Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

seomator, schodzą w tempie ustawionej wartości przyrostu a tą wartość masz ustawioną na 1... dlatego docelowa liczbą linków gwarantowanych zeszła dopiero do 146-148.

ttah, w dalszym ciągu oczekujemy na informację którą zasugerował mikeusz

ragnar23, punktacja przy ok 80% obłożeniu linkami i ok 15% redukcji za niski BL dla tego serwisu:

- podstawowa z bonusem PageRank 2 458

- bonus stażowy (ST: +372)

- bonus site (SI: +259)

- bonus za DG (G: +1 227)

E:

ttah, dziękujemy za szybką reakcję.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragnar23, przydzieliłem max. liczbę linków dla Twojego serwisu i w tej chwili posiadasz nawet po redukcji (bl) ponad 6000 pkt (za pkt podstawowe + PR), więc wszystko śmiga ;)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Poniżej kilka informacji systemowych. Z racji tego że w dniu dzisiejszym trwa gorąca dyskusja odnośnie zmian w serpach postaram się ograniczyć naszą treść do minimum aby nie odrywać od poczytnych wątków. Tak się składa że w pewnym sensie nasz post będzie nawiązywał również do zmian pozycji, zmian o których informujecie od kilku dni tj. widocznych ruchów fraz w górę po ostatnich 2 upgradach systemu tzw. goldowaniu - oczywiście jeśli ktoś traktuje to jako bajki to poniższa treść nie jest dla niego.

W związku z tym iż w ostatnich tygodniach doszło do splotu sytuacji które spowodowały gwałtowny przyrost linków do pozycjonowanych stron, zwróciliście uwagę aby informację o planowanych dalszych etapach goldowania (zwiększenia powielania linków bonusowych) przekazywać przed rozpoczęciem tego procesu a nie po nim argumentując to tym że byłoby dobrze wcześniej ograniczyć liczbę linków gwarantowanych w celu ograniczenia przyrostu linków ogółem do pozycjonowanych stron.

Owy splot sytuacji to:

- zmiana częstotliwości powielania linków z co 30 podstrony do co 20-ej

- gwałtowny wzrost zaindeksowanych podstron zasobów systemowych

Dlatego informujemy że:

- kolejne goldowanie z co 20-ej do co do 15-ej podstrony na których zostaną powielone linki gwarantowane nastąpi w pierwszej dekadzie maja.

- gwałtowny przyrost SITU doskonale widoczny na wykresach statystyk GotLink oraz SeoMatik może świadczyć o nadbiernym autolinkowaniu zasobów systemowych (brak takiego wzrostu na wykresie innego systemu) dlatego w maju poziom autolinkowania zostanie obniżony o 50%, z 10 do 5 linków gwarantowanych co i tak da łącznie ponad 500 zaindeksowanych linków ogółem prowadzących do każdej domeny systemowej.

W związku z powyższym dla użytkowników którzy chcą zneutralizować kolejny upgrade systemu wiążący się z kolejnym przyrostem zaindeksowanych linków prosimy o podjęcie odpowiednich kroków już teraz poprzez:

- zredukowanie maksymalnej liczby linków gwarantowanych dla danego linku

- obniżenie okresowych przyrostów linków w celu wolniejszego uzupełniania wypadających wcześniej zdobytych linków

Upgrade będzie miał bardzo niski wpływ na zmianę w otrzymywanej punktacji co pozwoli utrzymać oferowane ceny (GP) na obecnych wartościach tj. 1-2zł/1k ze wskazaniem na tą niższą. Liczba linków bonusowych przy obecnym poziomie SITE zasobów systemowych powinna oscylować w granicach 150 sztuk. Zestawiając powyższe dane sytuacja będzie wyglądać następująco: 150 zaindeksowanych linków za 1 grosz.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Popraw "nadbiernym" na "nadmiernym".

2. Od "zawsze" byłem przeciwko Seomatikowi (jeśli odmienia się inaczej - poprawcie mnie) , bo taka była tendencja...

Jednak, od paru miesięcy podejmujecie decyzje, które skusiły mnie na przetestowanie systemu.

Dzisiejszy SĄDNY dzień pozwala mi pewien wniosek :

1) Do indeksacji wpisów w preclach system nadaje się na 5/5 (wychodzi dużo taniej niż inne SWL, a wpisy utrzymują się 3 miesięcy).

2) Jestem prawie pewien, że dzięki podlinkowanym wpisom na precelkach, strony, które preclowałem dostały mocnego kopa.

Nowy algorytm? SWL nie? Precle nie? Myślcie tak dalej - punkty będą tańsze.

Pozdrawiam.

Edytowane przez kredka

SYGNATURKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności