Skocz do zawartości

Wisła - Panatinajkos :)


mf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak we wtorek mnóstwo ludzi Intruder będzie szalało na rynku w twoim Krakowie to znaczy, że ludzie właśnie po meczu szaleją ;) Tylko teraz pytanie czy będą szaleć z radości czy ze złości :evil:

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh niezłe sny masz mf Radomski na 3:2... ciekawe;] Ja celnie obstawiłem zwycięzcę pierwszego meczu, na rewanże lepiej nie dawać bo nigdy nic nie wiadomo z jednej strony Wisła lepsza a z drugiej mog odpuścić i zremisują, nigdy nic nie wiadomo. Wykluczam porażkę.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kibicem ŁKSu, ale nawet jak Widzew grał w pucharach, to im gorąco dopingowałem. Oczywiście bardzo bym chciał, żeby Wisła awansowała wreszcie do LM i żeby Polska zaczęła powoli wracać na piłkarską mapę świata ;)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z reguly jak jest sobota to wyjezdzam gdzies daleko - nie rozumiem jak mozna sie tak podniecac 10-cioma (czy 12-toma ?) gosmi biegajacymi za skurzana kulka i to do tego stopnia ze jak przegraja to pozniej leca wszystkie szyby na przystankach itd.

ale wlozylem kij do mrowiska - wiadomo ze 90% ludzi kocha pilke nozna - ja sie tym nigdy nie interesowalem, wole koszykowke a najbardziej to... GO KUZI, GO !!!;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180

intruder... trzeba bylo sie nie zapisywac na kosza...

tylko do wojska na czolgiste... biora do 185... potem sie juz nie miesci :P

ja mam 186 :)

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko do wojska na czolgiste

dobry pomysl :P Pamietam jak Pan trener mi powiedzial ze juz koniec kariery bo skonczylem 18 lat i juz nie urosne znacznie wiec musze sie pozegnac z koszem - taki uraz z lat mlodosci - wjade mu na hale czolgiem i go zdejme :twisted: :mrgreen:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności