Skocz do zawartości

[pogaduszka] Zatanisci.pl - o co chodzi w tym serwisie ?


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie jeszcze zastanawia jedna kwestia. Czy to, że wszyscy słyszą sataniści.pl to przypadek czy specjalnie tak jest. Z jednej strony strasznie to pobudza zainteresowanie, ale na ich miejscu bym kupil satanisci.pl i zrobil przekierowanie bo dużo osób mogło wejść i zobaczyć tylko reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze zastanawia jedna kwestia. Czy to, że wszyscy słyszą sataniści.pl to przypadek czy specjalnie tak jest. Z jednej strony strasznie to pobudza zainteresowanie, ale na ich miejscu bym kupil satanisci.pl i zrobil przekierowanie bo dużo osób mogło wejść i zobaczyć tylko reklamy.

ano pewnie ze wchodzi, nawet malo miarodajna alexa pokazuje wzrost odwiedzin kilkukrotny w ciagu ostatnich dni, spojrzcie na https://www.alexa.com/siteinfo/satanisci.pl i na

7 day avg 0.00022

1 month avg 0.000053

3 month avg 0.000017

rosnie i rosnac bedzie, dopoki beda reklamy ktore wszyscy slysza jako satanisci, chociaz z drugiej strony to musze przyznac ze zapada w pamieci, bo bedac ostanio w polsce na pare dni slyszalem to w radiu i jakos utkwilo w pamieci, chociaz dla mnie poszli po krawedzi i stronka dzieki nazwie bedzie sie raczej zle kojarzyc, styl i jakosc = 0

Wedding Photography Edinburgh

Artykularnia - skrobnij coś i opublikuj

UK Websites Directory - UK Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jaki budżet został przeznaczony na kampanie 500 tyś. zł? Zatanisci są wszędzie. Wydatki na reklamę są potężne. Budżet i nakład reklamowy to dla mnie przerost formy nad treścią. Nie wiem kto zarządzałem konceptem całej strategii reklamowej, ale widać żę najlepszy stosunek nakładu prac do jakości nie był brany pod uwagę. Sama realizacja również pozostawia wiele do życzenia.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tym bardziej jest wielkie nieporozumienie, bo budżet na reklamę został wyrzucony w błoto. Co z tego, że userzy wchodzą na site jak są rozczarowani. Przedmiotowy serwis nie zawiera nic na tyle ciekawego żeby dodać go do ulubionych, lub zapamiętać ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ona jest kompletnie niezrozumiała, ale bez dwóch zdań jest udana. To tak samo jak kiedyś z heyah. Każdy gadał o łapce. Teraz wszyscy mówią o satanistach. Rozpoznanie marki będzie na bardzo wysokim poziomie, choć wielu(mi też) może się nie podobać sama strona.

Nasza dyskusja jest najlepszym dowodem, że coś tam im się udało. Na pewno jest wiele kampanii reklamowych które przy podobnych nakładach nie miały takiego rozgłosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności