Skocz do zawartości

Reklama mailem a prawo


purkkk

Rekomendowane odpowiedzi

W takiej tematyce nie mam doświadczenia, ale spróbowałbym napisać kilka sensownych artykułów na ten temat. Może kilka kontrowersynych, typu: czemu nie każdej kobiecie potrzebny jest makijaż; Czy faceci lubią kosmetyki; Kobieta bez makijażu jest jak auto bez spojlera; itp.

Potem wrzucasz to gdzieś na wykopy i inne takie.

A teraz już bliższe mojej branży. Napisz jakąś grę związaną z kosmetykami i umieść ją na stronach z grami, gdzie jest to możliwe. Darmowa reklama. Jak gra będzie ciekawa, to szybko się "rozejdzie" po sieci.

Z takich metod marketingu szeptanego, kiedyś było pokazane (firma Dove to zrobiła) jak kobieta się przemienia w trakcie przygotowywania do sesji zdjęciowej. Myślę, że tutaj również jest spore pole do popisu.

Możesz też zrobić "generator makijażu", w który np. każdy może wgrać zdjęcie i nakładać sobie makijaż. Zmieniać kolor włosów, uczesanie, etc. I jak zwykle dodajesz gdzieś na inne strony informację o tym.

To wszystko są metody, które można w miarę tanio (a nawet za darmo), a ciekawie zrobić. Ale musisz mieć pewne umiejętności, które Ci pozwolą wykonać te rzeczy na odpowiednim poziomie. A zatem, albo masz pieniądze, albo umiesz coś zrobić samemu. Innej możliwości nie ma.

Oczywiście jednoczesnie pozycjonujesz. Robisz kilka mniejszych stron typu: gry dla kobiet, katalog fryzur, ktalog stron o podobnej tematyce, itp.

Dodajesz je do katalogów, preclujesz, wymieniasz się linkami, itd. A z nich linkujesz i reklamujesz odpowiednio właściwą stronę.

Nie wiem dokładnie jakie masz możliwości. Ale to są rzeczy, które ja bym robił, gdybym taką stronę chciał prowadzić i promować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności