Skocz do zawartości

nie mam pomysłu...


EDDY

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ciekawą domenę i zmieniała mi się koncepcja już wiele razy i niepotrzebnie traciłem godziny.

Myślę, że najlepiej będzie zrobić jakieś forum, a w nim... no właśnie, co?

www.gamepc.pl

Ma ktoś jakiś pomysł? Jakiekolwiek sugestie?

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób galerie postaci z gier, gdzie kazdy moze dodac swoją superheromastahaka postać.

potem juz zz górki - konkursy piękności, na najlepszą zbroję, najczarodziejsze czary.

kazdy zapalony gracz, nawet jak gra w pac-mana ma swoja postac dopieszczaną i wielbioną. tylko czekają by je podziwiał świat :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo lubie fotografie cyfrowa - walsnie kupuje nowy aparat - chcialem sie poradzic na roznych forach i okazalo sie ze nie ma dobrego forum o fotografii cyfrowej - na kazdym jest duzo postow ale okazuje sie ze fora sa tak czesto odwiedzane ze na jedno poytanie dostalem odpowiedz po kilku dniach a jak chcialem zapytac dalej to czekam juz tydzien i forum wisi jakby sie w miejscu zatrzymalo i zanych odpowiedzi ani nowych podstow - to by bylo cos - forum o fotografii cyfrower + galeria zdjec uztkownikow ;)

a na innych forach nie znali odpowiedzi na moje pytania ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności