Skocz do zawartości

Doskonały system CMS


XUMI.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dodawarka do katalogów to zawsze może być oddzielne oprogramowanie, byle było zintegrowane z naszymi stronami z systemu tak samo program do wystawiania faktur może być oddzielnym oprogramowaniem ale najważniejsze żeby był częścią CMS.

Jeśli chodzi PHP w szablonach to dla mnie automatycznie Drupa nie spełnia punktu nr 2 tak jak i WordPress ponieważ połączenie HTML+PHP powoduje wzrost kosztów przy zmianie szablonu na inny/nowy i do tego jest niehigieniczne :D

Kolejne cechy:

57: Sondy wraz z archiwum

58: Generator tagów połączony z wyszukiwarką indeksującą

Edit:

relons oto link do szablonu tworzonego szablonu https://wklej.org/id/167906/

tutaj link do jednego z wymarzonych rzeczy https://img202.imageshack.us/i/heatmap.jpg/

no i kolejne czary mary: https://img34.imageshack.us/i/fepage.jpg/

XUMI.pl darmowy hosting i darmowe narzędzie do tworzenia stron, możliwość przekierowywania swoich domen.

Zapisz się na testy systemu CMS uważanego za najlepszy na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
połączenie HTML+PHP powoduje wzrost kosztów przy zmianie szablonu na inny/nowy i do tego jest niehigieniczne
Bzdura... Wykorzysatnie podstawowych elementów php jak:

<?php echo $myZmienna;?>

<?php foreach($myArry AS $item){?>

itd...

jest najszybszą metodą na nowy szablon i nie ma w tym nic "niehigienicznego".

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzysatnie podstawowych elementów php jak:

<?php echo $myZmienna;?>

<?php foreach($myArry AS $item){?>

itd...

jest najszybszą metodą na nowy szablon i nie ma w tym nic "niehigienicznego".

Lepiej nawet: <?=$myZmienna;?> :D

Ale masz całkowitą rację - osoba nie znająca php w ciągu 2-3 godzin pojmie do czego służy echo, for/foreach i if a więcej do zbudowania szablonu nie trzeba.

Poza tym - jeszcze nikt chyba nie zadał tego pytania a to jest chyba najważniejsze w całej sprawie - jak wypada Twój doskonały CMS w teście obciążenia serwera na którym stoi ?

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemy szablonów (pokroju smarty) to zło i błąd popełniany przez początkujących którzy zachłysnęli się oddzielaniem logiki od wyglądu. Do tego jest natywny PHP.

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52.) Łatwa , rzekłbym że natychmiastowa integracja z wszystkimi innymi CMS-ami, "one click" i gotowe

53.) Czytanie w myślach , idealnie by było jakby sam sie konfigurował jak pomyślę tylko samo sie zrobi

To tyle w tym dość dziwnym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tutaj pisać o moim systemie CMS bo wiedziałem, że zaraz zacznie się walka ;/ chciałem tylko poznać jakieś ciekawe cechy systemów jakie sobie wymarzyliście - ale widocznie nikt nie marzy na tym forum.

General_Depet, BE prawnie nie obciąża serwera a reszta jest w Cache btw BE też jest w cache. Więc obciążenie jest takie jak w pozostałych systemach CMS o podobnych możliwościach patrz Drupal.

Jeśli chodzi o PHP to nie zaprzeczę, że jest to dość prosta metoda pisania ale dziwne, że najnowsze systemy CMS pisane przy użyciu nowoczesnych technologii za podstawowy cel stawiają sobie oddzielenie kodu HTML od kodu PHP.

jest najszybszą metodą na nowy szablon i nie ma w tym nic "niehigienicznego".

PHP psuje wygląd HTML, jeśli chce zmienić stary szablon na nowy to muszę przepisywać PHP i do tego jak mam coś inaczej w HTML (inne klasy w MENU) to muszę przerabiać php ...

Ok koniec offtopic:

Właśnie mi wpadł pomysł do głowy

59: Generator treści do XML tak aby można było zarządzać w systemie CMS stroną we Flash

Edit:

Mion mając PHP w kodzie HTML nie możesz pokazać tego co chcesz otrzymać bez kompilacji a tutaj działa to jak HTML https://wklej.org/id/167945/

XUMI.pl darmowy hosting i darmowe narzędzie do tworzenia stron, możliwość przekierowywania swoich domen.

Zapisz się na testy systemu CMS uważanego za najlepszy na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHP psuje wygląd HTML, jeśli chce zmienić stary szablon na nowy to muszę przepisywać PHP i do tego jak mam coś inaczej w HTML (inne klasy w MENU) to muszę przerabiać php ...
Myślałem, że lepiej znasz się na tym....

OK z mojej strony EOT...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam oddzielam logikę aplikacji od dezajnu, jak dla mnie wystarczy

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież CMS który opisujesz @XUMI to prawdziwy kombajn który nie będzie nigdy egzystował. Swojego czasu czytałem, że przy tworzeniu pierwszych wersji J! programiści wytyczyli sobie zadania z kosmosu które mieli spełnić - po kilku dniach tworzenia skryptów odpuścili sobie wszystkie zbędne duperel a i tak J! nieumiejętnie wykorzystany potrafi zarżnąć serwer wirtualny, jak wyobrażasz swojego 'idealnego CMS'a' ze wszystkimi opcjami które napisałeś + 20k uu? Jakim transferem by musiał operować zwykły hosting wirtualny aby to udźwignąć ?

spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youngdee kiedyś uczyłem się tworzenia kampanii reklamowych i najważniejszą zasadną jaką poznałem to tworzenie kampanii tak jakby się miało nieograniczone zasoby. Dlaczego jest to najlepszy sposób? ponieważ masz nieograniczone możliwości i możesz stworzyć coś wyjątkowego. Później zaczynasz obcinać doskonały produkt i zostaje dobry produkt, który ma już ustalony cel (doskonałość).

Dlatego poprosiłem was o to abyśmy razem stworzyli listę cech doskonałego systemu CMS ponieważ razem możemy stworzyć coś wyjątkowego - i to nic, że może nigdy nie powstać, ważne że będzie można wybrać najważniejsze cechy i je dodać do bardzo dobrego systemu CMS. Zamiast cech dostałem wielką ku** tekstu osób chcących pokazać jaki to nienormalny pomysł.

"po kilku dniach tworzenia skryptów.. " ja tworze system ponad 3 lata porównujesz to do kilku dni?! nie ważne ile system CMS ma w sobie bajerów ale ważne ile z tego jest używanego na stronie FE. Zrobię stronę w moim systemie generującą się 2ms mającą podstawowe funkcje (menu, treść, galerie) albo stronę społeczności, która używa wszystkich bajerów i wtedy ona wygeneruje więcej obciążenia.

Jakim transferem by musiał operować zwykły hosting wirtualny aby to udźwignąć ?
Czy ty wiesz o czym piszesz? transfer nie generuje obciążenia O_o, jak chcesz wygeneruje Ci 2 MB danych miesięcznie ale zajadę Ci każdy serwer.

60: Globalny dysk

- umożliwia linkowanie do plików z każdej strony będącej pod naszym panowaniem

youngdee: większość cech jakie nie istnieją w moim systemie CMS jest po stronie BE więc nie generuje to obciążenia tylko ułatwia to prace adminowi i 50 jego pracownikom/zleceniobiorcą itd.

XUMI.pl darmowy hosting i darmowe narzędzie do tworzenia stron, możliwość przekierowywania swoich domen.

Zapisz się na testy systemu CMS uważanego za najlepszy na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youngdee masz racje bo ograniczają nas zasoby. Jednak wiedza na temat jak sobie wyobrażamy idealny samochód (CMS) pozwala nam na wybranie bardzo dobrego samochodu, który jest prawie idealny i spełnia nasze wymogi.

XUMI.pl darmowy hosting i darmowe narzędzie do tworzenia stron, możliwość przekierowywania swoich domen.

Zapisz się na testy systemu CMS uważanego za najlepszy na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności