzebuję punktów na własny użytek, mam ponad 100k w Gotlinku, ale przydałoby mi się i tyle w Seomatiku. A dylemat taki, czy dodać więcej stron do Gotlinka, gdzie punkty miałbym od razu, nadwyżkę sprzedać a za te pieniądze kupić pkt w Seomatiku, czy samemu sobie wyprodukować w Seomatiku, no tylko właśnie trzeba poczekać. Obecnie w Seomatiku mam jedną stronę bez PR, która daje mi 2200 pkt (pkt +ST+SI) i nie wiem czy to wynik ok, czy da się więcej wycisnąć

Edytowane przez finansiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ty bierzesz ceny seomatika? ") 80 dych za 100k ktoś tyle płaci? Jak tak to nich się odezwie!
Do kalkulacji użyłem wyższej ceny aby nie być posądzonym o sztuczne zaniżanie kosztu pozyskiwanych linków - przy tej wartości przynajmniej link gwarantowany na podstronie wyszedł w całości tj. 1 grosz :)
Czy powie mi ktoś, ile trzeba domen + subdomen aby uzyskać 100k punktów? Zakładając, że domeny nie mają PR
Przy najgorszych parametrach serwisów z samego bonusu stażowego docelowo osiągniesz 100k mając 10 domen wraz z 3 subdomenami do każdej z nich - mając jako taki poziom situ (>1000) i niską liczbę linków wychodzących z bl >100, wystarczy już o połowę niższa liczba tych domen...

Generalnie zapraszam do regulaminu gdzie zawarty jest opis bonusów które głównie odpowiadają za punktacje serwisów - znając parametry swoich stron oraz ich jakość (potencjalną żywotność w google) można oszacować docelową punktację za dodawane domeny.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Od 15 marca, liczba podstron pod linki gwarantowane została obniżona z 30 do 25, co daje w domenie maksymalnie 125 różnych linków
Od 5 kwietnia, liczba podstron pod linki gwarantowane została obniżona z 25 do 20, co daje w domenie maksymalnie 100 różnych linków a przy obecnym poziomie Site zasobów SeoMatik.pl średnia liczba bonusowych zaindeksowanych linków dla linku gwarantowanego wynosi 95 sztuk (link gwarantowany powielany jest na co 20-ej podstronie, średnio 95 razy w danym serwisie na zaindeskowanych podstronach w Google).

Tym to sposobem zbliżamy się szybkimi krokami to docelowego poziomu zgoldowania systemu SeoMatik.pl jakim jest max liczba linków w domenie, 50. Obecna wielkość nie powinna spowodować przekroczenia cen 1zł/1k co będzie zapewniać ceny ponad 100 krotnie korzystniejsze od cen z konkurencyjnych źródeł pozyskiwania linków, np:

Takie są warunki. 0,37 i tak jest tanio :)
Zestawiając w tym przypadku dwa źródła z których zdobywamy 1 link na zaindeksowanej podstronie, koszt przedstawia się następująco:

Prolink.pl: 37 groszy za 1 link na podstronie

SeoMatik.pl: 1 grosz za 1 link na podstronie (gwarantowany) + 95 dodatkowych linków na podstronach (bonusowych) w ramach tej domeny.

Reasumując za 37 groszy uzyskamy zamiast 1 linku... średnio aż 3552 linków w systemie SeoMatik.pl :)

A ile ich uzyskasz ze swoich źródeł?

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie o kilka procent gdyż punktacja podstawowa jest śladową ilością punktów w stosunku do całej punktacji uzyskiwanej dla domeny. Spadek punktacji na kontach w o wiele większym stopniu będzie wynikał z ograniczania liczby lokalizacji dla danego linku a to oznacza już wtedy wpływ na całą uzyskiwaną punktację (stopień obłożenia).

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, po jakim czasie usuwane są linki ze stron w seomatiku? Usuwałem je przedwczoraj ale widzę że nadal się na niektórych spamach wyświetlają. Zmieniam schemat linkowania i wolałbym już ich nie mieć na tamtych stronach.

Strony www, sklepy internetowe, pozycjonowanie.

Agencja interaktywna Toruń -

https://e-infonet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofanie linku z lokalizacji aktywnej w systemie nastepuje natychmiast po wykonaniu takiej akcji. (Na PW mozesz podeslac jakis przykladu spamu)

@bioptak, jak tylko zakończymy analizę efektów dotychczasowych zmian - nie chcemy zbyt szybko goldować gdyż wiaże się to z szybkim przyrostem linków, ale do końca roku będą jeszcze 2 - powielanie linków systemowych na co 15 podstronie, następnie na co 10 podstronie... (2 m-ce temu na co 30 podstronie).

Obecnie link gwarantowany powielany jest na co 20-ej podstronie danej domeny a średnia liczba takich zaindeksowanych linków bonusowych do linku gwarantowanego wynosi średnio 118 sztuk.

119 zaindeksowanych linków w cenie 1-2 groszy :soczek:

Na dzień dzisiejszy system rozdziela 731 milionów linków na zaindeksowanych lokalizacjach.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie tego powielania linkow, bo nie wiem czy to dobrze rozumiem. Dodajemy serwis majacy site np. 15 000 - to system przydziela na ten serwis jedynie 100 roznych linkow (te ktore mamy w raporcie), natomiast na pozostalej ilosci zaindeksowanych stron losowo co 20 strone powtarza nasz link (tego juz nie mamy pokazanego w raporcie)?

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności