Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

mik231, spokojnie. Strony są zaindeksowane tylko adres ma inne ślaczki "$%^@#" itd.

Nawet gdyby nie były to nawet lepiej, bo Google doceni linki na świeżo znalezionej podstronie.

Jeżeli chodzi o te 7k linków. Jest tak dla tego, bo pewnie Twój link się pojawił w stałym elemencie strony.

Ilość nie znaczy jakość, ale w tym przypadku świadczy o tym, że Twój link jest prawdopodobnie na głównej i przekazuje więcej mocy

niż jakby był tylko na jednej zakopanej podstronie.

Po za tym GWT zawsze robi bałagan z linkami, ja mam tam masę linków, które od lat już nie istnieją :)

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie znaczy "średnio blisko 250 stałych zaindeksowanych linków bonusowych" mnie jeden link gwarantowany z seomatika dał po 3 miesiącach 450k linków z jednego serwisu. Taka specyfika systemu i trzeba ją znać i być tego świadomym i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że trafione i to świeżynki co tym bardziej przekonuje nas że przedłużanie wartościowych domen o długim stażu ma duży sens a dodatkowo przekłada się na utrzymanie wysokiego bonusu:

6ad444a0757e47f8b69ce0fc7c49de4c_1.jpg

A poniżej przedstawmy inny rodzaj statystyki - ostatnie zmiany poziomu BL wg OSE - warto zauważyć że wzrost ten nastąpił w trakcie gwałtownego wzrostu poziomu Site dla stron systemowych.

dcb27444f9e1b830640b6e9299e38d0a_1.jpg

...a oto jak już zmienił się rozkład PageRank w systemie

a3699a3a54a95367171728e0a4b76cf4_1.jpg

I co ciekawe, wiele stron po uzyskaniu PageRank >0 postanawia poszukać innego miejsca dla swojej domeny co powoduje że żegnamy się zwykle z kilkuset stronami. No cóż, warto tylko pamiętać że po takim kroku strona systemowa traci z tytułu utraty autolinkowania ponad 1200 stałych zaindeksowanych wiekowych linków co zapewne nie będzie dla niej bez znaczenia :)

W kolejnym poście poinformujemy o:

- aktualnych bonusach dla stron

- redukcji kosztu linka na stronie głównej o 50%

- tendencjach cenowych punktów

Pozdrawiamy :D

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znając perspektywy czasu jaką masz na myśli ani rodzajów zdobywanych linków pozwolę wymienić sobie kilka czynników:

- obniżenie liczby podstron pod linki gwarantowane ze 100 do 15;

- koszt linku gwarantowanego przy 100 podstronach pod linki gwarantowane wynosił 11pkt bez kosztu bolda, przy 15 podstronach wynosi 15pkt;

- zwiększenie liczby linków bonusowych dla 1 linku gwarantowanego z kilkunastu do kilkuset;

- zwiększenie udziału stron głównych pod linki systemowe w stosunku do podstron o 600% tj. z 1 na 100 do 1 na 15;

- wzrostu kosztu linków na stronach głównych z powodu przyrostu różnego rodzaju i wielkości bonusów.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seomatik, no i w sumie inni. Co byście mi poradzili w celu zwiększenia ilości pkt w systemie? mam straszne spadki, a nie wierzę, że domena PR2 z co prawda dobrą ilością BL i stażem, ale Site=5, którą niedawno odłączyłem, generowała mi 30k?

W zasadzie mam sporo subdomen, średnio nowych, dopiero zaczynają im się pojawiać BL w OpenSiteExplorer.

Nie mają PR, ale Site liczą w tysiącach.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam dla czego taka mini strona miałaby dać więcej pkt niż inna ze sporym site? banów nie mam, wszystko rośnie, ale strasznie wolno. Ostatnio miałem 120k, ale spadło do 100k i wydaje mi się, że to dla tego bo ludzie masowo wycofywali linki po pingwinie.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle Ci się wydaje, wycofywane są linki z autolinkowania do zbanowanych domen

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle Ci się wydaje, wycofywane są linki z autolinkowania do zbanowanych domen

A dokładniej? jak to sprawdzić?

Czy chodzi o to, że któreś podstrony wyleciały z indeksu i linki z nich znikają?

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie malych stron - kilkustronicowe strony beda mialy malo razy powtorzony link bonusowy co sprawi ze dostaniesz mniej punktow (bo % oblozenia linkami bedzie np zamiast 200% tylko 100%) co mocno wplywa na finalna punktacje - w zwiazku z tym lepiej miec strony ktore maja wiekszy site niz takie ktore maja mniejszy ;)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seomatik pisał kiedyś, że wystarczy 35 podstron aby mieć 100%, zaś większa ilość podstron więcej kosztuje - mając 200 domen, i do tego 600 subdomen daje nam 800 stron z których każda przed końcem roku da ok 5k pkt. co w rezultacie daje 4mln punktów. Site użyty: 28k., Postaw jedną stronę z site 28k i dostaniesz za nią 50 razy mniej. Chyba, że ktoś robi hiper-smietniki i codziennie sprawdza czy nie dostał bana - ale wtedy już punktami nie pohandluje. I nie mówię też o pisaniu specjalnie tekstu, sam generuje treść ale sprytna treść nie jest nieskończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności