Skocz do zawartości

sprawdź, czy jesteś pasożytem, czy strasznym pasożytem


kava

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, coś popsułem? wyszło mi 8.4. sid1972, plasujesz się za mną. ulga?:D

 

IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 4.7 PLANETS.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CATEGORY GLOBAL HECTARES

FOOD 1.1

MOBILITY 0.1

SHELTER 0.5

GOODS/SERVICES 0.9

TOTAL FOOTPRINT 2.6

IN COMPARISON, THE AVERAGE ECOLOGICAL FOOTPRINT IN YOUR COUNTRY IS 3.7 GLOBAL HECTARES PER PERSON.

WORLDWIDE, THERE EXIST 1.8 BIOLOGICALLY PRODUCTIVE GLOBAL HECTARES PER PERSON.

IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 1.4 PLANETS.

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło 4,2.

Gdybym przestał uzywać samochodu i zaczął chodzić piechotą, nie używałbym przetworzonych produktów spoż. a z mięsa zrezygnował

(czyli jednym słowem żyłbym idealnie ekologicznie nie wyprowadzając się z bloku i miasta gdzie mieszkam) to w najlepszym przypadku zszedłbym do 1,5.

z utęsknieniem czekam na kolejne wybory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile Wam pali ?

benzynki ok. 6,5 ale nie używam

jestem mega-ekologiczny, gdyż mam kuchnię gazową w aucie i w 8 litrach ekologicznego propan-butanu 8)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale np. czosnek w główkach który kupuję w warzywniaku jest z tajlandii, róże na walentynki w malutkiej kwiacarni są z Izraela lub Sudanu, a zielone listki do nich z Kostaryki. Co jeszcze bardziej zabawne sami sprzedawcy nie zdają sobie z tego sprawy - bo towar przechodzi przez kilku pośredników.

Uważam, że takie "testy" są dosyć mylące, bo wpisując dane do quizu nie mamy rzetelnych danych. Trudno bez pomiaru liczbowego porównywać np. ilość śmieci. Przykładowo - używając dobrego szamponu i mając krótkie włosy potrzebowałem jednej 250ml butelki na ROK /i wcale nie byłem brudasem - praca w dobrym biurze, klimatyzacja - koszule codziennie zmieniane etc./. Kobieta z którą byłem, używała jednej butelki na około 10 dni, czyli około 30-krotnie więcej!!- po prostu lała go bez opamiętania na głowę. Jeżeli teraz okaże się, że nie jadła np. mięsa - to znaczy, że była bardziej "ekologiczna" niż ja? Pytanie retoryczne oczywiście...

z utęsknieniem czekam na kolejne wybory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta z którą byłem, używała jednej butelki na około 10 dni, czyli około 30-krotnie więcej!!- po prostu lała go bez opamiętania na głowę

to u nich normalne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności